Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник айва, до чого сниться айва уві сні

До чого сниться айва? Сонник підказує: такий знак обіцяє погані вести, невдачі через непродуманість власних дій, любовне розчарування, непосильний справу. Але сюжет уві сні з нею також обіцяє процвітання, щастя, досягнення мети, успішний бізнес.

Вас здивує новина про знайомого і розчарує кохана людина

Наснилося бачити її плоди? Незабаром має бути зустріч зі знайомим, який недавно розбагатів.

Здалеку дивитися на айвові кущі уві сні означає: дізнаєтеся про подію, трапитися з одним або колегою, і дуже здивуєтеся.

До чого сниться збирати опале айву? Випаде нагода переконатися: людина, до якої ви небайдужі, не настільки хороший, як вам раніше здавалося — пояснює сонник.

Їсти її, виявляючи терпіння, сновидцу вдасться впоратися з сильним любовним тяжінням.

Погані вісті, крах починання

Наснилося спробувати плоди, а вони виявилися кислими? Незабаром дізнаєтесь погані вісті.

Уві сні очищали айву і побачили: вона гнила? Сонник попереджає: наяву належить розчарування. Провалиться справу, на яке ви покладали великі надії,. Чи не турбуйтеся, треба продовжувати йти вперед.

Довелося пробиратися крізь зарості айвовий кущів і подряпати про колючки? Наяву сновидіння здивує щось неприємне.

Угода не виправдається

Довелось уві сні продавати або купувати айву? Незабаром укладіть велику угоду, яка згодом розчарує, так як очікуваного результату не принесе.

Наснилися нестиглі плоди на дереві? Ваші дії непродумані, тому зусилля виявляться марними.

Попереду удача і винагороду

До чого сниться айва, вже майже дозріла на дереві? Сонник віщує процвітання в майбутньому.

Бачити зростаючі на кущі ці фрукти означає: попереду безхмарне щастя, удача. Можна насолоджуватися життям, але слід пам’ятати: навколо є також недоброзичливці, заздрісники, тому потрібно бути обережніше.

Очищали і їли айву, відрізаючи невеликі шматочки? Сонник обіцяє: незабаром отримаєте велику грошову винагороду.

Чи зможете досягти задуманого

Наснилося тримати її плоди в руках? Чи зможете контролювати якусь ситуацію, тому досягнете своєї мети.

Крім того, айва уві сні — символ міцності духу. Сновидець зможе цілеспрямовано рухатися і вирішувати поставлені перед собою завдання, не розпорошуючи по дрібницях.

Сонник Міллера: успіх в бізнесі

До чого сниться, ніби їли айву? Сновидіння віщує вдале розвиток бізнесу. Ви зможете зробити висновок кілька вигідних угод.

Що робили з нею?

Тлумачення сну враховує, що робили з айвою:

 • Збирали на землі — кохана людина має таємниці від вас;
 • Рвали — вам зроблять визнання в любові;
 • Гризли — затіє справу, яке вам не під силу;
 • Розрізали — опинитеся втягнуті в тривалий розгляд;
 • Чистили — любовне розчарування.
 • Тонкощі взаємин

  Сновидіння з цими фруктами сонник трактує як сексуальний символ, який обіцяє не тільки великий успіх у протилежної статі, але також щастя в любові.

  Однак якщо сплячий бачить, як зриває її або трясе дерево уві сні — він через власну надмірну наполегливості може втратити чиюсь любов.

  Сонник айва, до чого сниться айва уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: