Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник акваріум з рибками, до чого сниться акваріум з рибками уві сні

Те, що ви бачите уві сні, може сказати багато про що, варто лише розкрити сонник, і прочитати розшифровку. Наприклад, те,, до чого сниться акваріум з рибками, може бути і дуже хорошою ознакою, і провіщати неприємності. Щоб тлумачення було правдивим, рекомендується запам’ятати всі події в найдрібніших подробицях, це дуже важливо.

Взагалі сни, в яких ви бачите акваріум з рибками вважаються швидше позитивними, передвіщає якісь зміни в житті, зустрічі, поповнення в родині. Але, важливо і те, які дії ви з ним робите, міняєте чи воду, чистите, купуєте, чи навіть розбиваєте. Значення тлумачення буде залежати і від того, які рибки плавали в ньому, і якою була вода. Так що, таке бачення дійсно розшифровується дуже різноманітне.

Тим, хто побачив уві сні живу рибу в акваріумі, таке бачення віщує удачу, яка, на думку сонника не забариться прийти. Чим активніше будуть гратися мешканці водного світу, тим більша удача чекає сновидіння.

А якщо рибки уві сні були різних видів, то сприятливий період триватиме довго. Якщо вони були екзотичними — то сновидцу чекає зустріч зі старими знайомими і друзями.

Хорошим є сон про золоту рибку в акваріумі, майже, як у казці, він обіцяє виконання всіх бажань, але, вони не повинні суперечити закону і моралі, така думка сонника.

Те, до чосу сниться маленький акваріум, тлумачиться сонником не надто позитивно, таке бачення віщує безліч дрібних неприємностей, і крах всіх ваших планів.

Збитки та матеріальні втрати чекають тих, хто побачив себе, плаваючим в акваріумі з рибками, такою є думка сонника, слід приберегти або вкласти кошти в нерухомість або коштовності.

Рибки, вистрибують з акваріума — це підтвердження того, що людина прагне змінити обстановку або професію. Якщо вони прагнули геть з чистої води — зміни поліпшать ваше становище, якщо з каламутною — то лише погіршать.

Те,, до чого сниться черепаха в акваріумі або інші рептилії, на думку сонника віщує інтриги, замишляють проти сновидіння колегами або друзями. Придивіться в своєму оточенню, може не всі гідні вашої довіри?

Якщо ви купуєте його самі — це означає непередбачені і непотрібні витрати, радиться приберегти гроші, бо вони скоро дуже знадобляться.

Але, якщо ви спостерігаєте за тим, як акваріум з рибками купує сторонній — витрати мають бути цій людині, або він крупно програється. Якщо ви впізнали його, постарайтеся наяву застерегти від необдуманих вчинків, пов’язаних з матеріальними витратами.

Якщо уві сні привиділася мертва, дохла риба в акваріумі, плаваюча в брудній воді — це поганий знак, який обіцяє біди самому сновидцу і його близьким.

У разі, якщо ви стали причиною їх загибелі, навіть не по своїй волі, ви втратите власну репутацію, позбудетеся бізнесу, і ваша кар’єра може зламатися. Досить негативний нічне бачення.

Що сновидіння про акваріум віщує жінкам

Цей сон, як ніякий інший має різні тлумачення в залежності від статі сновидіння, і особливо важливі такі бачення для дівчат і жінок.

До чосу сниться, якщо молода дівчина годувала рибок в акваріумі? Це, на думку сонника, обіцяє їй швидке заміжжя і вагітність. Вона поєднується шлюбом з дуже заможною людиною, а вагітність буде радісною подією для обох.

Але, якщо вони плавали в каламутній воді — то надії на швидку зустріч з судженим коли збудуться. Якщо вона розбиває акваріум уві сні, то її чекають проблеми на роботі, пов’язані з начальством протилежної статі.

Дівчина, яка купує маленький і оригінальний посудину для рибок незабаром відмовиться від поставленої мети, або змінить роботу. Це буде розумним рішенням, адже попередні прагнення виявляться безперспективними.

Те,, до чого сниться отримання цього предмета в подарунок, є щасливим сном, а ось якщо жінка дарує його — то це віщує їй неприємний сюрприз, і сонник говорить про те, що він очікується від близької людини, або навіть чоловіка.

Кот, який ловить рибу в акваріумі — це попередження про проблеми, і не тільки у сновідіци, а й у її близьких, попереджають сонники.

Те,, до чого сниться великий порожній акваріум незаміжньої жінки, пояснюється сонником її асоціації з ним, як з величезною «кліткою», в яку її ув’язнили, повністю позбавивши права вибору. Вона захищена, але позбавлена ​​можливості вести звичне життя.

Тим, хто в години нічного відпочинку побачив безліч красивих і екзотичних рибок належить незабаром пережити багато приємних моментів, і, чим різноманітніше і яскравіше будуть мешканці водного світу, тим більш прекрасне майбутнє чекає сновидицей.

Їли вона не тільки спостерігає, а й втручається в їхнє життя, змінює обладнання, воду, камінчики — це попередження про те, щоб наяву вона вела себе скромніше, і робила з точністю до навпаки — не влазила в особисте життя інших, це неетично.

Різні сонники і тлумачення цього сновидіння

Згідно сонником Міллера, акваріум з рибками обіцяє зміни, особливо, якщо сновидец змінює в ньому воду. Кот, який намагається на ваших очах виловити одну з рибок в акваріуме — це попередження про легковажності, яка може стати причиною багатьох проблем.

Сонник Фрейда вважає акваріум з рибками суто жіночим символом, що говорять про її сексуальності, і іноді про вагітність. Але, якщо він порожній — то жінка може виявитися марною.

Згідно цієї збірки, тлумачення сну про акваріум з рибками є символічним, і що говорять про високі сімейні цінності сновидіння.

До чого сняться мальки в акваріумі? Це бажання сновидіння мати дітей, а якщо він запускає в посудину дорослих рибок, то він явно хоче змінити партнера, а для сімейних пар це бачення означає швидке розлучення.

Цей скляну посудину, наповнений водою, часто сниться тим, хто наяву страждає на енурез, так що, рекомендується почати позбуватися від цієї хвороби, радить сонник.

Новий сімейний сонник знову-таки пов’язує це сновидіння з прекрасною статтю, обіцяючи жінкам заміжжя, вагітність, достаток в сім’ї. До чого сниться брудний акваріум? Шлюб, який був для жінки довгоочікуваним, виявиться нещасливим, і взаєморозуміння між подружжям не буде.

Чистити акваріум уві сні на думку сучасного сонника — це швидкі зміни, і в особистому житті, і в справах. Можливо навіть зміна місця проживання.

Багато уваги цьому баченню приділяє і східний жіночий сонник, який стверджує, що воно дуже важливо для жінки, і одиноким віщує зустріч з судженим, а перебувають у шлюбі — швидку вагітність.

Тим, хто уві сні змінює воду в скляному акваріумі з рибками, обіцяються зміни, майже завжди на краще. Згідно сонником Лонго, це бачення досить позитивно, особливо, якщо сновидец годує рибок.

Але для деяких воно може означати прийдешню нудну роботу, яка потребує затрат енергії, але не принесе бажаного результату.

Тим, хто чистив і розбив акваріум з рибками — ця збірка тлумачень обіцяє неприємності, пов’язані з плітками, які поширюють ваші недоброзичливці. Будьте пильними, і намагайтеся не довіряти свої таємниці і думки малознайомим людям. Якщо ви спостерігаєте, що хтось захоплюється акваріумом з рибками, ви досить скоро зустрінете цю людину, і спілкування буде досить неприємним, він залишить про себе негативне враження.

Якщо те, що ви побачили, поки перебували в царстві Морфея, вас налякало, не полінуйтеся перевірити, в які місячна доба вас відвідало сновидіння, адже тільки ті з них є пророчими, і несуть достовірну інформацію, які відвідали вас в певний день і годину.

Сонник акваріум з рибками, до чого сниться акваріум з рибками уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: