Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник айсберг, до чого сниться айсберг уві сні

До чого сниться айсберг? Сонник трактує цю брилу льоду як передвістя неприємностей в особистих відносинах, труднощів при здійсненні планів. Побачений уві сні знак також застерігає сплячого від необачного поведінки.

Треба попрацювати над собою

Приснився айсберг вказує: є дещо приховане в існуючій ситуації або характері сновидіння. Сонник попереджає: зараз сплячий не бачить труднощів, але вони є і можуть проявитися потім.

Таке бачення уві сні символізує таємну загрозу. Слід бути обережними: можливо, ви недооцінюєте небезпека.

Тлумачення сну про айсбергу можливо наступне: сновидец піддався чиємусь впливу і не використовує всі можливості, властиві йому. Потрібно зробити щось нехарактерне для нього, тоді оточуючі почнуть сприймати людину по-новому.

Нюанси ділової сфери

До чого сниться плисти по морю на кораблі спостерігаючи, ніби з темряви випливає ця крижана гора? Матеріальне становище сплячого покращиться. А ось її видалення в морок вказує: незабаром людина отримає велику суму, але так само швидко її витратить.

Бачити уві сні дрейфуючий в море айсберг означає: краще відкласти заплановане справу, оскільки обов’язково виникнуть перешкоди, через які воно зірветься.

Якщо така брила на море була одна — сонник стверджує: через кілька днів можна братися за втілення задуманого. Але якщо кілька — плани доведеться відкласти надовго.

Ваші успіхи або невдачі залежать від вас

Наснилося плисти на кораблі уві сні і натрапити на айсберг? Сонник радить: потрібно докласти всіх зусиль — душевні і фізичні, щоб знайти вихід з глухого кута.

Гуляти по ньому посеред океану — через короткочасних радостей сплячий ризикує власним благополуччям, репутацією.

Відносини з коханою людиною ускладняться

Приснилося бачення дуже часто символізує охолодження в любові наяву: вони втратили свою привабливість. Незабаром взагалі можливо завершення зв’язку.

До чого сниться тане айсберг? Сонник попереджає: плітки, наговори поступово підривають ваше суспільне становище.

Бачити тане айсберг уві сні означає: незабаром можливо розставання з коханою людиною — ваші відносини зайшли в глухий кут.

Деталі сновидіння

Вірного розуміння,, до чого сниться айсберг, допоможуть подробиці:

 • Тане — можуть виникнути проблеми сексуального характеру;
 • Маленький — не дивлячись на перешкоди, сновидец зможе виконати взяті на себе зобов’язання;
 • Перекинувся — заздрість знайомих, тому треба скромніше, дипломатичніше себе вести;
 • Від нього відколовся шматок — ситуація з будь-який момент може ускладнитися;
 • Кілька цих океанських льодових гір — неприємності по роботі, сварки з колегами.
 • Бачити маленький уві сні віщує зміни, які не обіцяють вигоди. Якщо ж від нього відколовся шматок — ваше становище зараз дуже нестійкий. Можна запросто позбутися того, у що вкладено чимало праці, наприклад, втратити хорошу роботу.

  Сонник Міллера: остерігайтеся заздрості

  Наснилося, ніби айсберг став причиною аварії корабля? Ставлення оточуючих до сновидцу погіршиться — з’являться плітки, заздрість. Потрібно утриматися від надмірного випинання своїх успіхів.

  Сонник айсберг, до чого сниться айсберг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: