Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник америка, до чого сниться америка уві сні

Америка — країна багатонаціонального колориту. Кожна людина, хоча б раз у житті мріяв відвідати цей континент, і особливо США. Якщо уві сні вам довелося стати гостем, а може навіть жителем, цього материка, то перед тим, як приступити до тлумачення,, до чого сниться подібне, пригадайте, що ви там бачили, чим займалися і з ким спілкувалися, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

Густав Міллер, будучи громадянином Америки, був упевнений, що для рядового жителя цієї держави (для урядових службовців значення даного бачення відрізнялося) бачити уві сні Америку — це ознака наближення труднощів. Щоб не постраждати від них, доктор психології радив не поширювати свій запал і енергію на марні звершення. А якщо Америка приснилася чужинцеві — то йому слід бути готовим до нових відкриттів.

Символіка, як вісник різноманітності

Чим пізнавана країна в першу чергу? Звичайно ж, символікою, як державної, так і загальновідомою. І ось, до чого вона сниться:

 • Побачити уві сні американський прапор — до достатку.
 • Жінці бачити американський прапор — до знайомства з військовим.
 • Герб будь-якого з штатів Америки — знак важливої ​​події.
 • Бачити назву «Голлівуд» далеко — до веселощів і радості.
 • Статуя свободи обіцяє прийняття важливого рішення.
 • Великий Каньйон уві сні побачили — чекайте перешкод на шляху до мети.
 • «Політичні» картинки: оціните свої сили

  Цікаву інтерпретацію має бачення, в якому вам наснився президент Америки. До чого це сниться, вам розтлумачить кожен сонник: найближчим часом вам випаде шанс переглянути свої сили і можливості, щоб не «облажаться» в самий невідповідний момент.

  Президент Америки — це ваш друг або родич? В реальності у вас з’явитися впливовий покровитель. А ось, якщо президентом уві сні ви бачите самого себе — будьте готові до того, що незабаром від вас чекатимуть допомоги у вирішенні проблемного питання.

  Культурна спадщина країни — символ знайомств і веселощів

  Будь-американець чи афроамериканский громадянин штатів, будь-то серйозний політик або ж маловідома американська співачка, означають знайомство з людиною, погляди якого не співпадатимуть з вашими. Американець був агресивний — ви наживете ворога.

  Наснилося, що ви на гала-концерті відомої афроамериканської або американської співачки і вам цікаво дізнатися, до чого це сниться? Тлумачення сну згідно місячним сонником таке: ви багато значення приділяєте своєї персони. А якщо артист, перфоманс або фільм за участю якого ви бачили, був нікому не відомим американцем, то це означає, що ви добре проведете час з друзями.

  Дорога в Америку, або Від праці до відпочинку…

  Їхати уві сні в Америку — знак збільшення доходів, за версією сонника пастора Лоффа. А в сонник міс Хассе можна знайти такі трактування: виїхати в США працювати — до тривалому відрядженні, виїхати відпочивати — до появи шансів на успіх, виїхати жити — до розлуки з близькою людиною.

  По-іншому інтерпретуються сновидіння, в яких вам приснилася поїздка в «дику» Америку. Так сонник Цвєткова прогнозує неймовірні події того, хто уві сні їхав верхи по преріях Дикого Заходу. А якщо поїздка по джунглях Амазонії наснилася, то слід остерігатися, приймаючи якісь рішення. Їхати по савані, спостерігаючи за дикою природою з джипа — до ризикованих авантюр.

  Сонник америка, до чого сниться америка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: