Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зять, до чого сниться зять уві сні

Зять, побачений у сні, відображає важливі події, які стануться в вашій родині. До чого ще сниться новоявлений родич? Сонник радить тлумачити приснилося, виходячи з поведінки і зовнішнього вигляду персонажа.

Про що сповіщає пан Міллер?

В сонник Міллера, який наснився колишній зять сповіщає про нові любовні стосунки, які настануть у житті дочки. Бачити померлого родича живим — знак посприяти своєї кровиночки в серйозних для неї питаннях.

Попереду святкова метушня!

Приснився зять в білому костюмі, асоціюється з передоднем великого торжества. Годувати не відбувся родича борщем, означає: переживання про долю своєї доньки марні, незабаром сімейство збереться за великим столом, щоб святкувати її заручини.

Сновидіння, в якому донька чи її чоловік просить їсти, говорить про подію, що змусить сім’ю зібратися за святковим столом. Танцювати з чоловіком своєї крихітки — до спільного справі, що закінчиться великою вигодою.

Настають зміни!

Тещі, якій приснився майбутній чоловік дочки або знайомство з його батьками, слід готуватися до великих змін. Якщо вірити Східному жіночому сонником, в особистому житті рідної дівчинки з’явиться чоловік, який буде просити її руки. Прийміть вибір і благословіть на вдалий шлюб.

Тлумачення сну про зятя для тестя має зовсім протилежне значення. Ймовірно, вибір кровинки, виявиться не найвдалішим, а шлюб — недовгим.

А ось бачити колишнього чоловіка дочки уві сні, знаменує про настання нового періоду в житті красуні. Можливо, вже є гідний претендент, на її серце, а ви мимоволі порівнюєте якості нинішнього хлопця і попереднього.

Дайте жити!

Про надмірної опіки і бажанні відвадити виросла дівчинку від помилок, сигналізує сонник Медеї, тлумачачи,, до чого сниться померлий зять. Ваш батьківський контроль може відлякати претендента на роль законного чоловіка.

Допоможіть дітям!

Нинішній зять приснився голим? Сюжет говорить про уразливість персонажа, присутності великих матеріальних проблем. Поцікавтеся життям дорослих дітей, і постарайтеся допомогти.

Езотерики тлумачачи,, до чого сниться голий чоловік дочки, пов’язують подібний образ з неважливим здоров’ям родича, що в слідстві позначиться на фінансовому благополуччі молодої сім’ї.

Все налагодиться!

Обніматися з померлим зятем уві сні, передвіщає Езопом труднощі у виконанні задуманого. Якщо доводиться заново ховати давно померлого чоловіка дочки, значить, навислі проблеми скоро «розсмокчуться».

Бити зятя або лаятися з ним, говорить про вашому прагненні бути корисним дітям. Англійська сонник, роз’яснює,, до чого сниться лаятися з зятем, передбачаючи перспективу зайнятися спільною справою, що вплине на фінансовий стан всього сімейства.

Бити зятька уві сні, значить сприяти і допомагати новоспеченому сімейства.

Не тисніть!

Про образі через відсутність уваги говорить сновидіння, в якому ви намагаєтеся душити свого родича. Езотеричний сонник, подібний образ зіставляє з тим, що спляча людина у всіх гріхах звинувачує персонажа, навіть не намагаючись об’єктивно оцінити ситуацію, що склалася.

Бачити, що колишній дочкин чоловік уві сні нападає і душить вас, означає: ви своєю думкою, негативно впливали на взаємини в молодій сім’ї. Нічне бачення, в якому привидівся нинішній обранець кровинки мертвим або його похорон, віщає сонником про упереджене ставлення до родичу.

Якщо уві сні зять тікає від вас, то, за версією Сучасного суміщеного сонника, ви намагаєтеся своїм авторитетом задавити особистість чоловіка дочки, впливаючи на її думку своїми батьківськими підказками.

Про розчарування…

Людям, бачити свого зятя п’яним, наяву належить дізнатися про побачене уві сні людині неприємні речі. Вам належить стати свідком або учасником сімейного скандалу — так сонник Мандрівника тлумачить нічне бачення про п’яного Зятьков.

Наснилося, що чоловік дочки йде не обертаючись, значить, до скандалу між молодими ви будете причетні прямим чином.

У чому ви маєте потребу?

До чого сниться цілуватися з зятем? Такий сюжет уві сні, відображає потребу сплячої персони в турботі і розумінні. Можливо, ви вважаєте, що новоспечена сімейка зовсім забула про вас.

Підтримайте обранця!

Побачили, як уві сні мама миє голову своєму зятю? Постарайтеся донести своїм батькам, що не варто «промивати мізки» новоспеченому родичу. Інакше взаємини з коханим стануть холодними і відчуженими.

Подробиці: дії персонажа

Сімейний сонник, тлумачачи,, до чого сниться зять, відображає характер його взаємин з усією сімейкою і результатами праці всіх її членів. так:

 • Злий зять — сповіщає про твердий намір чоловіки принести користь сім’ї;
 • Байдужий — означає, що сімейні клопоти не принесуть бажаного результату;
 • Поранений — говорить про уразливість, розгубленості людини;
 • Б’є сестру — належить зробити відкриття, яке змінить життя.
 • Сонник зять, до чого сниться зять уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: