Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник акваланг, до чого сниться акваланг уві сні

Бачити уві сні одне з найбільш незвичайних винаходів людства, що дозволяє побувати в водному царстві, обіцяє сонником легке подолання проблем, розкриття таємниці. До чого ще сниться акваланг?

Пояснення Міллера

Бачити лежить у води акваланг, сповіщає Міллером емоційний розлад, фінансові втрати. Одягати спорядження уві сні, згідно з версією психолога, служить попередженням про ймовірність бути обмовленим пліткарів.

Сонник Міллера сповіщає про загрозу втратити довіри керівництва і впасти в немилість, пояснюючи,, до чого сниться пірнати з аквалангом. Молоду дівчину, приснилося бачення попереджає про безпліддя, нещасливому шлюбі.

Займіться самоорганізацією!

Приснилося спорядження аквалангіста символізує неприємний відмову у важливій для вас прохання. Можливо, справа стосується не ту людину, до якого ви звернулися по допомогу, а в вас самих. Ваша неорганізованість і легковажність мало кому подобається.

Задихатися в аквалангу, плаваючи під водою уві сні, означає що невдача несподівано наздожене вас в, здавалося, успішному і прибутковій справі. Постарайтеся не піддаватися паніці і страху, інакше будь-які задуми можуть закінчитися крахом.

Удача чекає за рогом!

Сонник від А до Я, сповіщає про отримання радісної звістки, позбавлення від тривог і хвилювань, пояснюючи,, до чого сниться пірнати в спорядженні аквалангіста. Задихнутися в аквалангу уві сні, всупереч тривожним подіям, віщає про дивовижну успішності.

Любовні перипетії…

Наснилося, що знімали спецспорядження, значить, незабаром має бути серйозна сварка з другою половинкою. Пірнати в масці, щоб добути з дна водойми перлину або корали, говорить про підсвідоме бажання догодити, зробити приємно своєму партнерові.

В інтимному плані, тлумачення сну про аквалангу, характеризує підсвідому спрагу сновідящего випробувати нові сексуальні відчуття. Сонник доктора Фрейда асоціює приснився образ зі страхом сплячої персони розкритися перед своєю другою половинкою.

Стримуйте свої емоції!

Плавати з аквалангом в шторм, сповіщає про зростаючий нервовому напруженні сновидіння, здатному вихлюпуються на оточуючих. Сонник міс Хассе попереджає про загрозу «завалити» перспективна справа, своїми неусвідомленими емоційними витівками.

Деніз Лінн оповіщає про необхідність розібратися в своїх почуттях, налаштувати внутрішній діалог із самим собою. Ви заплуталися в своїх почуттях і збилися з життєвого шляху.

Подробиці плавання

Загальний сонник, тлумачачи,, до чого сниться занурення з аквалангом, пов’язує побачене з видом водойми і станом води. так:

 • Плавання в каламутній воді — обіцяє різку зміну обставин;
 • В брудній — застерігає про марних зусиллях поправити своє фінансове становище;
 • З рибами — говорить про спроби сновідящего долучитися до чужій справі;
 • Розглядати коралові рифи — до можливості побувати в цікавих місцях.
 • Вас чекають пригоди!

  Плавати під водою з чоловіком аквалангістом уві сні, означає, що в реальності, з цим персонажем встановиться міцний емоційний зв’язок. Чоловікові, бачити подібний сюжет, оповіщає про появу конкурентів, які в подальшому можуть стати партнерами по бізнесу.

  Перечекайте!

  Акваланг, що лежить на піску уві сні, застерігає Сонником XXI століття, про грошових проблемах, збитки. Снотолкователь радить перечекати несприятливий час, щоб поправити свої неблагонадійні справи.

  Сонник акваланг, до чого сниться акваланг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: