Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник в’язниця, до чого сниться в’язниця уві сні

Більшість сонників пов’язують сновидіння про в’язниці і укладанні з якоїсь несвободою в реальному житті. Сучасний тлумач вважає, що примарилося уві сні сюжет пророкує неприємні події, здатні змінити поточні справи в гіршу сторону. Ще варіанти описів,, до чого сниться аналогічне сновидіння, перераховані нижче.

Універсальний тлумач

Якщо приснилося, що ви зустрілися з тюремщиком або тим, хто посадив до в’язниці, це означає, що вашим інтересам буде перешкоджати віроломство інших.

Побачити уві сні у в’язниці свого коханого, значить, наяву розчаруватися в його порядності. Сюжет, в якому ви побачили звільнення в’язня — один з найсприятливіших. Універсальний сонник запевняє, що зможете уникнути неприємностей і впоратися з будь-якими проблемами.

Якщо ви побачили уві сні тюремні грати, можете не сумніватися, що це бачення — відозва вашої душі до вас. Якомога швидше необхідно придивитися до себе, переосмислити недавні вчинки і зрозуміти минулі помилки. Універсальний сонник попереджає про необхідність побути наодинці з собою, продумуючи нове бачення картини світу.

Якщо приснився змучений і нещасний в’язень, то в реальності ви незабаром будете намагатися допомогти тим людям, яким довіряєте або тим, хто до цього допомагав вам.

Ще один варіант,, до чого сниться подібне — відчуття несвободи і самотності. Бачити уві сні себе в’язнем, значить, наяву перебувати у владі комплексів, що заважають здійснювати задумане.

Якщо приснилося, що дивилися назовні через заґратоване віконце в’язниці, то готуйтеся до появи деспотичного людини, який матиме над вами необмежену владу.

Думка цілительки Євдокії

Сонник цілительки Євдокії вважає, що якщо в сновидінні ви стаєте в’язнем, це може вказувати на участь в житті людини, якій ви надаєте беззастережне довір’я, а також прийдешні світ, багатство і благополуччя.

Якщо вікна в’язниці яскраво висвітлюються, то проникливість і вміння обмірковувати все заздалегідь врятують від великих проблем. Сонник Євдокії переконаний, що якщо в’язниця яскрава, велика і світла і знаходження в ній не дуже-то обтяжує сновидіння, це може означати міцний і наповнений любов’ю шлюб з шанованою людиною.

Євдокія також детально розтлумачує,, до чого сниться втечу з в’язниці. Щасливо врятуватися від тюремного ув’язнення — до участі в украй прибуткових справах. Бачити уві сні кого-то другого, виходить на свободу, означає, що в доступному для огляду майбутньому вдасться досягти успіху в своїх починаннях.

Думка психологів

Сонник Психологів також має свій погляд на розшифровку цього символу. В’язниця, на думку цього джерела — символ важкого болісного мовчання, будь-якої фатальної недомовки. Сонник Психолога радить не намагатися вивідати таємницю, інакше є ризик нашкодити собі.

Якщо сниться, що ви чітко бачите будівлю в’язниці, це попереджає про те, що хтось довірить таємницю, яку буде дуже болісно і неприємно зберігати.

Відчувати себе уві сні ув’язнених — знак того, що про небезпеку або прийдешньої загрозу не встигнуть вчасно попередити.

Різні тлумачення

Ламати уві сні тюремні грати, намагаючись вибрати назовні — до швидкої спробі звільнитися від чужого згубного впливу. Але, крім того, такий сон застерігає про наслідки неправильних, поспішно прийнятих рішень.

Сонник-провісник пов’язує перебування в ув’язненні з захистом і самітністю, якої так не вистачає наяву. У вашому житті не вистачає безпеки, стін, що захищають від ворожості зовнішнього світу.

Серафима також детально описує,, до чого сниться в’язниця. Вона ознаменує собою деяке обмеження, почуття провини, позбавлення волі в фігуральному сенсі. Сонник Серафими переконаний, що втекти в своїх нічних мріях з місця позбавлення волі, в’язниці або пастки — до виникнення необхідності змінити і поліпшити умови життя.

Приснилися в’язниці можуть символізувати вірування або традиції, які обмежують або заважають сплячому йти вперед, розвиватися, рости в духовному плані. Такий сон може допомогти впоратися з обмеженнями, змушуючи їм протистояти. Побачене уві сні змушує вас пуститися на пошуки того, що заважає в реальному житті.

Схожим символом психологічного ув’язнення є приснився клітина. Сонник Пір року вважає, що клітина може символізувати розчарування в житті або ж відбивати якісь почуття, пов’язані з невдоволенням своїм низьким походженням або бажанням вирватися із замкнутої соціального середовища.

Сонник в'язниця, до чого сниться в'язниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: