Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ампутація ноги, до чого сниться ампутація ноги уві сні

Ампутація ноги уві сні символізує нестійкість положення, раптове виникнення проблем або втрату впевненості. Щоб точно визначити,, до чого сниться цей сумний образ, сонник радить детально його проаналізувати.

Думка Міллера

Наснилася непередбачена ампутація ноги? Містер Міллер пророкує ускладнення на роботі, загальний занепад і фінансові труднощі.

Впевнені?

Привиділося, що кохана людина залишився без ніжок? Ви явно передчуваєте якісь складнощі в амурних стосунках.

Ампутація ноги у колеги або друга буквально означає бажання (можливо, неусвідомлене) йому помститися. Уві сні довелося бачити безногого незнайомця? Спілкування з оточуючими викличе незручність.

На місці кукси знову зросла нижнякінцівку? Сонник вважає, що всі спроби нашкодити комусь виявляться марними. Таке ж тлумачення сну актуально в разі, якщо ногу відрізають особисто сновидцу.

Задумайтесь!

До чого сниться ампутація ноги? Вам терміново слід позбутися якоїсь проблеми. Сонник радить шукати додаткові підказки уві сні. Цей же сюжет вказує на відсутність цілісності і духовної гармонії.

Наснилося, що вам видаляють кінцівку проти волі? Готуйтеся до неприємностей і тиску ззовні. Сталося бачити, як вам ампутують зазначену частину тіла? В реальності розлучитеся з близькою людиною, можливо, він навіть помре.

Трактування особливостей

Щоб точно встановити,, до чого сниться ампутація ноги, сонник пропонує пригадати особливості процесу.

 • Велика кількість крові — хвороба, важка розставання.
 • Її відсутність — безболісний розрив.
 • Окремо лежать кукси — розлучення, фатальні помилки.
 • Різати самому — добровільне позбавлення.
 • Відрізає хтось без наркозу — скандал, конфлікт.
 • Операція з наркозом — неможливість довести правоту.
 • Обережніше!

  Наснилося, що після ампутації довелося ходити на милицях або стрибати? Вляпатися в дуже незручну ситуацію. Добре бачити новенькі сучасні протези. Це означає, що вам нададуть допомогу в скрутних обставинах.

  До чого сниться, що ви не виявили власної кінцівки? Сонник попереджає: наяву познайомитеся з чоловічком, який втягне в грандіозні неприємності. Це ж явище уві сні знаменує період безгрошів’я, безнадії і невпевненості.

  Чи готові?

  Уві сні ампутація ноги виявилася неминучою через страшну гангрени? Бажаючи допомогти іншому, ви лише нашкодите собі.

  Наснилося, що ви добровільно погодилися на операцію? Сонник впевнений: наяву позбудетеся від надмірної батьківської опіки.

  Якщо в процесі оперативного заходу у вас відняли обидві ступні, то готуйтеся до тотальне стеження, контролю або абсолютної залежності.

  Не поспішайте!

  Уві сні ви зважилися на настільки радикальні зміни без причини? Будь-які спроби поліпшити поточний стан зараз лише погіршать його.

  Використовуйте цей період, щоб проаналізувати минуле життя і розпланувати майбутнє в дещо іншому напрямку. А краще, просто розслабтеся і відпочиньте.

  Іноді подібний образ знаменує справу, з яким ви свідомо не зможете впоратися. Сонник наполягає: відмовтеся від таких задумів.

  Сонник ампутація ноги, до чого сниться ампутація ноги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: