Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник американські гірки до чого сняться американські гірки уві сні

Крутий поворот, нові перемоги, кар’єрний ріст і бурхливі любовні клопоти обіцяють сучасні сонники всім, кому приснилось катання на американських гірках. Бачити уві сні захоплюючий дух атракціон, отримати порцію адреналіну, доводиться рідко. Але завжди хочеться дізнатися,, до чого сниться жорсткий зліт і таке ж раптове падіння.

Зміни по сонником Міллера

Відомий західний психолог знайшов своє пояснення, до чого сняться американські гірки. Якщо людина постійно напружений, безперервно думає про просування проектів, впровадженні нових розробок, то і уві сні він буде кататися, відчуваючи при цьому:

 • Страх — до виправданим ризикам;
 • Радість — до успіху і пошани;
 • Азарт — до любовних інтриг;
 • Наснагу — до сміливих бізнес-проектам;
 • Тривогу — до рішучих змін в сімейному житті.
 • Зустрічайте палку любов

  Якщо приснилося катання на швидкісному атракціоні — будьте готові зануритися у раптово спалахнули відносини. Пристрасть, сльози, побачення, тривалі розгляди, розлучення і нові шлюбні узи — саме те, до чого сняться розваги на американських гірках.

  Бачити в сновидінні як хтось летить вгору, поки ви різко знижується — до суперництва за кохану людину. Тлумачення сну в сонник Фрейда і зовсім передрікає швидку зміну інтимних відносин і ряд гучних скандалів всередині сім’ї.

  Кататися уві сні на американських гірках і нічого при цьому не відчувати — означає часті зміни роботи, статевих партнерів. Сонники стверджують, що сновидець не поспішає брати на себе зобов’язання в реальному житті, намагається ні за що не відповідати, шукає пригоди.

  Не пропустіть шанс

  Іноді психологи пояснюють круті віражі уві сні непосидючим характером сновидіння. Люди, яким наяву хочеться завжди бути на висоті, встигати робити кілька справ одночасно, можуть не давати собі спокою і вночі, під час відпочинку. Їм може приснитися спуск без страховки, або в химерному положенні.

  Наснилося, що гострі емоції захлиснули — будьте готові до суспільного визнання. Сновидіння означає, що попереду з’явиться привабливу фінансову пропозицію, яке важливо не упустити.

  Станьте серйозніше

  Чи не складно зрозуміти, до чого сняться круті перепади атракціону — безглуздий поведінка може призвести до того, що партнери відмовляться від угод, побоюючись втратити вклади, а кохана людина піде до того, хто запропонує комфорт і сталість. Сонники закликають подорослішати і задуматися над стабільністю заробітку, стійкістю відносин.

  Бачити уві сні американські гірки, кататися, відчувати гострі відчуття — до такого ж бурхливого розвитку подій і наяву. Часті кар’єрні злети змінюються різкими доганами і падіннями. Сонники попереджають про обережність — вибирайте шляху легше і безпечніше.

  Сонник американські гірки, до чого сниться американські гірки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: