Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ампутація — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Відрізати частину свого тіла. Сновидіння часто малюють нам картини, в яких ми пошкоджує будь-які частини тіла. Людям сняться різні форми ушкоджень. Це часто говорить про фізичну слабкість людини або самодеструктівное психологічному початку. Постарайтеся визначити, чим обумовлена ​​ампутація, як вона здійснюється, а також проаналізуйте викликане цим процесом стан ТРИВОГИ. Також подивіться, як ампутація впливає на ваше подальше життя і які з нею пов’язані незручності, а може, вона приносить відчуття звільнення? Подумайте, наскільки віддалена частина тіла потрібна вам в реальному житті для функціонування організму.

Ампутація уві сні може мати релігійну, моральну або етичну підгрунтя. Для послідовників деяких релігійних сект власне тіло — це найлютіший ворог сповідує соціальних або релігійних підвалин і цінностей. Християни, наприклад, свято вірять священного писання, в якому сказано, що краще вирвати око, який спокушає тебе, ніж зберегти його, але зробити гріх і потрапити в пекло. Прихильники різних вірувань слідують подібним стереотипам на рівні підсвідомості.

Відрізати частину чужого тіла. Щоб зрозуміти, чому уві сні ви відрізаєте частини тіла в іншого, важливо проаналізувати відносини між вами і цією людиною. Якщо відрізаєте щось у коханої людини, це вказує на область, в якій ви відчуваєте себе ображеним. Нанесення тілесного ушкодження колезі по роботі може бути викликано простим бажанням розквитатися з ним або отримати від цього вигоду. Якщо відрізаний орган уві сні регенерується, схоже, цього колезі або супернику везе: він не підвладний вашому впливу. Якщо ви наносите каліцтво незнайомій людині — це прояв почуття ніяковості при вимушеному повсякденному спілкуванні з різними людьми.

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви бачите, що у вас ампутована якась частина тіла, — знак втрат, невдач, краху планів. Втрата рук або ніг означає розлуку з близькою людиною і втрату якоїсь дрібниці, яка дуже дорога вам. Хворим такий сон віщує, що близькі друзі і родичі, на яких вони розраховують, відвернуться від них, кинувши їх напризволяще. Дивіться тлумачення: за назвами частин тіла.

Езотеричний Сонник

Ампутація (Операція) — Бачити — у вас багато зайвих зв’язків, пора від них позбавлятися. Виробляти самому — позбутися від зайвих знайомств і уподобань вам буде важко, доведеться «різати по живому». Частини тіла самі відпадають — якщо без крові, то деякі зв’язку відпадуть самі собою, якщо з кров’ю, то ви емоційно не готові до розставання, яке скоро доведеться пережити.

Сонник Міллера

Бачити уві сні ампутацію будь-яких частин тіла — означає невеликі втрати на службі. Повна втрата уві сні рук і ніг — це занепад в торгових справах. Для моряків такий сон віщує шторм, втрату майна. Людям, що переживають велике нещастя, цей сон є попереджуючим знаком про те, що все може бути ще гірше.

Англійська Сонник

Сон, в якому вам відрізали руку або ногу, служить серйозним попередженням про смерть дорогої людини — другої половини, матері або батька, дитини. Важка втрата, на жаль, неминуча.

Сучасний Сонник

Ампутація уві сні будь-якої частини тіла означає невеликі втрати на роботі. Повна втрата уві сні рук і ніг свідчить про занепад в торгових справах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: