Сонник згвалтування, до чого сниться згвалтування уві сні

Навіть уві сні нелегко пережити момент зґвалтування, буря емоцій і пережитий страх, можуть надовго відняти спокій у людини. Дізнатися, до чого сниться згвалтування, можна за допомогою нашого сонника, попередньо згадати всі деталі сновидіння і провівши ретельний аналіз.

Найважливішим при тлумаченні снів — згвалтування і позначення, до чого сниться насильство, є роль самої людини в баченні, він може бути жертвою, спостерігачем або безпосереднім агресором. У всіх випадках подібна картинка уві сні, говорить про дисгармонії душевного стану персони, переживаннях і негативного впливу зовнішніх факторів.

Часто повторювані сновидіння про жорстокість, говорять про душевну травму, пережитої людиною в реальному житті, а також про посттравматичному стресі.

Поодинокі сни, в яких людина стає жертвою насильства, тлумачиться сонником як споживацьке ставлення близьких людей до даної особи. Молодій дівчині сновидіння позначає натягнуті і непотрібні взаємини з молодою людиною, який сприймає її лише як об’єкт безкоштовних інтимних утіх або людини, що забезпечує домашній комфорт і харчування.

Заміжній жінці, уві сні спробу зґвалтування, сонник тлумачить як наявність морального і душевного дискомфорту з чоловіком. Подібне нерозуміння обіцяє великим розладами в сім’ї. Цілком можливо, що наяву чоловік проявляє деспотичні якості і агресію в бік панянки.

Якщо уві сні насильник не має особи (або його не видно), значить, навколишні сплячої людини близькі люди намагаються керувати життям сновидіння, нав’язувати свої правила і змушують робити так, як це вигідно їм.

Нерідко уві сні чоловік сам може виявитися жертвою зґвалтування, і позначається сонником, що близькі люди мають виключно споживчий інтерес до нього. Причому як в особистій сфері (шлюб за розрахунком), так і в бізнес напрямку (вигідний компаньйон, відмінний виконавець).

Для молодої дівчини, значення, до чого сниться згвалтування, говорить про наявність в реальному житті недозволеного конфлікту з близькими людьми. Можливо, особу незаслужено звинувачують у чомусь або схиляють взяти всю вину на себе.

Самому виступати в ролі гвалтівника, сонник тлумачить як наявність невирішеною неприємної ситуації або придушується гніву по відношенню до кого-небудь. Слід знайти спосіб дати позбутися перейнятого почуття, інакше це загрожує серйозними неприємностями зі здоров’ям.

Чуже згвалтування

Бути спостерігачем скоєного насильства часто тлумачиться сонником як безсилля і неможливість допомогти людині, що потрапила в біду. Значення, до чого сниться згвалтування подруги, тлумачиться як серйозні переживання за свою приятельку, гостре відчуття того, що не можеш їй допомогти у виниклій складній ситуації.

Часто подібне бачення провокується тим, що в реальному житті у подруги серйозні проблеми у взаєминах з рідними людьми (чоловіком, батьком, тіткою) або складності на роботі (судові тяжби, розгляду, натягнуті відносини з начальником).

Бачити уві сні згвалтування невідомої людини, за сонником, говорить про те, що наяву сновидець сильно переживає за кого-то зі своїх родичів. Можливо, той наражається на невиправданий ризик або знаходиться в безвихідній ситуації.

Сонник згвалтування, до чого сниться згвалтування уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: