Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вершки, до чого сниться вершки уві сні

До чого сняться вершки? Зазвичай вони уві сні є хорошою ознакою. Сонники відзначають: людині посміхнеться удача в справах, професійної діяльності, так і богиня любові теж обдарує своєю прихильністю. Є і менш райдужні прогнози, але навіть вони не дуже прикрі.

Ви досягнете успіху там, де захочете

До чого сняться вершки? Тут сонники одностайні — це передвістя удачі, прибутку, радості. Сновидіння обіцяє успіх в різних сферах: від роботи до любовних відносин.

Пролити їх — наяву доведеться несподівано платити за рахунком. Причому, сюжет трактується як прямо, так і переносному значенні. Тому слід обачніше поводитися.

Бачити молоко з подошедшим шаром вершків уві сні: творчі задумки реалізуються дуже успішно. Також молоко з вершками зверху сонник трактує як передвістя приємних любовних утіх.

Достаток будинку, можливе поповнення сім’ї

Молоко, де вони зверху утворилися — прекрасний знак. Він обіцяє добро, достаток у домі. Пити його, наливати своїм домашнім — радість, добробут.

Наснилося покуштувати каву, куди додані вершки? Сонник пояснює: людина прагне налагодити хороші стосунки зі своєю половинкою після сварки, конфлікту, докладає до цього всіх зусиль. Сюжет, коли таку каву п’є хтось із родичів, друзів, обіцяє: наяву він допоможе сновидцу досягти задуманого.

Пригощатися ними жінці уві сні віщує: вона може завагітніти. Чоловіка таке бачення попереджає про можливу вагітність його дружини або коханки.

Любовні стосунки

До чого сниться полуниця з цим молочним продуктом? Їсти її — незабаром належить побачення з людиною, якій сплячий симпатизує.

Разом з особою протилежної статі насолоджуватися смаком такий полуниці уві сні — до взаємності почуттів і феєричної пристрасті, як вказує сонник.

Наснитися дівчині полуниця зі збитими вершками означає: сновидицей мріє про кохання відомого, забезпеченої людини. Але мрії часто мало відповідають реальності, тому не варто надавати їм занадто багато значення.

Збиті вершки часто виступають уві сні символом гармонійних відносин в парі, яскравих вражень. Тлумачення сну також віщує цікаві, романтичні пригоди.

Визнання на роботі, приємні сюрпризи

Бачити або пробувати їх у смачному десерті уві сні обіцяє несподіване, але дуже приємне винагороду, премію на роботі, сюрприз, подарунок.

Є збиті — на роботі або при іншій діяльності ділові якості і старання сновидіння будуть гідно оцінені. Заслужене визнання і значний досвід зроблять його авторитетом в цій області.

Дії з ними

Згадайте, що наснилося робити:

 • Бачити — досягти відмінних результатів на своєму терені;
 • Знімати — вдало завершити велику справу;
 • Пити — прибуток;
 • Є — сплячого очікує удача в усіх його починаннях.
 • До чого сниться розсварилися закоханим пити вершки? Сонник обіцяє швидке возз’єднання. Хворим бачення пророкує одужання.

  Також знімати вершки означає: отримати дуже хороший дохід, яким увінчаються докладені зусилля.

  Сонник Міллера: вас чекає успіх!

  Наснилося, ніби вам подавали вершки? Це прекрасне ознаку. Воно обіцяє сновидцу багатство або значні професійні досягнення. Фермерам віщує хороший врожай, радість в будинку.

  Сонник вершки, до чого сниться вершки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: