Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник акація, до чого сниться акація уві сні

До чого сниться акація? Цей символ уві сні обіцяє знайомство, важливе для особистого життя, зміни у взаєминах, добрі новини, побачення. Однак сонник вказує: цей символ може застерігати від необдуманих вчинків, поспішних рішень, а також обману.

Уникайте легковір’я, але шукайте допомоги у друзів

Бачити, ніби сидите під нею, означає: ваше бажання відокремитися не принесе користі. Краще все ж підтримувати спілкування з оточуючими.

До чого сниться вколотися шипами? Це застереження: високий ризик обману, поки не варто нікому довіряти. Краще перевіряти інформацію.

Наснилося вколотися про акацію? Згідно сонником, трапиться неприємність, для усунення якої за допомогою краще звертатися до близьких, знайомих.

Що робили з нею?

Є трактування для різних дій з акацією уві сні:

 • Просто бачити — приємна зустріч;
 • Стояти під нею — хороші новини;
 • Залазити — несподівана дорога;
 • Забратися на дерево в цвіту — чекає подорож, яке сподобається;
 • Злегка подряпати про шип — опинитеся об’єктом сексуальних домагань;
 • Нюхати — швидке побачення.
 • Ретельно продумуйте свої кроки

  Наснилася довга алея, обсаджений акаціями, по якій ви гуляли? Сонник пояснює: будете утруднятися при виборі. Тому слід все ретельно зважити, перш ніж прийняти певне рішення.

  До чого сниться біла акація? На професійній ниві або ж в особистому житті при вирішенні питань можливі складнощі через неуважність, довірливості.

  Доленосне знайомство, довгоочікувана звістка

  Є й інше тлумачення сну про білої акації: зустрінетеся з людиною, здатним зробити сильний позитивний вплив на сплячого.

  Наснилося бачити пишний колір цього дерева і захоплюватися ним? Сонник обіцяє: прагнення долучитися до прекрасного незабаром виповниться.

  Відчувати уві сні її аромат означає: дуже скоро отримаєте довгоочікувану звістку від коханої людини.

  Для хворих побачити цей чагарник зеленим або з квітами обіцяє швидке поліпшення самопочуття.

  Сонник Міллера: прагнення провести розмежування

  Ділянка землі уві сні, по периметру обсаджений нею, означає: той, хто лежить хоче чітко розмежувати ділові відносини й особисте життя.

  Уникайте необдуманих вчинків

  До чого сниться жовта акація? Має бути якась втрата. Також попереду зустріч, яка принесе розчарування.

  Обламувати гілки акації — велика ймовірність зробити необдумані вчинки. Така поведінка завдасть шкоди вашій репутації, зашкодить здоров’ю. Постарайтеся все ж прораховувати власні дії.

  Попереду зміни, але обережніше сприймайте емоції

  Наснилася квітуча? Наяву у сновидіння прізойдут зміни у відносинах. Самотні люди можуть зустріти свою половинку.

  Однак квітуча уві сні акація попереджає: не варто бездумно піддаватися емоціям, сьогохвилинних поривів. Не всі почуття можуть принести радість і виправдатися — як ваші, так і у зустрінутого людини. Уникайте обманювати себе, інакше щастя не досягти.

  Також це квітуче ароматне дерево обіцяє, згідно сонником, успіх в діловій сфері або несподівану радість.

  Сонник акація, до чого сниться акація уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: