Сонник арешт, до чого сниться арешт уві сні

Чи вважаєте, що навіть уві сні арешт не віщує нічого доброго? Сонник розвіє ваші негативні припущення і точно розповість,, до чого сниться настільки суперечливе бачення.

Мрії збуваються

Якщо приснилося, що вас заарештували, не поспішайте засмучуватися, сновидіння обіцяє вам швидке звістка з хорошими новинами. Арешт знайомої людини гарантує наяву допомогу і підтримку близьких.

Якщо заарештований чинить опір поліції, то ваше починання увінчається грандіозним успіхом. Взагалі бути заарештованим уві сні — до виконання найзаповітніших мрій.

До речі, якщо в нічних мареннях ви особисто заарештували чоловіка, сина чи іншого близького родича, то зумієте знайти з цією людиною спільну мову в реальності.

Скоро заміж!

Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться сон про арешт, слід врахувати, кому він приснився. Наприклад, жінці бачення, в якому заарештували її чоловіка обіцяє неприємності.

Якщо дівчині приснився арешт улюбленого, то сонник вважає, що у нього з’явилася коханка. Якщо ж дама була свідком того, як поліція забирала незнайомої людини, то найближчим часом вона отримає пропозицію руки і серця.

А ось чоловікові таке сновидіння несе дуже вигідне ділову пропозицію. До чого ж сниться, що ви самі працюєте в міліції і вам вдалося затримати бандита? Це дуже хороший знак, в реальності ви зумієте залучити на свою сторону і буквально когось собі «підпорядкувати».

Шлях до свободи

Особливо пильна увага при розшифровці слід звернути на місце, де відбувався арешт. Так якщо заарештували вашого сина в стінах власного будинку, то будьте готові до будь-яких несподіванок. Якщо затримання незнайомця відбулося на вулиці, то здійснити плани сновидцу заважають його ж страхи і побоювання.

До речі, сонник пропонує абсолютно несподіване тлумачення сну, в якому арешт стався в людному місці і затриманим виявилися саме ви. Наяву ви зможете звільнитися від своїх страхів і здобути повну свободу.

Час братися за справу

Щоб точно зрозуміти,, до чого сниться сон про арешт, слід розглянути тлумачення різних сонників. Це дасть можливість прийняти в майбутньому правильне рішення. Так за сонником Міллера арешт незнайомих людей обіцяє невдачі через зайву нерішучості.

Якщо ж наснилося, що затримані відчайдушно чинили опір і навіть зуміли втекти від поліції, то можна сміливо братися за будь-яку справу. Вас неодмінно чекає успіх.

На думку ж сонника Ванги, якщо приснився арешт, то вам довірять велику таємницю, через що ви будете маятися і переживати.

Висновок — справа добровільна

Дуже незвичайну трактування має сон, в якому ви отримали ордер на арешт і особисто з’явилися до в’язниці. Тут сонник рекомендує пильно розглянути значення останнього об’єкта.

Справа в тому, що навіть в нічні пригоди в’язниця символізує якесь обмеження свободи, ізоляцію і відлюдництво. Найімовірніше це шлюб, робота, бізнес, творчий союз і будь-які інші узи.

Про подальші події можна судити з поведінки: вирішили ви втекти, ображають вас тюремники і т. д. Але ця розшифровка стосується виключно добровільного ув’язнення, у всіх інших випадках сонник дає зовсім інші трактування сну про в’язницю.

Сонник арешт, до чого сниться арешт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: