Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник аборт — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Аборт — операція вельми неприємна, має і фізіологічні, і моральні витрати, а іноді і непоправні ускладнення. Крім того, це операція, яка спрямована на знищення нового життя. Вона не вітається ні однією релігією світу і в більшості випадків вважається гріховним дією. Звідси випливають і можливі значення сну, в якому вам приснилася ситуація, елементом якої був аборт.

Якщо вам сниться, що аборт роблять вам проти вашої волі, то, ймовірно, хтось намагається перешкодити вашим планам. Якщо ви просто погоджуєтеся на аборт, то це застереження: ваші дії можуть спричинити за собою неприємності або ви можете самі нашкодити собі в плані реалізації якихось намірів.

Якщо сон, що включає це хірургічне втручання, сниться чоловікові, то, ймовірно, він стане свідком або буде залучений в неприємності, що відбуваються з іншими людьми. В такому випадку дуже важливо після пробудження оцінити інші події сну: згадати місце, в якому все відбувалося, близьких або малознайомих людей, колишніх учасниками подій і т. п. Однак подібний сон може бути обумовлений і професією сновидіння. Якщо аборт сниться лікаря, то не виключено, що він стоїть на порозі неприємного рішення і ризикує зробити помилку.

Еротичний Сонник

У вашому житті зараз відбуваються досить неприємні події: якась важлива справа зривається в самий невідповідний момент. Глобальний задум, над реалізацією якого ви працювали, з не залежних від вас причин не отримав свого втілення в життя. Неприємності приходять до вас, як завжди, несподівано і збивають з звичного робочого ритму. Стабільність поступається місцем найрізноманітнішим змін, впоратися з якими буде досить важко, але це в ваших силах.

Спокій і впевненість в собі змінюються невизначеністю. Ви не знаєте, що станеться завтра, хоча фортуна може посміхнутися вам і намалювати на життєвому обрії дуже райдужні перспективи. Пам’ятайте, що життя — це смуга перешкод, які потрібно вміти долати.

Конфлікти з близькими і друзями, які могли бути викликані вашої дратівливістю, ви занадто близько приймаєте до серця і навіть подумує про повний розрив відносин. Слід більш спокійно ставитися до незручностей, які заподіюють вам оточуючі; не варто зганяти на них свою негативну енергію, навіть якщо деякі представники вам не подобаються. Зосередьте увагу на концентрації позитивних емоцій. Це допоможе вам подолати натягнутість у відносинах.

Сучасний Сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви зробили аборт, то в реальному житті Ви зіткнулися з ситуацією, яку не можете прийняти. У той же час, Ви змушені підкорятися обставинам. Для молодої жінки сон, у якому вона збирається зробити аборт, однак потім відмовляється від свого задуму, означає, що її дуже турбують думки про майбутнє заміжжя і вона до сих пір не може зробити остаточний вибір. Якщо уві сні Ви гірко шкодуєте про зроблене аборті, то наяву Вам варто докладати більше зусиль для досягнення мети, а не розмінюватися на дрібниці.

Сонник Лонго

Аборт уві сні — застереження. Якщо жінка уві сні збирається зробити аборт — це передчуття того, що якісь важливі справи, початі нею, можуть спричинити за собою тяжкі наслідки. Такі сни — знак невдачі і марності задумів. Чоловікові сон, в якому він потребує аборті — підказує, що наяву він збирається взятися або вже взявся за нікчемне справу, від якого незабаром йому доведеться відмовитися. Допомагати кому-небудь робити аборт — розсьорбувати чужі неприємності.

Сонник Фрейда

Якщо жінка уві сні вагітна думає про аборт, то цілком ймовірно, що це передвіщати майбутнє розставання з близькою людиною. Якщо в сновидінні ви робите аборт комусь, що розрив відносин відбудеться з вашої ініціативи. Якщо це сниться чоловікові, то він напевно сумнівається: чи хоче він мати дітей від своєї нинішньої партнерки?

Сонник Міллера

Якщо жінка бачить уві сні, що вона погоджується на аборт, то цей сон є застереженням: очевидно, вона збирається зробити щось таке, що спричинить за собою неприємності. Якщо така операція сниться лікареві, то цей сон попереджає його проти зневаги своїм професійним обов’язком.

Сонник Ванги

Сон про аборт надсилається для того, щоб жінка стала більше уваги звертати на життєві і духовні цінності. Так само сон може означати, що жінка вже неналежній поведінці, яка заважає її душевного спокою, і пропонує змиритися з цим і бути більш умиротвореної.

Езотеричний Сонник

Якщо аборт приснився жінці, це символізує її страх перед негативними наслідками вчинків, які вона збирається зробити. Аборт, який наснився хірурга — це ознака втоми, що накопичилася; йому потрібно гарненько відпочити.

Англійська Сонник

Якщо це сумна подія присниться чоловікові — значить, його супутницю життя підстерігає біда. У жіночих снах аборт служить застереженням: бережи своє здоров’я, а інакше чекай біди.

Сонник Цветкова

Сон про аборт є застереженням, що не варто робити необдумані вчинки: наслідки можуть бути дуже неприємними.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: