Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник акула — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Акула уві сні означає лютого, небезпечного і жорстокого ворога. Іноді сон пророкує вам тяжку хворобу, від якої вам буде нелегко оговтатися. Якщо ви побачили акулу уві сні, то знайте, що такий ворог у вас є і вам буде дуже важко боротися з ним, тому що на світлі взагалі є дуже мало способів зупинити його. Якщо уві сні акула напала на вас і вам вдалося вціліти, то в реальному житті ви дивом вирветься з рук підступних ворогів. Дивіться тлумачення: Море, Хвилі.

Якщо вам не вдалося врятуватися уві сні і ви прокинулися, то чекайте великих бід, які ось-ось впадуть на вашу голову. Після такого сну щастя посміхнеться вам нескоро. Біда не приходить одна. Вас очікують підступи ворогів, наклеп друзів і втрата грошей. Якщо уві сні ви побачите мертву акулу, то сама доля допоможе вам перемогти грізного ворога. Після такого сну вас чекає успіх і благополуччя у всіх ваших справах. Бачити, як акула спокійно пливе по морю, — несприятливий сон, він попереджає вас про небезпеку, яка може нагрянути, якщо ви не будете обачні. Вам слід мати на увазі, що ваші вороги не дрімають і готуються накинутися на вас при першій же можливості. Дивіться тлумачення: Звірі, Риба.

Сонник Фрейда

Акула, як і будь-яка риба, асоціюється з любовною сферою. Наснилося акула — ваш партнер або партнерка. Звідси і випливає традиційне тлумачення цього символу. Вони являють собою справжніх хижаків, яким подобається поневолювати і безроздільно панувати над вами. Вони диктують свою волю в усьому, і в інтимних відносинах навряд чи це приносить вам задоволення. Спробуйте з ним (нею) поговорити і пояснити своє уявлення про якість вашого інтимного життя. Не потрібно цього боятися, соромитися або замовчувати, інакше проблема так і не буде вирішена, а ви залишитеся наодинці зі своїми муками.

Побачена в воді акула, або плавання в морі з акулою говорять про сексуальне здоров’я і хорошій формі. Поранена акула застерігає про можливі порушення в сексуальній сфері. Напад акули говорить про боязнь майбутніх статевих контактів. Відрізання або придбання шматка акулячого м’яса говорять про експансивність, товариськості, що б’є темперамент і здібностях до творчої діяльності. Порятунок від акули віщує швидкий розрив зі своїм партнером.

Сонник Міллера

Акули уві сні віщують грізних, страшних ворогів. Якщо акули переслідують і нападають на Вас, то неминучі невдачі, які вкинуто Вас в пучину відчаю. Бачити акул, що граються в прозорій, чистій воді, означає, що поки Ви благоденствуете і насолоджуєтеся жіночим товариством, чиясь заздрість тихо, але вірно хоче позбавити Вас спокою і щастя. Якщо Вам присниться дохла акула, то Ви знову знайдете благополуччя і спокій.

Еротичний Сонник

Акули уві сні означають появу серйозних суперників, які відчувають по відношенню до Вас ненависть. Якщо акули переслідують і нападають на Вас — попереду серйозні невдачі, які повалять Вас у відчай. Можливо, Ваш обранець (ця) віддасть перевагу Вашу суперницю (ка). Якщо Вам приснилася мертва акула, це означає, що Ви знову знайдете благополуччя в любові.

Сучасний Сонник

Акула — символ грізного, страшного ворога. Якщо уві сні акули переслідують і нападають на вас, чекайте невдач і відчаю. Акула сниться до появи проблем, вирішення яких вимагає від людини повної концентрації сил і підтримки друзів.

Сонник Менегетті

Це символ особливої ​​негативності жінки, з якою ви перебуваєте в близьких відносинах.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні акулу — до швидкої зустрічі з таємним або явним ворогом.

Езотеричний Сонник

Бачити акулу уві сні — негативні події в суспільному житті.

Сонник Мандрівника

Небезпека: агресивні наміри свої або інших людей.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: