Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник арка, до чого сниться арка уві сні

Арка уві сні часто обіцяє появу надійних друзів, приємне знайомство, успіх якогось справи, захист, підтримку. Але іноді, як вказує сонник, цей символ віщує складності, ризиковану витівку, зволікання при простій справі. Інші деталі підкажуть точніше, до чого вона сниться.

Кар’єрне просування, багатство, надійні друзі

Такий символ уособлює об’єднання двох аспектів. Бачення обіцяє просування по службі, успіх за умови об’єднання сплячого з кимось. Інакше все зведеться нанівець.

Бачити арку з квітів уві сні віщує, за сонником: досягнете багатства. Важливо докладати для цього достатньо зусиль, а доля пошле удачу, коли потрібно.

Наснилося проходити під аркою з квітів? Це означає: зустрінете надійних друзів, також вас чекає удача в любові.

Приємне знайомство, важлива подія

До чого сниться весільна арка? Сонник пояснює: незабаром треба буде задуматися про зміну сімейного стану.

Бачили арку, прикрашену яскравими вогнями уві сні? Несподівано познайомитеся з дуже приємною людиною. Це матиме дуже сприятливі наслідки.

Приснилася біла, під якою ви пройшли? Задумане підприємство досить швидко увінчається успіхом.

Побачена веселка, де чітко видно всі кольори, є ознакою події, здатного змінити життя на краще.

Що побачили за нею?

Бачити арку уві сні означає: дуже скоро почнуться важливі зміни. Якими вони виявляться — залежить від того, що було за нею:

 • Сонце — сприятливі обставини;
 • Квіти — радісні події;
 • Красивий будинок — забезпечене життя;
 • Палац — багатство і розкіш;
 • Ніч, темрява — постійний ризик;
 • Туман — невизначеність.
 • Сонник Міллера: попереду популярність

  До чого сниться бачити велику тріумфальну арку? Сновидець, незважаючи на труднощі, все ж доб’ється багатства і популярності.

  Бережіться: попереду складності, зволікання, навіть небезпека

  Будинки з арковими перекриттями уві сні обіцяють зволікання, що підстерігають сновидіння в якомусь нескладному і очевидному справі.

  Наснилося проходити під дерев’яною аркою? Почнуться складності, але ви подолаєте їх гідно.

  Якщо в сновидінні була присутня тріумфальна арка, до якої йшли, але не могли пройти в неї — сонник попереджає про якусь небезпечної затії. Вона здатна принести або приголомшливий успіх, або повний провал.

  Зруйнована арка попереджає про небезпеку або крах надій, які мав сновидец.

  Треба вдосконалюватися, долати перешкоди

  Ворота і арка над ними — ознака зайвої недовірливості. Сплячому треба попрацювати над собою, оскільки іноді оточуючим дуже складно мати з ним справу.

  Довга аркада, що постала перед вами уві сні, попереджає про свої клопоти, перешкоди, несподівані зміни планів — говорить сонник.

  Вас будуть поважати і захищати

  До чого сниться проходити під красивою архітектурної аркою? Наяву багато з тих, хто раніше нехтував сплячим, стануть шукати його розташування.

  Наснилося розмірено пройшов під нею? Токування сну наступне: важливі для сновидіння персони оцінять його по достоїнству.

  Йшли під низкою арок, причому кожна наступна була ширше і вище попередньої? Сонник обіцяє: вас стануть захищати, завдяки чому зможете домогтися багато чого.

  Сонник арка, до чого сниться арка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: