Сонник айсберг, до чого сниться айсберг уві сні

До чого сниться айсберг? Сонник трактує цю брилу льоду як передвістя неприємностей в особистих відносинах, труднощів при здійсненні планів. Побачений уві сні знак також застерігає сплячого від необачного поведінки.

Треба попрацювати над собою

Приснився айсберг вказує: є дещо приховане в існуючій ситуації або характері сновидіння. Сонник попереджає: зараз сплячий не бачить труднощів, але вони є і можуть проявитися потім.

Таке бачення уві сні символізує таємну загрозу. Слід бути обережними: можливо, ви недооцінюєте небезпека.

Тлумачення сну про айсбергу можливо наступне: сновидец піддався чиємусь впливу і не використовує всі можливості, властиві йому. Потрібно зробити щось нехарактерне для нього, тоді оточуючі почнуть сприймати людину по-новому.

Нюанси ділової сфери

До чого сниться плисти по морю на кораблі спостерігаючи, ніби з темряви випливає ця крижана гора? Матеріальне становище сплячого покращиться. А ось її видалення в морок вказує: незабаром людина отримає велику суму, але так само швидко її витратить.

Бачити уві сні дрейфуючий в море айсберг означає: краще відкласти заплановане справу, оскільки обов’язково виникнуть перешкоди, через які воно зірветься.

Якщо така брила на море була одна — сонник стверджує: через кілька днів можна братися за втілення задуманого. Але якщо кілька — плани доведеться відкласти надовго.

Ваші успіхи або невдачі залежать від вас

Наснилося плисти на кораблі уві сні і натрапити на айсберг? Сонник радить: потрібно докласти всіх зусиль — душевні і фізичні, щоб знайти вихід з глухого кута.

Гуляти по ньому посеред океану — через короткочасних радостей сплячий ризикує власним благополуччям, репутацією.

Відносини з коханою людиною ускладняться

Приснилося бачення дуже часто символізує охолодження в любові наяву: вони втратили свою привабливість. Незабаром взагалі можливо завершення зв’язку.

До чого сниться тане айсберг? Сонник попереджає: плітки, наговори поступово підривають ваше суспільне становище.

Бачити тане айсберг уві сні означає: незабаром можливо розставання з коханою людиною — ваші відносини зайшли в глухий кут.

Деталі сновидіння

Вірного розуміння,, до чого сниться айсберг, допоможуть подробиці:

 • Тане — можуть виникнути проблеми сексуального характеру;
 • Маленький — не дивлячись на перешкоди, сновидец зможе виконати взяті на себе зобов’язання;
 • Перекинувся — заздрість знайомих, тому треба скромніше, дипломатичніше себе вести;
 • Від нього відколовся шматок — ситуація з будь-який момент може ускладнитися;
 • Кілька цих океанських льодових гір — неприємності по роботі, сварки з колегами.
 • Бачити маленький уві сні віщує зміни, які не обіцяють вигоди. Якщо ж від нього відколовся шматок — ваше становище зараз дуже нестійкий. Можна запросто позбутися того, у що вкладено чимало праці, наприклад, втратити хорошу роботу.

  Сонник Міллера: остерігайтеся заздрості

  Наснилося, ніби айсберг став причиною аварії корабля? Ставлення оточуючих до сновидцу погіршиться — з’являться плітки, заздрість. Потрібно утриматися від надмірного випинання своїх успіхів.

  Сонник айсберг, до чого сниться айсберг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: