Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ангел, до чого сниться ангел уві сні

Коли уві сні приходять ангели, навіть людина, що не має звички звертатися до сонникам, задається питанням, що за звістку принесли йому небесні посланці. До чого сняться небожителі, просвітлені і занепалі?

Мовчазний вісник

Коли людина бачить уві сні світлий образ ангела, то, навіть не отримуючи від нього ніяких знаків, він відчуває спокій і умиротворення. Небесні вісники одним своїм появам принесуть в реальне життя благодать. Накопичилися справи — їх вдасться вдало вирішити, нахлинули неприємності — відступлять, замучили хвороби — прийде довгоочікуване одужання.

З такими сновидіннями треба бути обережними в бажаннях. До чого можуть наснитися ангели самотньою зрілої жінки? Можливо, її захлесне пристрасне почуття до невинному юнакові. Якщо уві сні вона зазнала приємні відчуття, то відносини призведуть до шлюбу — одному з тих, що «укладаються на небесах». У всякому разі, таке передбачення дає Еротичний сонник.

Чоловікові ж янголята сняться, коли він пересичений сексуальними пригодами і єдине, до чого по-справжньому тягнеться душа — емоційна близькість з цікавою неглупой жінкою. Якщо комусь присниться статуетка ангела або інше матеріальне зображення небесного вісника, сонники віщують: романтичні відносини доповняться плотськими радощами.

Літаючий ангел

Сонники говорять, що у людини є особлива місія, борг перед іншими людьми, якщо уві сні він літав з ангелами. Яких би поневірянь не коштувало йому його призначення, праці принесуть величезну користь, а сам він буде оточений пошаною.

Ангели в небі, до чого вони сняться? Це символ благих вістей. Радістю, благодаттю наповниться все навколо, з умиротворенням і спокоєм сновидец зустріне новий день. Летючі над будинком херувими нагадують, що треба вжити заходів обережності для охорони багатств, які будуть примножуватися. Для жінок літати з ними означає швидке позбавлення від жіночих нездужань. Якщо уві сні здається, що ви — ангел, сонник Ванги попереджає: витрати не повинні перетворюватися в розтрати, краще поділитися достатком з нужденними.

Якщо летять янголи почали снитися часто, це нагадування: словами можна завдати шкоди і оточуючим, і собі. Слідкуйте за промовою, наділяти добрі думки в правильні слова. Ангели летять назустріч — чекайте телеграму або лист з приємними новинами.

Піднестися і занепалі

Особливо важливі звістки будуть отримані, якщо уві сні явився архангел. Сонники одностайно надають цьому образу величезне значення. Те, що відкриється сновидцу найближчим часом, переверне його життя, недосяжне перш стане реальністю. Визначено звільнення від вантажу негативних емоцій, духовне очищення, мудре спокій.

Ангел з величезними білими крилами — знак того, що в життя втрутяться вищі сили. Якщо сновидцу не вдавалося впоратися з якоюсь завданням, він раптово знайде правильне рішення. Відкриються перед ними ворота знань і мудрості, як то кажуть в Ісламському сонник. Якщо ж людина страждає від страхів, то тепер звільниться від них.

Навпаки, який побачив занепалого ангела, сонники пророкують біди від небезпечного захоплення чорною магією, ворожінням, гаданням. Уступіться контактів з потойбічними силами, вони відгукуються непосильними бідами.

Ангели і демони

Після побачення уві сні з ангелом може статися заміжжя, народження дитини, якась доленосна зустріч, але і після зустрічі з демоном проблеми в особистому житті можуть привести до несподіваної розв’язки.

Побачений жінкою уві сні демон є відображенням її страху перед чоловіками, яких вона підсвідомо сприймає як гвалтівників, поневолювачів. До чого він може приснитися? Сонники відкривають їй очі на причину проблем в інтимному житті, закликають до мудрості і відкритості, щоб гармонізувати подружнє життя, стати щасливою.

До чого тоді демон сниться чоловікові? Серед представників сильної статі є ті, хто боїться перед жінкою, особливо якщо зачаровані її красою і горять бажанням володіти негайно абсолютно недосяжною особливої. Сонники рекомендують їм порівнювати бажання і реальність, вибирати гідний об’єкт обожнювання серед тих, хто знаходиться поруч.

Якщо чорний ангел явився уві сні молоду дівчину в образі баби або похмурого юнака без особи, це означає, що через неї змагаються двоє молодих людей, а їй важко зробити вибір. Можна залишити ситуацію, як є: все одно незабаром один відступиться, а залишиться той, хто гідний її любові.

Всім, хто наяву сумнівається й раптом бачить уві сні чорного ангела, сонник Для всієї сім’ї рекомендує покластися на інтуїцію. Білий ангел — знак того, що все владнається само собою.

Підступність і захист

Коли уві сні над головою витає ангел смерті, це пророкує проблеми на роботі, навіть звільнення, хоча згодом такий поворот подій може виявитися вдалим. А до чого сниться, якщо людина вступає з чорним ангелом в боротьбу? Таке сновидіння — відображення реальної ситуації і необхідності чинити опір їй.

Якщо уві сні людина перемагає темного ангела, сонники стверджують, що наяву він стане господарем становища: вилікується від недуг, візьме верх в протистоянні з недоброзичливцями.

Ангел хранитель — символ того, що людина знаходиться під захистом вищих сил. Все сонники при тлумаченні цього образу єдині в думці — зі сновидцем не може трапитися нічого поганого.

До чого сниться зустріч уві сні з ангелом хранителем? Він вбереже від невірних вчинків в реальності, допоможе уникнути спокус, відведе біду.

Милий ангел

До чого ангели сняться в образі людей, але при цьому сновидец точно знає: це ангели? Коли уві сні вони є в образі прекрасних юнаків або воїнів, це пророкує допомогу, захист і якесь духовне одкровення. Якщо ангел постає у вигляді дитини, сонник говорить про чистоту помислів сновидіння і пророкує світлі, дивовижні вісті.

Отримувати повідомлення від ангела — знак майбутньої зустрічі з незвичайною людиною. Поцілунок ангела нагадує про покликання, якому слід себе присвятити.

Сонник ангел, до чого сниться ангел уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: