Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ангел — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Якщо побачити уві сні ангелів зі стравами фруктів, це буде означати, що бачить цей сон піде з життя як загиблий за віру. Бачити уві сні одного з ангелів входять в будь-чию будинок-попередження про можливість проникнення в цей будинок злодія. Якщо хтось побачить уві сні, як ангел відбирає у нього зброю, то це означає втрату даними людиною сили і благополуччя, можливо навіть, що він розлучиться з дружиною. Якщо хто-небудь побачить уві сні ангелів в будь-якому місці, які викликають у нього переляк, то в цьому районі можливе виникнення смути і війни. Явище уві сні ангелів на полях битви знаменує перемогу над ворогами. А якщо хто побачить уві сні, як янголи падають перед ним на коліна або б’ють йому поклони, то ця людина досягне виконання заповітних бажань, піднесеться в своїх справах і прославиться.

Якщо ж хтось побачить себе уві сні ніби борються з ангелом, то він потрапить у скрутне і принизливе становище після колишньої величі. А якщо хворий побачить уві сні, як один ангел б’ється з іншим, то це означає наближення його кончини. Поява в сновидіннях спускаються з небес на землю ангелів в природному вигляді знаменує піднесення людей високоповажних, приниження людей недостойних, а також перемогу моджахедів (предпринимающих прагнення, зусилля для поширення Ісламу-духовне, психологічне і в крайньому випадку фізичне). Бачити уві сні ангелів образі жінок означає наклеп і брехня, що зводяться на Аллаха. Всевишньому з цього приводу належать такі слова: «Невже ваш Господь тільки вам надав синів, а собі взяв з ангелів жінок? Воістину ви говорите слово небезпечне!»

А якщо хтось побачить уві сні, як він летить разом з ангелами або піднімається з ними до небес і не повертається назад, той придбає гідність в цьому житті, а потім загине за праве діло. Якщо сплячий побачить, що він дивиться на ангелів, його спіткає нещастя. Цьому відповідає висловлювання Всевишнього: «У той день, коли вони побачать ангелів, що не буде радісної звістки для грішників». Якщо сплячого присниться, що ангели проклинають його, це означатиме засудження або слабкість його віри, якщо ж присниться, що ангели шумлять або кричать, це означає, що будинок сплячого може розвалиться. А якщо хто-небудь побачить уві сні, як є кілька ангелів в якомусь місті, місцевості або селі, то це означає, що там помре сподвижник або буде убитий несправедливо ображений чоловік, або чийсь будинок впаде на його мешканців.

Сонник Лоффа

З огляду на більший інтерес сучасної людини до релігії, зовсім не дивно, що ангели стали частими персонажами наших сновидінь. Їх зображення, розповіді про них, їхню високу духовність відклали слід на колективне несвідоме суспільства. «Ангел» перекладається як посланник, тому уві сні ангели виконують роль носіїв певного послання. При необхідності, крім звичайних класичних функцій, вони можуть надавати і додаткову допомогу. Так як більшість релігій і філософських течій відводять архіважлива місце образу ангела в своїх теоріях бачення світу, ця тема вимагає більш пильного розгляду. Наприклад, ЮНГ в своїй системі світогляду виділяв так званих «духовних наставників».

Це були духи, наділені знанням і баченням, Ангел Юнга — це свого роду духовний наставник і вчитель. Роль же релігійних ангелів традиційно трактувалася як роль вісників. Вони послані з конкретною метою і лише доносять певну божественну думку, не вступаючи в діалог. Одкровення, а не діалог — ось місія ангела в даному контексті. У реальному житті ми можемо звертатися за допомогою до ангела, як звертаємося за допомогою до своїх друзів. Буває, джерело допомоги невидимий і невідомий. Намагаючись знайти рішення своїх насущних проблем, ви звертаєтеся до невідомості. Це називається проектуванням бажань.

Крім того, ангел може означати звичайне послання. Для визначення, яке з тлумачень дуже вдалий, потрібен ретельний аналіз сновидіння. Чи знаходиться у вашому світогляді місце для таких істот? Якщо немає, тоді приснився ангел — це спроба знайти допомогу ззовні, проектування бажання. Уві сні ангел розмовляв або практично мовчав, сповнений таємничості? Якщо діяв, то як? В якій сфері життя ви відчуваєте складності, рішення яких перевищує ваші сили і можливості? Можливо, ви відчуваєте дефіцит емоційної підтримки в області особистої боротьби і духовних шукань.

Сучасний Сонник

Якщо в сновидіннях людина зустрічається з ангелом, то його життя схоже на човен, що пливе вниз за течією спокійної річки: гребти веслами не потрібно. Якщо снилося, що він сам постає в образі небесного істоти, то в реальному житті він повинен стати ангелом-хранителем для своїх близьких. Хто має чорний вигляд ангел сниться до сумнівів, душевних переживань, невпевненості в правильності вчинків. В даному випадку потрібно покластися на інтуїцію.

Людину, яку уві сні ангел манить за собою, чекають серйозні проблеми зі здоров’ям. Снилися смуток або сльози ангела — натяк на те, що в реальному житті для досягнення успіху він забув про честь, гідність і зробив непорядні вчинки. Усміхнений ангел сниться до виникнення в вашому серці справжнього кохання.

Сонник Ванги

Ангел уві сні — це відмінне ознаку, що обіцяє зміну пір, виконаних спокою і щастя. Побачити ангела над головою близької людини — скоро той відійде в інший світ. Ангел за спиною незнайомця обіцяє незабаром отримання новини про смерть високопоставленого, шляхетної людини, який вам відомий особисто.

Якщо уві сні ангел — це ви, то вам потрібно задуматися, як ви розпоряджаєтеся доходами від своєї діяльності. Від вас вимагається подумати про ближніх своїх і пожертвувати їм частину свого прибутку, інакше можна в одну мить позбутися багатства. Ангел, що кличе вас на небеса, попереджає про серйозну хворобу тіла. За допомогою зверніться до лікарів.

Сонник Менегетті

Ангел символізує чуже, негативний вплив; щось відмінне від людської природи. За багатьма параметрами не відповідає критеріям земної реальності. Сон не несе позитиву, не є функціональним для людей на цій планеті. Ангел уві сні свідчить про присутність чогось чужого і невідомого людині, що бачить сон. Служить або ознакою впливу негативної психології, або ж дією монітора відхилення. Символ віри в помилкові припущення або переконання.

Сонник Нострадамуса

Споглядання уві сні ангела — символ спокою і миру. Прийде час, коли всі люди будуть відчувати себе щасливими. Якщо ангел — це ви, то близькій людині вкрай потрібна ваша допомога, і ви в змозі допомогти йому. Кличе на небеса ангел попереджає про важке захворювання, що можуть осягнути вас або кого-то з родичів. Якщо вам наснився місто, в якому живуть ангели, то в майбутньому щось у вашому житті будь-яким чином буде пов’язано з Тайванем.

Сонник Міллера

Бачити уві сні ангелів — передвіщає враження, які бентежать і стурбують Вашу душу. Цей сон обіцяє зміну долі. Якщо сон надзвичайно приємний, то Ви отримаєте звістку про благополуччя друзів або спадок від невідомих родичів. Сон може бути попередженням про можливі плітки, які торкнуться Ваших справ або серцевих відносин. Для добрих людей сон про ангелів — розрада, злих він спонукає до каяття.

Англійська Сонник

Бачити ангелів дуже добре. Якщо ангели оточують вас, вірні і добрі друзі з вами поруч і наяву. Сімейної жінці сон обіцяє велику, міцну і дружну сім’ю; якщо ж ангелів двоє, то у неї народиться двійня. Це щасливий знак і для усіх, хто любить людей: їх шлюб буде щасливим і міцним, поруч будуть вірні друзі.

Езотеричний Сонник

Традиційного вигляду істота, або ангел з білими крилами передвіщає сум або смерть близьких. Інший, хто назвав себе ангелом, сниться до допомоги і підтримки, яку вам хтось зробить.

Французький Сонник

Попереду примноження почестей і багатства. Летючі ангели — до гарних новин. Але якщо такі сни часто відвідують вас, це поганий знак, потрібно побоюватися непродуманих речей.

Еротичний Сонник

Сон про ангелів попереджає, що про ваших сердечних справах пліткують. Цілком можливо, що на вас вашого обранця чи обраниці обмовляють недоброзичливці.

Сонник Цветкова

До благополуччю. Бесіда з ангелом сниться до смерті одного. Також образ ангела може сприйматися буквально, як персонажа сновидіння.

Сонник Хассе

Розмова з ангелом сниться до близької смерті когось із родичів; просто бачити його — познайомитеся з доброю приятелькою.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: