Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник адвокат — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Адвокат уві сні означає брехливого і хитрого людини. Зустріти його — попередження про небезпеку, якій ви можете піддатися завдяки підступам заздрісників, які хочуть заволодіти вашим станом. Крім того, сон попереджає вас, що ваші вороги навмисно розпускають про вас брехливі чутки. Можливо, що ви отримаєте погані звістки, які дуже засмутять вас. Дивіться тлумачення: Юрист.

Якщо уві сні адвокат заговорить з вами, то вам слід бути напоготові і не довіряти красивим словам і обіцянкам, тому що в них немає ні грама правди. Сон, в якому ви маєте справу з адвокатом, віщує, що ви будете втягнуті в судовий розгляд або скандал, результат яких ви зможете визначити, якщо уважніше розгляньте всі обставини сну.

Наймати адвоката уві сні означає, що ви перебуваєте в розгубленості і гостро потребуєте підтримки з боку. Бути пов’язаним уві сні з адвокатом — попередження про те, що ваше легковажну поведінку і необдумані вчинки можуть стати причиною ваших неприємностей і заслужених докорів. Сон також закликає вас бути перебірливими у виборі партнерів або друзів. Самому стати адвокатом уві сні — знак несподіваного отримання неприємних звісток, які стануть причиною великих клопотів. Якщо ви виступаєте в суді в якості адвоката і виграєте справу, то наяву вас чекає великий успіх. Такий сон також попереджає вас, що вам слід бути обережніше і протягом пари місяців нікому не давати грошей в борг. Дивіться тлумачення: Суд.

Сон, в якому ви бачите адвоката, який виступає в суді, — знак розгляду через якихось грошей або спадщини.

Сонник Лонго

Бачити, що ви працюєте адвокатом, захищаючи когось, реально винного в скоєному: вам потрібно приготуватися до того, що найближчим часом ви з головою підете в роботу. Доведеться запастися терпінням і проявити старанність, але результат перевершить найсміливіші ваші очікування. Ви бачите, що вас захищає досвідчений і відомий адвокат: вас чекає удача в будь-якій справі, яке б ви не затіяли.

Можливо, вам навіть вдасться здобути перемогу над переважаючим противником. Тільки не надавайте занадто великого значення доконаного, воно не варте того, хоча ви і проявіть масу винахідливості і уміння. Наймати Адвоката: ви розраховуєте в самий найближчий час на допомогу когось із ваших знайомих, але не впевнені, чи отримаєте ви її.

Не наполягайте надто завзято, і тоді все буде так, як ви хочете. Якщо ви будете вимагати, у вас напевно нічого не вийде. Не вимагайте від людей більше, ніж вони здатні вам дати. Розмовляти про справу з адвокатом: наяву ви покладаєтеся тільки на долю і бездействуете.

Сонник Міллера

Для молодої жінки бачити в сні, що вона якимось чином пов’язана з адвокатом, означає, що вона мимоволі зробить нерозсудливий вчинок, який стане об’єктом її неблагополуччя і образливою критики. Побачити адвоката в суді віщує серйозні розбіжності з приводу якогось майна. Якщо ж уві сні адвокат захищає Вас, то такий сон обіцяє Вам підтримку друзів у важкий для Вас час. Просто побачити уві сні адвоката — говорить про те, що Ви здатні і обдарований, а власне судження завжди віддаєте перевагу думкам інших. Але все ж будьте обережні в своїх оцінках.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви виступаєте в ролі захисника в якомусь судовому розгляді, означає вашу вірність обіцянкам, даними друзям. Також він свідчить про вашу порядність і чесність щодо суспільства і країни, в якій ви живете.

Англійська Сонник

Побачити себе адвокатом і вести захист — в майбутньому вам уготовано помітне суспільне становище. Завдяки служінню людям ви будете користуватися повагою і шаною.

Сонник Хассе

Бачити уві сні Адвокат — непостійний друг, мати з ним справу — неприємний процес. До пліткам, брехні і поганих новин.

Езотеричний Сонник

Адвокат — незаслужене звинувачення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: