Сонник аптека, до чого сниться аптека уві сні

Побачена уві сні аптека має ряд різних тлумачень. Одні сонники стверджують, що подібний сон попереджає про швидке захворюванні, інші — про цінне придбання. Тільки розібравшись в подробицях сну, можна сформулювати чітке визначення,, до чого сниться аптека.

Радійте, любов не за горами

Дівчина бачить уві сні аптеку зовні з красивою і яскравою вивіскою — якщо ви самотні, у вас є можливість вийти заміж за багатого людини, обіцяє сонник Міллера.

Сниться, що ви дивитесь на аптеку, думаючи, увійти всередину чи ні — в реальності ви дуже хочете сподобатися якійсь людині, якій ви симпатизуєте.

Вам довго довелося шукати аптеку — до випадковому знайомству, яке може обернутися любовним романом, пророкує Жіночий сонник.

Приснився симпатичний аптекар протилежної вам статі — будьте готові до того, що в життя увійде чоловік, з яким у вас будуть непрості відносини, від палкого кохання, до ненависті.

Вас чекає багатство і процвітання

Сниться, що ви замовляєте лікарський засіб, виготовлене за вашим рецептом — до прибутку, причому легкої і великий, радує Місячний сонник.

Наснилося, що ви приємно здивовані аптечними цінами — знак того, що той проект, над яким ви зараз працюєте, принесе вам очікуваний прибуток.

Купувати ліки, особливо ті, які коштують дуже дорого — попередження про можливу втрату грошей, попереджає сонник міс Хассе. Не робіть найближчим часом необдуманих витрат і вкладень.

Приготуйтеся до кар’єрного росту

Сниться, що ви купили в аптеках не лікарський препарат, а щось не пов’язане з медициною — вас чекає кар’єрний ріст, завдяки геніальним думкам, народженим у вас в голові, пророкує Східний сонник.

Бачити уві сні, що ви працюєте в аптечному кіоску — найближчим часом вам дуже пощастить з роботою, вам запропонують дуже перспективну посаду з хорошим окладом.

Продавати ліки — до нових ділових пропозицій. Причому робота буде не цілком така, до якої ви звикли.

Якщо ви представник торгової сфери, неважливо, підприємець або продавець, аптека може передбачати можливу недостачу грошей.

Побережіть своє здоров’я

Шукати аптеку і не знаходити, хоча при цьому точно знати її місце розташування — стережіться травм, попереджає сонник Ванги.

Купувати ліки за дуже високою ціною — поставтеся уважно до свого здоров’я, є ризик підхопити вірус.

Приснився сон, що ви шукали аптеку, але знайшовши, пройшли мимо — до міцного здоров’я і гарного настрою.

Якщо дівчина побачила уві сні, що вона продає ліки, у яких вийшов термін придатності — до проблем з гінекології.

Будьте обережні — неприємності поруч

Бачити, що ви придбали контрацептиви — сновидіння віщує загрожує небезпека з боку людини, протилежної статі.

Наснилося, що вас відправили в аптеку, а ви купили не те, що було потрібно — будьте обережні, в реальному житті помилка може вам дорого коштувати, підказує сонник Цвєткова.

Сон, в якому ви купили лікарські препарати за дуже низьку ціну, означає, що наяву ви, погнавшись за якоюсь перспективною, на перший погляд, роботою ризикуєте потрапити у великі неприємності. Не варто нічого міняти в своєму житті, зараз не найкращий для цього період.

Сонник аптека, до чого сниться аптека уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: