Сонник аварія потягу, до чого сниться аварія потягу уві сні

Що означає уві сні аварія потягу і до чого воно сниться? Якщо ви бачите його лише з боку, то всі біди пройдуть повз. А ось особисту участь в катастрофі насторожує. Сонник повідає, чого можна чекати від подібного сновідного сюжету.

Загальна трактування

Все розшифровувача нічних видінь радять починати тлумачення сну з загального розуміння сновідних аварії.

У переважній більшості дорожні пригоди уві сні символізують життєві невдачі (промахи, помилки, провал планів) або настрій сновидіння (душевні терзання, втрата надії, переживання). І лише у виняткових випадках аварія потягу в мріях можна трактувати як ознака реальної трагедії.

Більш того час катастрофи вказує на зразкову виконання сновідного пророцтва. Так якщо аварія приснилася взимку або влітку, то і життєві неприємності почнуться саме в цю пору року.

Увага!

До чого сниться така подія як аварія потягу найчастіше? На думку сонника уві сні ця подія символічно відображає фінансові труднощі, втрату власності, серйозну хворобу, доленосне випробування, розлучення, різку зміну планів.

Набагато рідше цей сюжет попереджає про смертельну небезпеку, що нависла безпосередньо над сновидцем або ж його близькими. Якщо ж довелося лише бачити зійшов з рейок поїзд, то біда однозначно обійде стороною.

Думка Міллера

Наснилося аварія потягу? Сонник Міллера переконаний, що ви будете переживати про якійсь справі або свого незавидному положенні. Мало того, деякі зовсім нові плани максимально перетворять життя, звернувши її в хаос.

Задумайтесь!

До чого сниться аварія потягу, в якому ви особисто не постраждали? Сонник вважає, що в якийсь момент ви були на волосок від загибелі, але навіть не помітили цього.

Взагалі ж складу, який уві сні зійшов з рейок, знаменує загальне невезіння. Будьте готові до того, що все задумане піде прахом, а смуга неприємностей затягнеться на тривалий час.

Бачити катастрофу по телевізору означає, що неприємності можливо і трапляться, але особисто ви від цього не постраждаєте. Іноді подібна картинка змушує задуматися про те, що пора самостійно щось поміняти в житті.

Що змінилося?

Взагалі, сновідних аварія потягу — один з найбільш несприятливих образів. Залізниця уві сні є символом життєвого шляху, заданого вищими силами.

Сонник впевнений: будь-які неполадки на ній говорять, що наміри Світобудови щодо вас змінилося, або ви самі зробили щось таке, що буквально пустило звичне буття під укіс.

Що ви зробили?

Наснилося, що локомотив загальмував на величезній швидкості і зійшов з колії? Сонник вважає це ознакою неправильного рішення або дурнуватій помилки.

Якщо ж уві сні ви примудрилися вижити в страшній трагедії, то зумієте уникнути наслідків свого неадекватної поведінки.

Трохи конкретики

Крім того сонник радить врахувати крах якого саме транспорту, сталося бачити в мріях.

 • Товарний — втрата прибутку, вигоди.
 • Пасажирський — зміни у відносинах.
 • Скорий — бажане не збудеться.
 • Електричка — доведеться пожертвувати чимось.
 • Метро — результат чогось буде повністю протилежним задуманому.
 • Відмовтеся…

  До чого сниться аварія потягу безпосередньо на мосту? ще один неприємний знак, що символізує безплідну спробу перейти на новий рівень свідомості, буття.

  Наснилося, що аварія уві сні сталася на мосту? Поки не пізно, відмовтеся від того, що мають намір зробити. Сонник також вважає, що вас може зрадити близька людина або довірена особа.

  Сонник аварія потягу, до чого сниться аварія потягу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: