Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник анаконда, до чого сниться анаконда уві сні

Змія, побачена уві сні — символ неприємностей і зради. А ось, до чого сниться анаконда, не можна сказати однозначно. Щоб зрозуміти, що пророкує дане сновидіння, необхідно згадати сон в найдрібніших подробицях і звіриться з сонником. Йому про це відомо все!

Відносини: друзі і вороги

Бачити уві сні, як велика змія повзе назустріч вам — на жаль, не всі ті, кого ви вважаєте друзями, ними є насправді, засмучує Жіночий сонник.

Приснився сон, що ви гратися у воді з ручною анакондою — ви дружите з людиною, який є для вас потенційним ворогом. Один невірний вчинок або висловлювання перетворить його в недруга.

Побачити, що ви рятуєте людини, якого душить анаконда — наяву ви зможете допомогти своєму другові вийти з неприємної ситуації.

Сниться сон, що, купаючись у водоймі, ви помітили у воді величезну анаконду — найближчим часом ви познайомитеся з людиною, який буде прагнути стати вам другом, але тільки для того, щоб в майбутньому вам нашкодити.

Наснилося, що ви не помітили анаконду у високій траві і наступили на неї — вам не слід ні з ким ділитися своїми планами і секретами, про них можуть дізнатися конкуренти, попереджає сонник Цвєткова.

Успіх і удача вже на підході

Наснилося, що вас душить велика змія, але вам вдається вибратися з її задушливих обіймів — не дивлячись на труднощі, що чекають вас, вам вдасться реалізувати свої плани, обіцяє Місячний сонник.

Сниться жінці, що вона вбила анаконду, яка її вкусила — наяву у вас є суперниця, але ви зможете позбутися від неї без особливих зусиль.

Побачити, як б’ються дві величезні анаконди, переплітаючись і кусаючи один одного — ваші суперники або конкуренти не зможуть щось поділити і «задушать» один одного, позбавляючи вас тим самим від неприємностей.

Змієня, вилупилося з яйця — символ зародження нових надій і перспектив.

Бережіться неприємностей і хвороби

Наснилося, що ви бачите, як голодна анаконда вкусила себе за хвіст і намагається проковтнути його — через підступи НЕ приятелів ви «ходите по колу», не вирішуючи свої проблеми, а заплутуючи їх, пророкує сонник Міллера.

Бачити уві сні велику змію, гріються на теплому камінні — бережіть своє здоров’я, можуть нагадати про себе старі хронічні захворювання.

Анаконда, що лежить у воді немов величезна колода — планам не судилося збутися через великих проблем, засмучує сонник міс Хассе.

Пітон, що звисає з дерева немов ліана — символ невдачі і розчарування. Якщо гадів було багато — чекайте низку затяжних проблем.

Радість і смуток у вашому житті

Сниться жінці, що вона допомогла вибратися спокійною і спокійною анаконді з-під повалених дерев — на радість і гарному настрою, але якщо гадина намагалася при цьому вкусити або задушити — до образ і розчарування, трактує дане сновидіння Жіночий сонник.

Спостерігати за шлюбними іграми удавів — до приємної поїздці в компанії людини, який вам симпатичний.

Фотографуватися з анакондою — до гучним і веселим розвагам в компанії своїх однодумців. Це може бути зустріч випускників, корпоративна вечірка і т. п.

Дресирувати уві сні удава — будьте гранично обережні в спілкуванні з начальником, є ризик отримати догану. Ви «ходите по лезу бритви», ваше становище дуже хитке.

Сонник анаконда, до чого сниться анаконда уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: