Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник апельсин — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Людині, якій снилися апельсинові дерева, обвішані стиглими плодами, мають бути радісні тісні контакти з рідними і близькими. Спілкування буде всепоглинаючим і не залишить часу на сумні роздуми. Якщо сплячий торкається до апельсинів або їсть їх, то незабаром його накриє хвиля неприємностей, які будуть відбуватися з близькими йому людьми.

Незаміжнім дівчатам або жінкам апельсини сняться до ризику залишитися надовго одним: кавалери будуть зникати дуже швидко. Якщо жінка бачить запашний апельсин на верхівці дерева і не може його дістати, то наяву її чекає серйозний вибір супутника.

У стародавні часи снам надавали серйозного значення. Оскільки образ апельсина трактували по-різному, тлумачення пов’язаних з ним сновидінь були дуже численними. Наприклад, квіти апельсина сняться до появи спадкоємців. І якщо в снах ви побачите себе в апельсиновому саду, дерева якого в міру вашого наближення починають моментально розквітати і плодоносити, наяву чекайте в гості лелеки, який принесе вам малюка.

Еротичний Сонник

Побачений уві сні сад з апельсиновими деревами обіцяє вдалі відносини з представниками протилежної статі, довгий і міцний шлюб і щасливу сім’ю. Якщо ж сплячому сниться, що уві сні він їсть апельсини, це є поганою ознакою. Такий сон обіцяє хвороба коханого (коханої). Найгірше, якщо людині сниться, що він послизнувся на апельсинової шкірці. Цей сон означає смерть близької людини.

Жінка, яка їсть апельсин уві сні, в реальному житті позбудеться свого коханого. Якщо їй сниться, що вона бачить великий стиглий апельсин на верхівці дерева, їй слід уважно ставитися до вибору супутника життя. Чоловікові, якому наснилося, що він купив дружині апельсини, а потім дивився, як вона їх їсть, сон віщує сприятливі події. Можливо, його чекають вдалі відносини з жінками.

Сонник Міллера

Побачити здорові апельсинові дерева, що приносять стиглі плоди, означає здоров’я і сприятливе оточення. Є апельсини — передвісник поганого: це означає, що хвороба одного або родичів буде джерелом печалі для Вас. Незадоволеність опанує атмосферою ділових кіл. Якщо ці апельсини свіжі і ароматні, ймовірно, що доля пом’якшиться до Вас.

Молода жінка, що побачила уві сні, що вона їсть апельсин — цілком можливо, втратить коханця. Якщо вона бачить прекрасний апельсин, зростаючий на самій верхівці дерева, вона буде обережна у виборі чоловіка. Якщо Ви посковзнулися на апельсинової кірки — це віщує смерть родича. Купувати апельсини на наполегливе прохання дружини і бачити, як вона їх їсть, означає, що неприємні ускладнення в справах самі собою вирішаться і Ви отримаєте прибуток.

Сонник Фрейда

Апельсин — це символ спокуси, насолоди. Якщо він приснився, то вам властиво мати сексуальні фантазії, в яких фігурує якийсь незнайомець. Ви часто уявляєте його можливості і роздумуєте, змогли б ви чи ні зайнятися сексом прямо зараз, якщо б виявив він подібне бажання. В цьому немає нічого ганебного або забороненого, оскільки ви всього лише аналізуєте свої побажання.

Є апельсин уві сні — в найближчому майбутньому хтось стане для вас джерелом глибокого задоволення. При цьому ви абсолютно не будете очікувати від даної людини таких емоцій. Чистити апельсин від шкірки — такий сон означає, що в житті ви абсолютно не згодні спонтанний секс, вважаючи його неромантичних і грубим. Однак іноді і він може бути дуже романтичним — спробувати варто.

Сонник Лоффа

Бачити уві сні апельсини — свідоцтво на користь того, що вас очікують успіх і багатство. Помаранчевий колір апельсинів асоціюється з розкішшю, а квітка апельсинового дерева — стародавній символ достатку, і на Сході його вплітають у вінок наречених як знак плодючості. Якщо уві сні ви збираєте апельсини з дерева, то в житті вас чекають романтичні пригоди, а також ймовірність отримання прибутку. Для жінки, яка прагне мати дитину, цей сон може означати довгоочікувану вагітність.

Англійська Сонник

Як правило, сновидіння про апельсини вважаються недобрими, адже після них можна готуватися до хвороб і неуспіху, суперечок і конфліктів в сім’ї. Для закоханих апельсини уві сні означають холодність з боку коханої, зростаюче байдужість і, врешті-решт, розрив відносин. Одружувалися апельсини уві сні обіцяють невдалу одруження. Бізнесменам вони пророкують важкі втрати — банкрутство або безчесне поведінка працівників. Фермеру приснилися апельсини віщують поганий урожай.

Езотеричний Сонник

Попереду короткострокові любовні захоплення, ймовірно, в поїздці. Плід був солодким — вони будуть приємними, кислим — виявляться небезпечними. Купувати апельсини — будете сподіватися на любовні відносини.

Сонник Хассе

Швидко відновиться засмучене здоров’я.

Сонник Цветкова

Бачити плід апельсина — до сюрпризу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: