Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник абрикоси на дереві, до чого сниться абрикоси на дереві уві сні

Абрикоси на дереві уві сні — неоднозначний символ, трактувати який сонник може по-різному. Вони пророкують достаток, успіх у справах, любовній сфері, але також попереджають про розчарування, чужому негативний вплив. Зрозуміти,, до чого сниться бачення, допоможуть подробиці.

Вчинені дії

Сонник дає кілька значень бачення — відповідно до того, що вам довелося робити:

 • Просто бачити серед листя — незабаром отримаєте відмінні новини;
 • Збирати під чагарником — будете брати участь в колективних роботах;
 • Зривати з гілок — велике винагороду за виконану роботу;
 • Є стиглі — задоволення власним становищем у суспільстві;
 • Є зелені — хочете багато чого від життя, але нічого не робите для досягнення цього.
 • Збирати їх уві сні під деревцем, яке знаходиться на вашому дворі означає: незабаром зможете організувати власний бізнес.

  Сонник Міллера: чекають неприємні події

  До чого сниться їсти абрикоси на дереві? Сновидіння попереджає про наближення деяких досить неприємних подій.

  Дивіться більш реально на світ

  Абрикоси на дереві, як повідомляє сонник, вказують: сновидец витає в хмарах. Таке заняття заважає його справжнього життя — людина вигадує собі нереальні фантазії, вірить і живе ними, але збутися вони не можуть.

  Бачити абрикосовий сад означає: це уособлення надії, мрії сплячого про щасливе майбутнє. Символ також є передвістям засмучення, розчарування, таємницею печалі.

  Вдалий хід справ, хороші зміни

  Наснилося квітуче абрикосове дерево? Сонник стверджує: розпочаті справи, підприємства сновидіння завершаться дуже вдало, крім того, його чекають хороші зміни.

  Квітучі абрикосові гілки уві сні обіцяють зміна місця проживання, а також спокій, умиротворення, благополуччя.

  До чого сняться абрикоси на дереві, ніби усипаному ними? Велика їх кількість обіцяє значний прибуток від успішних починань.

  Бачити гілки, посипані уві сні цими жовтими фруктами — передвістя швидкого здійснення задуманого підприємства, яке виявиться вдалим. Важливо тільки ретельно опрацювати деталі.

  Достаток, гарне здоров’я

  Приснився сад з плодами віщує сплячому удачу і чудові новини в сезон їх дозрівання. Побачити деревце з плодами уві сні в інший час — не дуже сприятливий знак. Навіть при добре обставинах сновидіння очікують сльози і засмучення.

  До чого сняться гілки з плодами, коли їх багато? Сонник пояснює: це віщує матеріальний достаток.

  Тлумачення сну про стиглих, соковитих абрикосах на дереві пояснює бачення як сприятливий знак: поки що здоров’ю сплячого ніщо не загрожує.

  Бійтеся необдуманих рішень

  Наснилося їсти стиглі фрукти? Проявіть обережність, оскільки можливі спокуса, обман, чуже наполегливе негативний вплив. Пригадайте, хто в сновидінні давав вам абрикоси, щоб наяву постаратися уникати цієї людини.

  Зривати стиглі плоди уві сні жінці обіцяє приємне любовну пригоду, але воно не буде мати продовження. Чоловікові чекає зустріч з незайманою, від близькості з якої він отримає чудові відчуття.

  Наснилося зривати абрикоси на дереві і відразу їсти? Сонник попереджає: ви можете прийняти необдумане рішення. Треба діяти без поспіху, керуючись логічними передумовами і досвідом.

  Сонник абрикоси на дереві, до чого сниться абрикоси на дереві уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: