Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник адвокат, до чого сниться адвокат уві сні

Приснився адвокат — символ взаємодопомоги і підтримки, запевняють сонники. Правда, тлумачачи,, до чого сниться правозахисник, необхідно уточнити, хто саме виступав в його ролі уві сні: сам сновидець або близька йому людина. Ці подробиці допоможуть зрозуміти, до чого бути готовим в реальності.

Тлумач Густава Міллера

Якщо дівчині примарилося, що вона якимось чином пов’язана з адвокатом, то їй варто бути обережною у вчинках і в висловлюваннях. Сонник Міллера попереджає, що один невірний слово або дія може мати дуже погані наслідки.

Для чоловіка бачити уві сні адвоката — символ того, що доведеться вирішувати майнові суперечки з кимось з рідні. Причому, неприємності вас чекають в будь-якому випадку: виграєте справу — посваритеся з ріднею, програєте — залишитеся без майна.

Бути адвокатом — ознака успіху

Згідно з тлумаченням сну, яке пропонує Англійська сонник, виступати уві сні в ролі правозахисника — провісник кар’єрного росту. Причому, підвищення буде настільки несподіваним і глобальним, що це буде скоріше не зростання, а стрибок.

Східний сонник так само злитий шану і повагу тому сновидцу, який уві сні бачив себе адвокатом, який виграв справу в суді. Так само не виключено, що після подібного сюжету ви займете нове для себе положення в суспільстві, виросте, так би мовити, соціально.

Потрапити під захист адвоката: Від удачі до обману

Дещо по-іншому тлумачаться сюжети, в яких ви маєте справу з адвокатом, який захищає ваші інтереси. Якщо приснилося, що вас звинувачують в чомусь серйозному, а адвокат намагається вас захистити, то пригадайте, вдалося це йому чи ні, радить сонник пастора Лоффа.

Виграти уві сні суд з допомогою адвокатського втручання означає здійснення мрії, до якої ви прагнули. А ось, програш справи, на жаль, означає крах надій і ілюзій.

Цікаво, до чого сниться, що слухання перенесли? Сонник підкаже: ви підсвідомо відчуваєте, що вам брешуть.

Суперечка з представником закону, як символ почуття провини

Наснилося, що ви про щось сперечаєтесь з представником адвокатської контори? До чого сниться подібна мрія, пояснить Місячний сонник.

Якщо, сперечаючись з правозахисником, ви розумієте, що не праві, але все одно продовжуєте доводити свою точку зору, то це знак того, що в реальності ви відчуваєте за собою якусь провину, що не дає вам спокою.

Бачите уві сні, що слухаєте розмову двох адвокатів, з думкою одного з яких ви не згодні? Ви отримаєте несподівані звістки, причому, не дуже приємні засмучує тлумач.

З якого питання слухання

Наснилося, що ви в залі суду слухаєте захисні мови адвоката? Пригадайте, в чому саме звинувачували того, кого захищав судовий захисник у вас в сновидінні. Ось, наприклад,, до чого сниться виправдання:

 • У вбивстві — це говорить про те, що ви перебуваєте в депресії або сильно нудьгу;
 • В крадіжці — вас мучать докори сумління через те, що ви присвоїли собі чужі ідеї;
 • В шахрайстві — не варто затівати ніяких авантюр, вони погано закінчаться;
 • В спадкової тяжбі — до сварки з родичами.
 • Сонник адвокат, до чого сниться адвокат уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: