Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник алмаз — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Алмаз або діамант, особливо якщо ви володієте їм уві сні, — символ багатства, почестей, сімейного благополуччя, вигідного шлюбу. Сон, в якому ви бачите, що на вас надіта алмазна корона, означає, що вас чекає багато почестей, слава, успіх. Якщо уві сні жінка бачить, що вона носить прикрасу з алмазом, то сон передвіщає їй сварку з коханою людиною через брехливих чуток, які розпускають про неї недоброзичливці. Якщо жінка бачить уві сні, що вона знайшла алмаз, то сон пророкує їй, що скоро вона вийде заміж за багатого і всіма шанованого людини.

Фальшиві алмази бачити уві сні — знак фальші, невірності і зради близької людини, які принесуть вам багато сліз, розпачу і розчарувань. Сон, в якому заміжня жінка дивиться на себе в дзеркало і бачить, що у неї на шиї надіто намисто з величезних фальшивих каменів, пророкує їй, що її обтяжує брехня і лицемірство в її особистому житті. Вона багато вистраждала через це. Тепер же сон пророкує їй, що, ймовірно, скоро вона прийме рішення, яке вплине на все її життя. Швидше за все, її чекає розлучення і засмучення. Дивіться тлумачення: камені дорогоцінні, Підробка.

Сон, в якому вам на палець наділи кільце з діамантом, означає, що ви будете пов’язані з людиною, який надів вам кільце, міцними узами любові і успіху в бізнесі. Бачити уві сні, що діамант випав з вашого кільця, пророкує вам, що скоро ви розлучитеся з близькою людиною. Причиною розлучення з’явиться несприятливий збіг обставин, що виникли через великі фінансові обмеження. Навіть якщо уві сні ви знайдете випав камінь лежить у пилюці, підберете його, витріть пил і знову вставите в кільце, то доля посміхнеться вам ще раз. Ви знову будете разом. Але це трапиться в самий останній раз. Втрата алмазу або діаманта уві сні — завжди погана прикмета і означає втрату, ганьба, розлуку з близькою людиною, засмучення і розчарування. Якщо уві сні ви самі надягаєте на палець кільце з діамантом,

Побачити уві сні два гранованих алмаза, що лежать на чорній оксамитовій подушечці, віщує вам велику любов і щастя. Чим яскравіше виблискують алмази в вашому сні, тим страстней і яскравіше будуть ваші почуття. Але якщо ви побачите не два, а три або більше алмазів і при цьому тільки два з них будуть відливати яскравим світлом, то ваші мрії виявляться результатом самообману, а ваша любов закінчиться драмою для вас і для людей, яких вона торкнеться. За старих часів алмази часто порівнювали з очима. Тому іноді втрата алмазу уві сні може означати втрату зору, а каламутний алмаз — захворювання очей. Крім того, сон, в якому ви бачите мутний алмаз, віщує вам засмучення через обман і хитрих інтриг людей, яким ви довіряли як самому собі.

Якщо алмаз, який ви бачите уві сні, має тріщину або відкол, то вас чекає розлука з близькою людиною або розлучення. Якщо в цей момент вас найбільше обтяжують ваші відносини з партнерами по бізнесу, то після такого сну вам не доводиться розраховувати на їхню щирість і відданість. Більш того, сон попереджає вас про обережність при проведенні операцій і фінансових операцій. Розсипати алмази або діаманти уві сні — до невдач і обману. Сон, в якому ви розсипали алмази і бачите, як хтось швидко підбирає їх, віщує вам багато сліз і прикрощів через цю людину. Якщо це близька вам людина, то не сподівайтеся на його допомогу і підтримку у важку хвилину. Йому байдуже, що з вами трапиться. Однак якщо уві сні ви викрили його в жадібності і корисливості, то в реальному житті ваші відносини налагодяться,

Є чи ковтнути діамант уві сні — до прибутку і успіху. Отримати діаманти в подарунок уві сні — знак захисту і поваги і щасливого союзу. Дарувати комусь уві сні алмази або діаманти — попередження про те, що ваша марнотратство може довести вас до біди. Просто побачити діаманти уві сні означає, що вас оточують жадібні люди, які, не замислюючись, продадуть вас за три срібняка. Іноді сон пророкує сльози або обман.

Еротичний Сонник

Володіння уві сні алмазами — дуже сприятливий сон, що означає зв’язок з кимось із великих світу цього. Якщо уві сні коханий дарує жінці алмази, це означає, що її чекає безхмарне щастя любові з людиною гідним і багатим. Якщо чоловікові сниться, що камінь підносять йому в подарунок, сон говорить про те, що зацікавлена ​​в ньому дама намагається заволодіти його увагою. Сон, де Ви втрачаєте алмази і не знаходите їх, вкрай неприємний, він пророкує Вам втрату коханої людини.

Сонник Лонго

Древні казали про це дорогоцінному камені приблизно наступне. Побачив його уві сні буде любити і буде любимо. Дружина буде для нього безцінним скарбом, і вони будуть щасливі разом все життя. Купця, якому пощастило побачити такий сон, чекає ціла річка золота, що ринула в кишеню. Безплідна жінка зможе після одного тільки такого сну зачати і народити дитя. Словом, кожна людина після цього сновидіння отримає те, чого він хоче, і навіть більше.

Сонник Фрейда

Алмаз — це символ міцності, тому, коли він приснився, відносинам поки нічого не загрожує. Через цінності і краси алмази часто крадуть, тому і для вашої коштовності — відносин з коханою людиною — існує подібна загроза. Найімовірніше, це відбудеться з вини партнера-лідера. Він надмірно часто підкреслює, що здатний щасливо жити і поодинці.

Сонник Лоффа

Діаманти — це символ багатства, любовного потягу і сили. Якщо ви побачили їх уві сні, це говорить про прагнення до багатства або, навпаки, відображає ваші думки про його тлінність. На вашу думку, інші живуть заможнішою або біднішими, ніж ви? Згадайте, що ви відчували уві сні — страх і замішання або гордість і самовдоволення.

Сучасний Сонник

Алмаз сниться до успіху у всьому. Чоловікові, який уві сні придбав їх, бачення передбачає, що керівництво помітить його працьовитість і завзятість, оцінить їх по достоїнству і запропонує підвищення. Якщо людині сниться алмаз-фальшивка, то йому не світить нічого доброго: його мрія в реальності так і не збудеться.

Сонник Менегетті

Діамант може означати або найвищі цінності «над-я» (сам по собі дорогоцінний камінь марний для життя, проте багато хто прагне до його володіння), самі ригідні боку особистості, або ж дію, яке веде до поділу на сегменти, втрати цілісності.

Сонник Міллера

Бачити уві сні Алмаз — означає, що у Вас будуть неприємності і Ви не зможете здійснити якесь своє бажання, яке для Вас дорожче життя.

Сонник Хассе

Алмаз — це символ багатства і сімейного благополуччя. Діаманти ж сняться до проявів жадібності, зраді і фальшивої дружбу.

Сонник Цветкова

Алмаз бачити — до несподіваної радості. носити камінь на собі — до сварки. Знайти діамант — знак взаємної любові.

Французький Сонник

Алмаз сниться до уявної удачі. Збір алмазів — попереду втрати і печаль. Огранювання алмазів — до великого прибутку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: