Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ананас — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви бачите ананас, віщує вам несподіваний і швидкий успіх у всіх справах і подальше за цим торжество. Якщо ви купили ананас, то сон обіцяє вам хороший прибуток від ваших підприємств. Є ананас — добрий знак, якщо тільки він не гіркий або кислий на смак, тому що в першому випадку він пророкує вам, що скоро ви отримаєте погане звістка про невдачі і перешкоди в ваших справах, а в другому — задумане вами не збудеться, і у вас виникне безліч труднощів і грошових проблем.

Бачити уві сні або є ананасовий джем — знак того, що скоро ваші справи налагодяться. Поранити руку або мова про ананасовий шкірку — знак втрат, втрат і невдач, які ви будете болісно переживати, особливо через зраду або обману людей, яким ви довірилися. Іноді такий сон вказує на те, що майбутній успіх буде неповним через переживання, які будуть мучити вас. Дивіться тлумачення: Плоди.

Сонник Фрейда

Є ананас — до задоволення від сексуальних відносин. Зазвичай цей сон говорить про те, що ви прагнете отримати задоволення від інтимного життя, однак при цьому приділяєте мало уваги партнера (партнерки). Вам складно зробити приємність іншій людині, тому ваші сексуальні відносини часті, але короткочасні. Перегляньте своє ставлення до партнера: любляча людина не тільки отримує задоволення, але і доставляє його улюбленому. Сон, в якому ви зриваєте ананас, говорить про те, що ви не схильні до тривалих прелюдиям, а віддаєте перевагу відразу перейти до процесу. Ви не намагаєтеся відтягнути задоволення, тому дієте швидко, не отримуючи належного задоволення від інтимних стосунків.

Сонник Лонго

Пригощатися ананаси, перебуваючи при цьому на банкеті або на важливому прийомі: вам саме час подбати про власне здоров’я і як слід відпочити. Купувати Ананаси на ринку: ви не вибагливий людина і здатні задовольнятися малим. Певною мірою це непогана якість, але іноді воно переростає в інше, досить небезпечне якщо ви набували ананаси в супермаркеті або спеціалізованому магазині: це означає, що попереду вас чекає зміна в житті, пов’язана з успіхами в професійній діяльності, які нарешті будуть оцінені по достоїнству.

Англійська Сонник

Ананаси бачаться уві сні як передвісник свята або весілля, на якій ви зустрінетеся з майбутньою другою половиною. Ви вдало вступите в шлюб, народите прекрасних дітей, і пізніше вони принесуть в дім достаток і радість. Крім того, сновидіння обіцяє успіх в діловому житті. Для емігрантів воно означає безпечний переїзд і величезне щастя на новому місці проживання.

Сонник Міллера

Бачити уві сні ананаси — означає надзвичайно сприятливий для Вас розклад справ. Успіх піде в самому недалекому майбутньому, якщо у Вашому сновидінні Ви збираєте ананаси або їсте їх. Якщо ж Вам сниться, що Ви накололи палець, поки готували ананаси до столу, то в житті Вас приведуть в крайню досаду ті справи, які в кінці кінців принесуть Вам радість і успіх.

Сучасний Сонник

Дуже хороший знак. Якщо ви бачите уві сні ананаси — ваші справи незабаром помітно поліпшаться. Причому якщо в вашому сновидінні ви збираєте ананаси або їсте їх, успіх чекає вас в самому недалекому майбутньому.

Езотеричний Сонник

Ананас уві сні — до лукавства обману. Їсте — вас обдурять, одурять. Бачите, тримайте в руках — ви плануєте обман, але він вам дорого обійдеться.

Еротичний Сонник

Сон, в якому Ви ласували ананасами, віщує Вам удачу у всіх справах, включаючи любовні інтрижки.

Сонник Хассе

Бачити уві сні Ананас — незабаром будеш на святі. Їсти — можливо захворювання шлунка.

Сонник Мандрівника

Неприємність.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: