Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ангел з крилами, до чого сниться ангел з крилами уві сні

Будьте обережнішими зі своїми мріями: вони можуть виповнитися — ось, до чого сниться ангел з крилами. Сонник відзначає підвищену енергетику сплячого, який отримав уві сні такий знак. Це означає, що його злі і добрі помисли стають матеріальними, як ніколи. Як розпорядитися подарунком згори, підкажуть подробиці сновидіння.

Тлумачення психолога Міллера

Тлумачачи,, до чого сниться ангел з крилами, сонник Міллера попереджає, що світлий образ уві сні сколихне весь емоційний спектр в реальності. Найближчим часом спокій не світить навіть самому незворушного сновидцу. Це час неймовірних звісток, надій і розчарувань, каяття і розради.

Дерзайте, все в ваших руках

Сонник Медеї нагадує, що у ангела з крилами, який вам наснився, немає інших рук, крім ваших. Його місія — надихати, ненав’язливо спрямовувати, підтримувати; інші звершення — завдання самого сплячого.

За схожою причини знаменитий італійський психолог А. Менегетті вважає сновидіння неконструктивним: занадто відверто воно відображає готовність перекласти відповідальність навіть на уявну сутність.

Незаміжньою жінці образ обіцяє пристрасний роман з молодою людиною. До чого він приведе, підкажуть відчуття уві сні. Бачити янголятка трапляється чоловікам, втомленим від амурних пригод і мріють про духовну близькість.

Незвичайні херувими

Пророцтва,, до чого сниться ангел з крилами, нагадують, що уві сні є не тільки посланник небес, але і злий дух в його обличчі. Наприклад, Люціфаг, посланий чорними силами або шестикрилий Серафим — демон з Стародавнього Вавилона.

Другий варіант часто краще: буває, що традиційний янголятко обіцяє недобре, а його демонічний антипод готовий спонукати або попередити.

 • Ангел з чорними крилами віщує несподівану допомогу ззовні;
 • Темний посланник уві сні закликає зробити вибір на користь пізнання;
 • Де довелося бачити уві сні символ, бажано наяву «підстелити соломку»;
 • Зустріч з чорними сутностями уві сні предзнаменует відчуття повноти життя.
 • Відунка Наві згадує «іспит», ухилитися від якого загрожує. Поважайте свій вибір і будьте непохитні.

  Ширяють по небосхилу

  Якщо приснився ангел з крилами, що летить по небу, Езотеричний сонник вважає, що сновидцу дарована долею особлива місія. Можливо, він і сам здогадується про це.

  Тлумачення Фараонів вважає херувимів в небесах провісниками відмінних новин. Коли приснилося, що вони мчать назустріч, така подробиця підтверджує і зміцнює тлумачення сну.

  Якщо не вперше трапляється бачити летять небожителів уві сні, сонник рекомендує стежити за промовою. Зараз кожна вимовлена ​​вами фраза за силою впливу прирівнюється до потужної афірмації, здатної вплинути на долю оратора і слухачів.

  Перетворитися на посланника небес

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться самому знайти ангельські крила. Нумерологический сонник обіцяє сновидицей здоров’я по жіночій частині і іскрометний флірт. Чоловіки можуть завоювати славу і шану на окультному терені.

  Якщо довелося бачити себе ширяє в компанії янголят, ясновидиця Ванга радить не смітити грошима. Відкладайте на чорний день і не забувайте про нужденних близьких.

  Іноді бачити себе з крилами ангела трапляється в той момент, коли родичу або другу потрібна допомога, і в ваших силах її надати, — повідомляє Нострадамус.

  Візит в гості

  Мусульманський сонник розповість, до чого сниться, що ангели з крилами відвідали обитель сплячого. Вам приснився дуже тривожний знак, що попереджає, що житло і майно в небезпеці. Висока ймовірність пограбувань і крадіжок.

  Якщо пощастило погостювати у херувимів, сонник стверджує, що в одному з міст, назва якого в перекладі звучить як «місто ангелів» (наприклад, Лос-Анжелес або Тайвань), відбудеться доленосна подія.

  Чого побоюватися?

  Деякі передбачення, до чого сняться янголята, звучать зовсім невтішно. Сонник Таро каже, що образ, який вам наснився, означає нездоланну перешкоду на шляху до заповітної мети.

  Якщо відбувся діалог з небесним посланцем, снотолкователь апостола Симона Кананіта передрікає розлуку з дорогою людиною назавжди. Не виключено, що вас розлучить смерть.

  Старовинний сонник уточнює, що високий ризик втратити того, над ким кружляв уві сні ангел з крилами.

  Вірити чи ні?

  Сонник Лоффа детально роз’яснює,, до чого сниться символ віруючим і невіруючим. Коли небожителі органічно розташовані в релігійному світогляді, їх поява налаштовує на умиротворений лад. Ангельські голоси несуть істину і розраду, а ось відповіді сновидіння і тим паче заперечення обіцяють неприємності.

  Якщо ангел з крилами приснився атеїстові, подібне сновидіння означає надію на заступництво або наставництво.

  Сонник ангел з крилами, до чого сниться ангел з крилами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: