Сонник зрада хлопця, до чого сниться зрада хлопця уві сні

Якщо уві сні стали свідком зради свого хлопця — будьте уважні, обмірковуйте рішення, не робіть поспішних кроків. Це стосується не тільки особисте життя, але і бізнесу, і навіть відносин з законом: сонники в широкому аспекті трактують, до чого снилося це зрада.

Ревнувати кохану

До чого сниться зрада хлопця, які тлумачення дають відомі сонники? Варто прислухатися до Фрейду, який вважає, що бачити її уві сні — явище не випадкове. Часто його причиною є сумніви у своїй сексуальній привабливості. Тим часом сонник Морозової стверджує, що наяву вам зберігають вірність.

Ревнощі підказує найгіркіші сюжети, але замість того, щоб мучити себе, сонник Міллера, як і багато інших, радить відверто поговорити з коханим. Прагматичне тлумачення сонника Хассе — кінець усіляких переживань. Можливо, пора просто розставити крапки над «i».

Якщо народженому з вересня по грудень довелося побачити уві сні зраду хлопця — це поганий знак, він пророкує велику ймовірність подібних подій в реальному житті. Імениннику з січня по квітень це відкриває таємні бажання коханця, який не проти завести інтрижку на стороні.

Чи є серед тлумачень,, до чого сниться його зрада, ті, що не пов’язані з особистим життям?

Східний Жіночий сонник застерігає від зайвої довірливості, ви зустрінете людей, які можуть скористатися нею в своїх інтересах. Таке сновидіння може передбачати труднощі, які сновидец подолає за допомогою відданих друзів.

За сонником Дмитра та Надії Зими, бачити уві сні зраду хлопця означає, що ваші справи знаходяться в жалюгідному стані. Можливо, ви неправильно спланували діяльність, але в соратників можете не сумніватися — з їхнього боку не чекайте віроломного зрадництва.

Зрада хлопця уві сні може інтерпретуватися, як боротьба між бажаннями і боргом, капризами і обов’язками. Це може стосуватися і ділової сфери, і особистої.

З подругою або родичкою

Немає нічого образливіше, ніж бачити уві сні зраду хлопця з подругою, сестрою або навіть з мамою. До чого сниться зрада двох близьких людей?

Побачити уві сні улюбленого з молодшою ​​сестрою — вам бракує його уваги, відносини стають все холодніше. Однак не все втрачено: спробуйте взяти себе в руки, залишити порожні капризи і ниття, самої проявити доброту і турботу.

Наснилося, що він зустрічається з старшей — ви реально боїтеся суперниць, і це обіцяє крах надій. Якщо приснилося, що чоловік кинув вас, щоб залишитися з подругою — передчуття не обманюють, у ревнощів є серйозні підстави. Як то кажуть, сон в руку. Бачити його з бившей — у вас просто втома і депресія.

Якщо наснилася зрада коханого з мамою, ви не здатні брати ситуацію в свої руки, проявляти ініціативу. Пора розпрощатися з інфантильністю.

Переживання через колишнього

Сам факт, що приснився колишній хлопець, по сонником Міллера, свідчить про впевненість у своїй чаклунський привабливості, але до чого сниться, що він змінює?

Ви жалкуєте про розрив любовний зв’язок. У той же час, бачити колишнього з його новою подругою — знак, що дівчина внутрішньо готова до знайомства з іншим чоловіком.

Сонник зрада хлопця, до чого сниться зрада хлопця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: