Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник абрикос — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо уві сні ви бачите багато абрикосових дерев у цвіту, то ваше життя сповнена надій на світле майбутнє, тому що зараз ви переживаєте смугу невдач. Якщо уві сні ви бачите, що на абрикосовому дереві багато стиглих плодів, то сон пророкує вам хороші вести про швидке і успішному результаті задуманого підприємства, яке принесе вам великий прибуток. Збирати абрикоси з дерев — знак доброго доходу і благополуччя. Бачити уві сні гнилі плоди — до неприємностей і прикростей. Скуштувати уві сні солодкий плід — знак успіху в любові. Сон про абрикосах завжди добре бачити в сезон дозрівання цих фруктів. Бачити його в іншу пору року — знак не настільки сприятливий, і пророкує, що, як би добре не складалися ваші справи, вас чекають прикрощі і сльози. Бачити їх уві сні — знак втрат і неприємностей, особливо якщо вони кислі на смак або гнилі. Сушені абрикоси віщують засмучення і страждання, які можуть відбитися на вашому здоров’ї або зовнішності. Дивіться тлумачення: Плоди.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні абрикосовий сад означає, що ви будете відчувати досить невизначене ставлення до навколишнього світу. Можливо, ви відчуєте смуток, розчаруєтеся в коханій людині. Цей сон говорить про те, що ви сподіваєтеся на краще майбутнє, однак ваші надії не виправдовуються. З’їсти уві сні абрикос означає, що в майбутньому виникнуть неприємності. Закоханим такий сон обіцяє розрив відносин. Якщо вам сниться, що кохана людина їсть абрикоси, це означає, що ви не знайдете з ним взаєморозуміння.

Зривати уві сні абрикос символізує для чоловіка, що він зустріне абсолютно недосвідчену і наївну партнерку з якої знайде масу насолоди і позитивних емоцій. Якщо таке ж сновидіння наснилося дівчині або жінці, воно обіцяє романтичну пригоду, яка не буде мати як наслідків, так і результатів.

Сонник Фрейда

Абрикоси, як і більшість інших фруктів — є символом жіночих грудей або сідниць. Сон, в якому ви їсте абрикоси, свідчить про ту стадії розвитку інтимних відносин, коли ви з партнером тільки-тільки пізнаєте один одного, що доставляє вам величезне задоволення. Зараз ви живете очікуванням дива, і тому майбутнє здається вам чудовим. Зривати абрикос — такий сон чоловікові передрікає зустріч з новою партнеркою. Вона буде абсолютно недосвідчена і наївна, але секс з нею принесе масу позитивних емоцій і насолоди. Для жінки сон означає любовну пригоду без подальших перспектив, причому приреченість стане зрозумілою відразу.

Сучасний Сонник

Абрикос уві сні — символ з сумною емоційним забарвленням. Квітуче абрикосове дерево сниться до того, що ви занадто захопилися фантазіями і не хочете бачити реальну дійсність, сподіваючись, що завтра вам буде так само добре, як і вчора. Якщо ви вчасно не опам’ятаєтеся від мрій, і не побачите реального відображення життя, вас чекають гіркі розчарування. Якщо вам сняться абрикоси, то наяву вас підстерігають серйозні проблеми. Вони накопичуються через вашу легковірності і можуть сніговою лавиною накрити вас. Якщо ви станете тверезо дивитися на світ і об’єктивно оцінювати оточуючих людей, вам стане простіше жити і спілкуватися з ними.

Сонник Лонго

Абрикосові сади і дерева уві сні — символ надій і мрій, найчастіше нездійсненних. На жаль, ваше щастя може виявитися таким же неміцним, як м’якоть цього привабливого і ароматного плода. Є уві сні абрикоси — знак того, що ви ризикуєте піддатися якомусь спокусі, про що незабаром будете шкодувати. Вам слід не витрачати час на дрібниці, не будувати повітряні замки, а направити свою енергію на що-небудь дуже докладне, перевірене і земне.

Сонник Міллера

Абрикос уві сні або абрикосові сади в ваших снах означають, що ваше майбутнє, хоча і представляється вам в рожевих тонах, все ж містить приховану печаль. Є уві сні абрикоси — означає наближення неприємних подій. Якщо інші їдять їх, то ваше оточення в реальному житті не буде відповідати вашим схильностям. Друг скаже так: «абрикоси означають, що ви марнуєте час на дрібниці».

Сонник Ванги

Зривати з гілок недоспевшіе абрикоси уві сні — до неприємностей. Збираєте плоди стиглі — до закоханості. Якщо дівчина уві сні насолоджується солодким, медовим смаком стиглих абрикос, її чекає міцна, справжня любов, романтичні побачення, довгоочікувані успіхи на любовному терені. Заміжній жінці смачні абрикоси віщують щастя, її життя і благополуччя нічого не загрожує.

Сонник Лоффа

Абрикоси уві сні можуть бути передвісником як хороших, так і поганих подій в житті. Збір стиглих абрикосів уві сні — до довголіття і відмінного здоров’я наяву. Але якщо плоди сухі або гнилі — до хвороб.

Езотеричний Сонник

Купувати чи зривати плоди — до поліпшення здоров’я. Якщо уві сні ви їли абрикоси, життя буде сповнена приємних подій.

Ісламський Сонник

Якщо людина бачить уві сні, що їсть абрикоси, то він або захворіє, або втратить чогось важливого в житті.

Сонник Цветкова

Є абрикоси — спокій, радість (для жінки).

Сонник Хассе

До втрат і неприємностей.

Сонник Мандрівника

Абрикос — печаль.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: