Сонник аметист, до чого сниться аметист уві сні

До чого сниться аметист? Це досить знаковий символ, який має як містичне, так і більш приземлене значення. Сонник дасть детальну характеристику сновидному образу і підкаже, як розшифрувати сигнали, що прийшли уві сні.

Езотерична трактування

Для початку сонник пропонує езотеричне тлумачення сну. Цей сновідійний камінь здатний прояснювати свідомість і звільняти від образ. Це знамення духовної чистоти і мудрості, а також накопичення світлої енергії.

Приснився аметист? Ви потребуєте в дослідному покровителя або тлумачному вчителя. Цей камінець можна бачити перед особливими подіями, які здадуться дивними і навіть містичними. Але значно змінять подальшу долю.

За вами стежать!

До чого сниться аметист в більш приземлене значенні. В реальності відчуєте задоволення від добре і чесно виконаної справи.

Уві сні сонячні промені світять крізь камінь, створюючи дивну ауру м’якого світла? Сонник вважає, що на вашу долю випаде робота, за грамотним виконанням якої буде уважно стежити громадськість.

Довелось бачити цілу скриньку, наповнену дорогоцінними кристалами? Це означає, що у вашій душі є тісна прихильність до певної людини.

Чи готові?

Наснилася цілий розсип каменів? Несподівано зваляться справи і проблеми, але ви успішно з ними впораєтеся. Якщо приснився досить незвичайний кристал, то вам уготований удар долі.

Бачити величезна кількість камінчиків — до далекої відрядженні або подорожі в іншу країну.

До чого сниться розколотий кристал? На жаль, сонник пророкує розставання з обранцем. Якщо ж з’явилося чітке усвідомлення, що аметист уві сні підроблений, то готуйтеся до обману і фальші.

Як отримали?

Особливе значення в мріях має спосіб, яким ви придбали аметист в своє володіння.

 • Знайти — несподіване везіння.
 • Вкрасти — спокуса.
 • Купити — благополуччя.
 • Отримати в дар — загроза сучасному стану.
 • У спадок — набуття сили, знань.
 • Не віддавайте…

  Погано втратити уві сні аметист. Це означає, що наяву ви захворієте. Але ще гірше, якщо наснилося, що ви добровільно продали цей камінець.

  Сонник вважає, що цим сновідних дією ви, звичайно, поліпшите матеріальне становище в реальному світі, але втратите щось більш цінне — а саме, здатність побачити і зрозуміти те, що закрито від інших.

  Чи не розслабляйтеся!

  До чого сниться кільце з аметистом? Це символ виконання задуманих планів. Привиділося, що невідомий подарував вам аметистове колечко? Сонник радить остерігатися нового людини, поява якого внесе сум’яття в життя.

  Якщо дівчина втратила уві сні кільце з аметистом, то їй можна забути про весілля. Для будь-якого іншого сновидіння втрата вироби буквально означає втрату стану або довіри близької людини.

  Будьте мудрішими!

  Якщо уві сні трапилося носити вироби з аметистом, то вам гарантована увага оточуючих.

  А ось приміряти аметистові сережки добре тільки для жінок. Сонник обіцяє виконання бажання, пов’язаного з любов’ю.

  Наснилися зламані сережки? Проявіть мудрість і поменше уваги звертайте на погані чутки і плітки заздрісних подружок.

  Відмітка Міллера

  До чого сниться аметист по тлумачу Міллера? Це вірна ознака отримання високої посади і загального життєвого благополуччя.

  Сонник аметист, до чого сниться аметист уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: