Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник акваріум — до чого сниться?

Сонник Лонго

Годувати рибок, що плавають в акваріумі, — майбутній тиждень буде наповнена якоюсь монотонної діяльністю і зажадає проявити незвичайне терпіння. Ймовірно, робота в результаті і принесе успіх, але спочатку вона здасться нудною і нецікавою. Через це доведеться пройти; нехай така праця стане випробуванням, яке принесе добрі сходи.

Чистити акваріум і заповнювати його свіжою водою — хтось спробує завдати нищівного удару; проявіть обережність в пошуках підтримки, адже недоброзичливці не байдикують. Якщо послабити пильність і знехтує інтуїцією, ворог скористається шансом заподіяти вам шкоди.

Бачити, як хтось дивиться на ваш акваріум з рибками, сниться до того, що найближчим часом відбудеться зустріч з людиною, про яку ви думаєте не дуже добре. Сьогодні ви здатні бути об’єктивніше і оцінювати чужі вчинки не так категорично; може, ви побачите цю людину в іншому світлі. Щонайменше, відразу не відштовхуйте його.

Порожній акваріум — такий сон говорить: ви незадоволені своїми близькими, оскільки чекаєте серйозної підтримки, а вони відбуваються черговими знаками уваги. У цій ситуації порекомендуємо вам не приймати занадто близько до серця неприємності. Просто у вас зараз такий життєвий період, і по його закінченні ви не будете сприймати все так драматично.

Купівля в магазині великого, просторого акваріума пророкує великі і не завжди розумні витрати. Краще б вам не смітити грошима, але якийсь час це буде неможливо. Після активності в справах у вас настане період затишшя. Придбання невеликого затишного акваріума обіцяє відмова від розпочатої справи за розумними причин. Якщо зрозумієте, що вже буквально відразу справа не йде на лад, краще вже на цьому етапі відмовитися від нього, інакше важких розчарувань не уникнути.

Розбитий акваріум пророкує, що через вас трапиться велика сварка. Будьте більш уважними до своїх промов і поблажливі до чужих, інакше конфлікту не уникнути. Будьте більш толерантними до недоліків інших, в іншому випадку викличете неприязнь оточуючих. Якщо уві сні знайомий або родич розбирав акваріум з рибками, це говорить про ваш роздратуванні через брак часу. Все валиться з рук; вам здається, що все погано і виправити ситуацію просто неможливо. Ви повинні зосередитися на основному, відкинувши другорядне, хоча часом це зробити вкрай складно. Проаналізуйте свою ситуацію і визначитеся з пріоритетами.

Англійська Сонник

Наснилося, що ви купуєте маленький, але гарний акваріум — сон передвіщає відмова від розпочатої справи за розумними причин. Мертва риба в акваріумі, значить, — якщо задумане підприємство з самого початку не ладиться, відступите від нього, інакше вас чекають важкі розчарування. Розбити акваріум — до великої сварці з вашої вини. Хтось із ваших знайомих або родичів розбирає акваріум — ви роздратовані браком часу, через це все валиться з рук. Акваріум уві сні був порожній — прийміть сон як ознаку — будьте більш уважні до того, що ви говорите, інакше конфлікту не уникнути.

Рибки в акваріумі дрібні — спокійніше ставитеся до того, що говорять ваші близькі. Довелось заповнювати водою акваріум — будьте терпиміше до недоліків інших, інакше зіткнетеся з неприязню оточуючих. Приснився крокодил в акваріумі, — вам здається, що справи йдуть погано і налагодити їх немає ніякої можливості. Насправді потрібно тільки зосередитися на головному, відкинувши другорядне. Годувати рибок в акваріумі — проаналізуйте своє становище і визначте, що для вас зараз важливіше за все, те й робіть, воно обов’язково вийде.

Сонник Ванги

Побачити акваріум, наповнений водою — навколишні вас обставини сприятимуть тому, щоб ваше життя поступово налагоджувалося і входила в спокійне русло. Чекайте також і матеріальної стабільності. Спостерігати за рибками в акваріумі — сон вказує вам: ви опинитеся в неприємній ситуації, вийти з якої самостійно і швидко не вийде. Доведеться неодноразово просити про допомогу у знайомих і рідних. Порожній акваріум сниться до появи проблем, які ви зможете вирішити тільки за допомогою грошових коштів.

Мити акваріум — сон застерігає вас про те, що у вашому житті є люди, які відчувають до вас сильну завити, а також можуть навмисно або ненавмисно наврочити ваше благополуччя. Якщо ж ви вимили акваріум до чистоти — то ви і ваша енергетика сильні, тому вашим недоброзичливцям не так просто буде вибити вас з колії. Розбитий акваріум — переглянете свої грошові витрати, ви занадто легковажні і марнотратні.

Сонник Хассе

Якщо молода жінка бачить уві сні великий акваріум з красивими рибками, то вона скоро вийде заміж за заможного чоловіка. При цьому вона застерігає, що шлюб може бути не зовсім благополучним, тому як розуміння між подружжям буде тривати короткий час. Акваріум уві сні, побачений чоловіком, може обіцяти багато приємних моментів в бізнесі. Швидше за все, вам незабаром запропонують вдалий контракт, який зможе багато чого змінити у вашому житті. Впускати в акваріум велику рибу вказує на ваше легковажність, яке може принести вам і вашим близьким багато проблем. Міняти воду в акваріумі уві сні, наяву вказує на те, що вашому житті настають зміни.

Сонник Фрейда

Акваріум, як безпосередньо ємність з водою, асоціюється в першу чергу з жіночими статевими органами. Для дівчини бачити акваріум означає, що вона підсвідомо бажає завести дитину. Якщо ж вона уві сні купує в акваріум мальків, то даний сон може вказувати на швидку вагітність.

Для чоловіка акваріум символізує його прихильність до сім’ї. Для чоловіка випадково розбити акваріум — означає, що ви занадто багато проявляєте турботи і опіки до власних дітей, внаслідок чого виникають розлади і сварки в родині. Можливі суперечки між батьком і взрослеющей дочкою.

Сонник Лоффа

Акваріум з красивими рибками, химерними рослинами і різноманітними декоративними елементами є дуже поширеною деталлю інтер’єру і нерідко з’являється в сновидіннях. Проте, найчастіше акваріум не трактується як символ, що має самостійне значення. Таке сновидіння найкраще тлумачити, виходячи з деталей акваріума — вода, риба, рослини, раковини і т. п., в якому вони були стані, наскільки привабливими виглядали. У загальному випадку акваріум з чистою водою і красивими мешканцями — це сприятливе пророцтво.

Сучасний Сонник

Чиста і прозора вода в акваріумі, в якій плавають рибки або рептилії — щастя, успіх у справах і просування по службі, особливо, якщо акваріум великих розмірів. Відсутність в акваріумі живих істот — попереджає вас про можливий обман або сварці з потрібним вам людиною. Розбитий вами або кимось повний акваріум — символізує ваші успіхи в бізнесі, несподіване отримання грошей, прибутку, спадщини. Плаваєте в акваріумі — є застереженням, вас можуть очікувати втрати, збитки і пропажі.

Сонник Нострадамуса

Риба в сонник Нострадамуса є уособленням мінливості, великих прийдешніх труднощів. Акваріумна, річкова або морська риба, що падає з неба, є поганою ознакою, можливо навіть, ознакою стихійного лиха або екологічної катастрофи.

Сонник Міллера

Міняти в акваріумі воду — сниться, якщо наяву вас чекають зміни. Якщо кіт намагається виловити рибку і ви не препятствуете цього, то вам потрібно уважно поставитися до своїх вчинків і дій, так як ваша легковажність може привести вас в неприємне становище.

Езотеричний Сонник

Якщо вам присниться акваріум з весело резвящимися рибками або ж ви годуєте уві сні цих рибок — настане довгоочікувана вагітність. Акваріум уві сні був порожній, з брудною водою або тріснув — до повної байдужості особи, яке раніше було до вас небайдуже.

Еротичний Сонник

Золота рибка в акваріумі з кришталево чистою водою — провісник здійснення мрій. Недарма її зображують у багатьох казках як чарівна істота. Але якщо ваші наміри чорні і суперечать моральним законам, то не чекайте виконання прохань.

Французький Сонник

Приснився наповнений акваріум з красивими рибками — вас чекає приємний сюрприз. Порожній акваріум може символізувати переходить в депресію апатію. Акула в акваріумі — зверніть особливу увагу на своє здоров’я.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться акваріум з весело резвящимися рибками або ж ви годуєте уві сні цих рибок — настане довгоочікувана вагітність. Для літньої жінки цей сон до того, що будуть мучити застарілі хвороби.

Ісламський Сонник

Для самотньої дівчини акваріум — це добрий знак, який обіцяє швидке набуття своєї другої половинки. Для заміжньої дівчини сон означає, що ви вагітні або ж скоро завагітніє.

Сонник Цветкова

Бачити акваріум з чистою водою і плаваючими рибками — щастить у ваших справах. Акваріум з тухлими рибами — до вас прибуде несподіване грошове надходження.

Сонник Мандрівника

Акваріум (з рибками) — до відпочинку, розслабленню, спокою; загальмованість свідомості, інерція, уповільнення справ.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: