Сонник агрус, до чого сниться агрус уві сні

Агрус — ягідка смачна і корисна. Найчастіше в реальному житті її їдять в сирому вигляді або використовують для приготування варення. Але, що означає побачити цей плід уві сні? Сонник досить суперечливий в тлумаченнях. Безсумнівно, те,, до чого сниться даний символ, залежить від особливостей примарилося сюжету.

Збір агрусу

Збирати уві сні ці ягоди — хороший знак. Сонник Міллера передрікає велике щастя, яке прийде після низки тривог і усіляких гірких моментів. Чим більший і соковитіше були побачені уві сні ягідки, тим більшим буде радість.

Жіночий тлумач вважає, що збирати агрус в нічних мареннях означає отримати широкі перспективи в якій-небудь справі.

Бачити уві сні, як ви збираєте зелені ягоди з куща — до скоєння помилки. Піддавшись емоціям, ви опинитеся втягнутим в дуже небезпечну справу. Сонник Мандрівника радить, поки не стало надто пізно «вийти з гри».

Шукати зростаючі на кущі плоди, значить, незабаром зіткнутися з проблемами зі здоров’ям. Якщо приснилося, що пошуки не увінчалися успіхом, то недуга затягнеться надовго.

Вживати в їжу

Якщо сниться, що ви їли стиглий агрус, то вдасться досягти тієї мети, яку ви перед собою поставили. Представниці прекрасної статі сонник Міллера обіцяє розчарування. Велика ймовірність, що розчарування це буде пов’язано з її коханим.

Є уві сні незрілий агрус — до розплати. Якщо сниться подібне, то доведеться заплатити за рахунками. Не виключено, що ціна, яку вам доведеться сплатити, буде досить високою.

Український сонник передрікає тому сновидцу, якому пощастило є в сновидінні агрус довголіття і міцне здоров’я. Бачити себе поїдає незрілі ягідки — до страждань і розчарування.

Якщо вагітній жінці наснилося, що вона їсть стиглий агрус, то пологи закінчаться дуже благополучно, а радісний дитячих сміх буде протягом багатьох років радувати всіх її домочадців.

Інші пояснення

Бачити уві сні аґрус, на думку Цвєткова — до неприємностей. Проблеми з’являться зовсім несподівано для вас і змусять неабияк-таки понервувати. Чи не зволікайте їх дозвіл на потім. Простіше впоратися зі складнощами саме зараз, ніж потім гірко шкодувати про втрачені можливості.

Якщо приснилося, що варите варення, будьте готові на деякий час приміряти на себе роль об’єкта для пліток.

Весняний сонник вважає, що даний сюжет — знак, що вас «обдурять». При всьому при цьому ви-то навіть і не запідозрили в обманщика нечесної людини. Своїми улесливими промовами він зможе заслужити повна довіра і отримати все, що йому буде необхідно.

Ще один різновид пояснення,, до чого сниться агрус — поява численного потомства. Швидше за все, у вас народяться саме хлопчики, а не дівчинки. Приснилося має спонукати вас до активного соціального життя.

Сонник агрус, до чого сниться агрус уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: