Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник апельсини, до чого сниться апельсини уві сні

Апельсини уві сні зазвичай вказують на розвиток любовних відносин, зміцнення фінансового благополуччя і приємні сюрпризи. Але якщо вони наснилися настільки апетитними, що неможливо не спробувати або, навпаки, виглядають вельми несвіжими, сонники попередять вас про можливі ускладнення. У будь-якому випадку, дуже корисно знати, до чого сняться ароматні помаранчеві плоди.

Кількість апельсинів

Дослідники одностайні в сприятливому тлумаченні того, до чого сняться апельсини, але при цьому розглядають питання в різних аспектах.

За Ісламському сонником, апельсин або мандарин уві сні пророкує сновидцу міцне здоров’я. Сонник Міллера вказує на те, що вас будуть оточувати доброзичливі люди. А по еротичні — це знак правильних любовних відносин, що ведуть до висновку щасливого союзу.

На думку відомого психоаналітика Фрейда, цитрус символізує спокуса чуттєвими насолодами, відображає еротичні фантазії, спрямовані на конкретну людину, з яким ви поки не зважилися познайомитися. У мріях ви заходите досить далеко, уявляючи, як негайно зайнялися б з ним сексом, отримавши натяк про згоду. Настав момент розібратися в своїх бажаннях.

Велике значення має те, скільки апельсинів наснилося. Вважається, що побачити уві сні один — дізнатися цікаву новину, а багато — до здійснення мрії про далекій подорожі.

Особливо докладний в цьому відношенні Нумерологический сонник, який трактує,, до чого сниться одна часточка: на наступний день доля покарає вас за нерішучість. Один цитрус на великому блюді — до приємних клопотів, які виявляться не марними.

Дерево, усипане стиглими апельсинами — до щасливого подружнього життя. Якщо їх багато і вони дбайливо упаковані в ящики, ваше фінансове становище буде повільно, але неухильно зміцнюватиметься.

Перезрілі і зіпсовані

Якщо приснилися стиглі або навіть перезрілі фрукти, це пророкує виконання найвідчайдушніших і нереальних бажань. До чого сниться, якщо вони вже гнилі, зіпсовані: протягом десяти днів у кого-то з близьких виникнуть проблеми зі здоров’ям. Будьте напоготові, щоб запобігти ускладненням.

Один негідний плід уві сні пророкує порожні турботи там, де можна було сміливо розраховувати на успіх, а багато — неприємні новини. Якщо приснилося, що гнилі апельсини падають з дерева, це віщує розрив з близькою людиною.

Збирати або купувати

Якщо ви не просто дивилися на апельсини, а робили якісь дії, це має особливе тлумачення.

Якщо приснилося збирати апельсини прямо з дерева, це знак, що щастя близько, варто лише простягнути руку. Якщо жінка уві сні прагнула зірвати той, що на верхівці — вона розбірлива у виборі чоловіка і не поспішає заміж. Це викликає певні тривоги, але в кінцевому підсумку доля її складеться щасливо.

Вважається, що збирати їх уві сні обіцяє любовну пригоду, продавати — Корисні знайомство, купувати — обіцяє виграш або наречену з приданим.

Сонник Міллера трактує, до чого снилося купувати апельсини на прохання дружини і дивитися уві сні, як вона їх їсть: проблеми, які заважали справі, вирішуватися самі собою, без вашої участі. Мало того, ваша прибуток буде більше очікуваної.

Насолоджуватися їжею

По Фрейду, є уві сні апельсини означає предвкушать яскраві сексуальні насолоди, які чекають вас наяву.

Сонник Міллера віщує неприємності тим, кому снилося їсти апельсин — або хвороба, або проблеми в бізнесі. Втім, якщо було смачно, фортуна НЕ відвернеться від сновидіння. За любовні сонником ці ласощі віщує розлуку, по еротичні — небезпека зазнати фіаско в інтимний момент.

За нумерологічних сонником, якщо не стали їсти соковитий апельсин уві сні, це відображає нерішучість: сміливо беріться за нову справу, впораєтеся краще за інших.

Сонник апельсини, до чого сниться апельсини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: