Сонник апендицит, до чого сниться апендицит уві сні

Позбавлення від «непотрібних» зв’язків і обов’язків обіцяє побачене уві сні хірургічне втручання з метою видалення апендикса, радують сонники. Хоча в даному випадку, втім, як і в більшості інших, для достовірного тлумачення,, до чого сниться апендицит, слід врахувати безліч фактів: хто його видаляв, кому, і які були наслідки.

Як пояснює Міллер

Сонник Міллера, пояснюючи,, до чого сниться видалення апендициту, радує своїх шанувальників: всі перепони на шляху до мети будуть ліквідовані, причому в найкоротший час. Сміливо беріться за роботу — вона принесе вам успіх і матеріальні блага.

Абсолютно нерадісне тлумачення сну вас чекає в тому випадку, якщо уві сні ви бачили, як лікар зашиває вам шов. Таке сновидіння означає сварку з коханою людиною, а можливо, і розставання.

Вам вирізали апендицит — знак удачі

Сновидіння, в якому вам приснилося, що вам вирізали апендицит, може трактуватися по-різному, в залежності від того, чи було вам боляче уві сні чи ні.

Якщо приснилося, що ви кричали від болю, то це означає, що вас чекає раптове, навіть різке, поліпшення ситуації. Вам несподівано сильно пощастить, і ваша задача — не упустити шанс.

А ось якщо ви абсолютно не відчули, як вам вирізали апендицит, то вам варто задуматися про те, наскільки правильні кроки ви робите, реалізовуючи свої плани. Можливо, варто зробити паузу для переосмислення ситуації.

Бачити себе хірургом, або На підході час змін

Що обіцяє приснився процедура видалення апендициту, під час якої ви були хірургом, роз’яснить сонник Цвєткова: на вас буде покладена відповідальна місія, успіх якої високо підніме вас в соціальному статусі. Швидше за все, це тлумачення стосується роботи, успішне виконання якої дозволить вам зайняти крісло керівника.

А сонник Ванги, роз’яснюючи,, до чого сниться власноручне видалення апендикса комусь, пророкує позбавлення від нав’язливих людей і від причин, що гальмують втілення планів у життя.

Наслідки операції: Від затримок до прогресу

Ще на що варто звернути увагу, разузнавая,, до чого сниться операція з відсікання апендициту, так це на наслідки даної операції.

Наснилося, що у вас шов заростає прямо на очах? Це символізує швидке усунення перешкод і конкурентів, віщають сонники. А ось тривалий і хворобливий загоєння шва сонники ототожнюють з тяганиною і відсутністю допомоги з боку.

Цікаву інтерпретацію пропонує сонник Лонго: бачите уві сні, що вам видалили апендицит, чи не зробивши жодного розрізу? Виконати мрію вам допоможе щасливий випадок.

Інша роль в операційному залі

Згадайте, можливо, уві сні про апендицит ви мали зовсім іншу «роль», ніж лікар або пацієнт. Ось що значить, приміром, бути уві сні:

 • Операційною медсестрою — ви потребуєте дослідному наставника;
 • Інтерном-практикантом — у вас дуже багато амбіцій, які не придушуйте їх;
 • Родичем оперованого — близька людина звернеться до вас за допомогою;
 • Телеоператором — до отримання несподіваних звісток.
 • Сонник апендицит, до чого сниться апендицит уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: