Сонник арахіс, до чого сниться арахіс уві сні

Найчастіше, приснився арахіс уособлює здоров’я і благополуччя. Однак, трактуючи, до чого сняться земляні горішки, слід брати до уваги всі побачені уві сні нюанси: розмір ядерець, зовнішній вигляд, свіжість і стан. Деякі сонники стверджують, що подібні мрії можуть обіцяти наближення не надто приємних подій.

Пророцтва Густава Міллера

На думку сонника Міллера, який наснився арахіс, означає наступ сприятливого періоду. Особливо таке бачення актуально для жінки, яка не перебуває в шлюбі.

Бачите уві сні розсипані по підлозі горішки у власному будинку? Це означає, що вас чекає любов і гармонія в родині. Чоловікові така мрія пророкує великі придбання, причому не марні, а потрібні, радує тлумач.

Вирощування арахісу, або зіткнеться з труднощами

Не так райдужні трактування, пропоновані сонником Медеї, щодо сновидіння, в якому ви вирощуєте земляні горіхи. Це говорить про те, що вам доведеться зіткнутися з труднощами на шляху до здійснення задуманого.

Збирати врожай горіхів — ознака прибутку, але дісталася нелегким шляхом. А якщо ви бачите уві сні, як викопуєте земляні горіхи і очищаєте їх від шкаралупи, то це символ того, що ви витратите чимало сил, нервів і енергії, виконуючи роботу, але за це отримаєте величезні дивіденди.

Арахіс, як пивна закуска — ознака гарного настрою

Тлумачення бачення, в якому ви бачите, що п’єте пиво і їсте солоний арахіс, порадує. Згідно трактуванням сонника Цвєткова, такі сюжети пророкують веселе і безтурботне проведення часу в компанії друзів.

Є арахіс без пива уві сні — знак відмінного самопочуття, пророкує Східний тлумач. А ось, якщо бажаєте дізнатися,, до чого сниться є солоний арахіс з пивом в компанії друзів, то зверніться до пояснень Циганського тлумача. За його версією таке сновидіння пророкує прийняття рішення в невідкладному справі.

Солодкі ласощі: Вас чекає період радості

Якщо вам наснився солодкий арахіс, то для правильного тлумачення сну пригадаєте, чим саме було «оповите» ядро ​​уві сні. Ось, як пояснюють сонники, до чого сняться подібні бачення:

 • Цукор — до благополучного розв’язання проблемного питання;
 • Шоколад — на радість і веселощів в компанії близьких людей або родичів;
 • Кольорова глазур — до нових цікавих знайомств, які принесуть вам вигоду;
 • Мед — до міцного здоров’я і відмінного самопочуття, хворим — до одужання.
 • Прілого ядра, як символ прикрощів

  Дуже нерадісні тлумачення пропонують сонники мріям, в яких вам наснилися прілого або гнилі горішки. Так, наприклад, сонник пастора Лоффа пояснює, побачене уві сні поїдання несвіжого арахісу: ви зіткнетеся з зрадою друзів.

  А в збірнику сновидінь ясновидиці Ванги ви знайдете такі пояснення,, до чого сниться сюжет, в якому ви пробуєте на смак прілий арахіс: не варто покладати великих надій на людей, яких ви не перевірили в справі. Не факт, що вони зрадять або підставлять, але ось, підведуть — це точно.

  Сонник арахіс, до чого сниться арахіс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: