Сонник анаконда, до чого сниться анаконда уві сні

Змія, побачена уві сні — символ неприємностей і зради. А ось, до чого сниться анаконда, не можна сказати однозначно. Щоб зрозуміти, що пророкує дане сновидіння, необхідно згадати сон в найдрібніших подробицях і звіриться з сонником. Йому про це відомо все!

Відносини: друзі і вороги

Бачити уві сні, як велика змія повзе назустріч вам — на жаль, не всі ті, кого ви вважаєте друзями, ними є насправді, засмучує Жіночий сонник.

Приснився сон, що ви гратися у воді з ручною анакондою — ви дружите з людиною, який є для вас потенційним ворогом. Один невірний вчинок або висловлювання перетворить його в недруга.

Побачити, що ви рятуєте людини, якого душить анаконда — наяву ви зможете допомогти своєму другові вийти з неприємної ситуації.

Сниться сон, що, купаючись у водоймі, ви помітили у воді величезну анаконду — найближчим часом ви познайомитеся з людиною, який буде прагнути стати вам другом, але тільки для того, щоб в майбутньому вам нашкодити.

Наснилося, що ви не помітили анаконду у високій траві і наступили на неї — вам не слід ні з ким ділитися своїми планами і секретами, про них можуть дізнатися конкуренти, попереджає сонник Цвєткова.

Успіх і удача вже на підході

Наснилося, що вас душить велика змія, але вам вдається вибратися з її задушливих обіймів — не дивлячись на труднощі, що чекають вас, вам вдасться реалізувати свої плани, обіцяє Місячний сонник.

Сниться жінці, що вона вбила анаконду, яка її вкусила — наяву у вас є суперниця, але ви зможете позбутися від неї без особливих зусиль.

Побачити, як б’ються дві величезні анаконди, переплітаючись і кусаючи один одного — ваші суперники або конкуренти не зможуть щось поділити і «задушать» один одного, позбавляючи вас тим самим від неприємностей.

Змієня, вилупилося з яйця — символ зародження нових надій і перспектив.

Бережіться неприємностей і хвороби

Наснилося, що ви бачите, як голодна анаконда вкусила себе за хвіст і намагається проковтнути його — через підступи НЕ приятелів ви «ходите по колу», не вирішуючи свої проблеми, а заплутуючи їх, пророкує сонник Міллера.

Бачити уві сні велику змію, гріються на теплому камінні — бережіть своє здоров’я, можуть нагадати про себе старі хронічні захворювання.

Анаконда, що лежить у воді немов величезна колода — планам не судилося збутися через великих проблем, засмучує сонник міс Хассе.

Пітон, що звисає з дерева немов ліана — символ невдачі і розчарування. Якщо гадів було багато — чекайте низку затяжних проблем.

Радість і смуток у вашому житті

Сниться жінці, що вона допомогла вибратися спокійною і спокійною анаконді з-під повалених дерев — на радість і гарному настрою, але якщо гадина намагалася при цьому вкусити або задушити — до образ і розчарування, трактує дане сновидіння Жіночий сонник.

Спостерігати за шлюбними іграми удавів — до приємної поїздці в компанії людини, який вам симпатичний.

Фотографуватися з анакондою — до гучним і веселим розвагам в компанії своїх однодумців. Це може бути зустріч випускників, корпоративна вечірка і т. п.

Дресирувати уві сні удава — будьте гранично обережні в спілкуванні з начальником, є ризик отримати догану. Ви «ходите по лезу бритви», ваше становище дуже хитке.

Сонник анаконда, до чого сниться анаконда уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: