Сонник ананас, до чого сниться ананас уві сні

Поява уві сні такого екзотичного рослини як ананас, сонник трактує як сприятливий знак, який обіцяє удачу, приємне проведення часу і отримання задоволення від життя. До чого ще сниться цей божественний плід?

Грандіозний успіх

Тлумачення сну сонник рекомендує почати здалеку. Так якщо вам вдалося побачити ананасові дерева з великими і красивими плодами, то наяву скоро прийде успіх і навіть тріумф. Про час виконання сновидіння можна судити по тому наскільки близько до вас розташовувалися ананасові дерева.

Але тут сонник радить звернути увагу на невелику деталь. Справа в тому, що в реальному світі ананас росте не на дереві, а на невеликому чагарнику. І якщо уві сні вам довелося бачити високі рослини, то таке бачення може бути оманливим. Тобто в реальності удача буде помилковою і не принесе задоволення.

Чекайте радісних подій

Щоб якомога точніше визначити,, до чого сниться сон, рекомендується врахувати будь-які його деталі. Так, наприклад, сонник Міллера вважає, що просто бачити ананас на столі — до сприятливого завершення поточних справ.

Якщо приснилося, що ви особисто збираєте ананаси, то успіх прийде найближчим часом. А ось різати їх не дуже добре. В реалі цей захід може обернутися неприємною сваркою.

Крім того сонник Міллера нагадує, якщо наснилося, що ви укололися про товсту шкірку екзотичного фрукта, то вас чекає досада і розчарування, які однак завершаться радісною подією.

До зустрічі з майбутнім чоловіком (дружиною)

До чого ще сниться ананас? Сонник вважає, що якщо вам приснилося відразу багато красивих плодів, то незабаром ви отримаєте запрошення на весілля або велике свято, де ви неодмінно зустрінете свого майбутнього чоловіка (дружину). Такий сон обіцяє вам достаток, відмінне здоров’я і довгі роки життя.

У свою чергу сонник Ванги гарантує сновидцу, який хоче емігрувати в іншу країну, безпечне пересування і гідне життя на новому місці.

Все задоволення світу

Незвичайне значення має сон, в якому вам довелося їсти м’якоть ананаса. Таке сновидіння символізує отримання різних земних задоволень, починаючи від романтичного побачення і закінчуючи вдалою покупкою.

Так є дуже солодкий і ароматний фрукт — до довгоочікуваного сексу з гарячою дівчиною. Бізнесменам і торговцям їсти уві сні ананас сниться до вдалої операції і хорошою торгівлі.

Іноді є в нічному баченні ананас означає, що в реальному світі ви використовуєте чужі ідеї для власного збагачення.

Солодкий, кислий, гіркий…

Щоб визначити, до чого сниться сон, в якому вам трапилося є ананас, варто пригадати його смак. Для деяких людей це дуже складно. Адже часто в нічних мареннях людина рідко відчуває аромати і смаки. Більш того, якщо вам вдалося добре запам’ятати свої смакові відчуття, то можна вважати сновидіння пророчим.

Наприклад, якщо наснилося, що ананас був занадто солодкий і навіть нудотний, то наяву вас швидше за все чекає обман і лицемірство. Якщо він був звичайним, але з легкою кислинкою, то сонник обіцяє вам несподіване знайомство, яке вас дуже здивує.

Якщо приснилося, що фрукт був моторошно кислим і навіть гірким, то вас чекає велике розчарування. А ось смачне ананасове варення гарантує хороші новини, цікаві зустрічі та інші приємності.

Сонник ананас, до чого сниться ананас уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: