Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злякатися, до чого сниться злякатися уві сні

У кожного з нас є свої якісь фобії. Хтось боїться мишей, хтось павуків, кому-то легко злякатися людей. Будь випробуваний страх уві сні, на думку сонника, є своєрідною підказкою, що дозволяє знайти вихід з непростої ситуації. Головне, правильно розшифрувати,, до чого сниться переляк.

Боятися тварин

Сонник Міллера тлумачить,, до чого сниться злякатися чорної пантери, передвістям несподівано анульованого контракту, причиною якого стануть несприятливі для сплячої людини події. Також, приснився образ, віщує сімейним людям розлучення.

Жінці, злякатися уві сні ведмедя, віщає про підсвідомої боязні суперництва з конкуренткою, побоюючись програти битву. Наснилося, що довелось злякатися ласкавою собаки — до відданому і дбайливому одному. Якщо уві сні злякала велика собака значить, наяву відбудеться зустріч або заміжжя з гідною людиною.

Лякатися гризунів і ссавців

Молодій дівчині, сильно злякатися уві сні миші, пояснюється страхом змін в реальному житті. Можливо, лякаючий образ миші пов’язаний з майбутнім весіллям, невідомої перспективою заміжньої життя.

Сонник від А до Я тлумачить,, до чого сниться злякатися щури, ризиком потрапити в неприємну історію, і стати жертвою помилкових звинувачень. Боятися живої риби уві сні, обіцяє молодій жінці випробувати страх наяву перед несподіваною вагітністю.

Злякатися павука і закричати — в реальному житті Ви бійтеся гніву начальства. Випробувати жах від виду змії свідчить про надмірну вразливість і тривожності сплячої людини.

Суті, люди і мерці

На думку сонника Лонго, то,, до чого сниться сильно злякатися риса і прокинутися, обіцяє непередбачене нервове потрясіння в реальному житті. В глибині душі сновідящій передбачав події, пов’язані з робочою сферою, але не очікував, що це станеться дуже скоро.

Злякатися померлої людини уві сні, віщує про насуваються труднощі і проблемних ситуаціях. Наснилося, що небіжчик не злякав, а скоріше здивував Вас — до благополучного втіленню нових ідей чи проектів.

За версією Великого сімейного сонника, злякатися примари, говорить про необхідність підкоритися чужій волі. Якщо жінці наснилося, що вона злякалася відразливою зовнішності чоловіки, значить, незабаром доведеться пережити неприємні і хвилюючі моменти з-за людини, якого сновидицей вважала своїм другом.

Страхітливі явища

Довелось злякатися висоти, стоячи на даху хмарочоса, передвіщає появу сумнівів на шляху до досягнення поставленої мети.

Якщо, піднімаючись вгору, Ви пригнічуєте свою боязнь висоти, продовжуючи рухатися вперед, значить, досягнете великих кар’єрних висот. Зупиниться і відступити — до вчинення незаконних дій.

Тримайтеся, Ваш успіх у Ваших руках

Дівчині, злякатися уві сні павука, тлумачиться сонником Міллера про те, що боязнь і нерішучість сновидящей заважають її просуванню в справах і, відповідно, виконання заповітних бажань.

Доктор Фрейд сновидіння, в якому довелося сильно чогось злякатися, говорить про можливість розбавити буденну і прісну інтимне життя сплеском емоцій і сексуального задоволення.

Остерігайтеся необдуманих дій

Сонник Міллера роз’яснює,, до чого сниться злякатися свого двійника, перспективою постраждати від своїх же вчинків. Постарайтеся перш, ніж зробити якийсь крок, проаналізувати ситуацію, що виникла, поставивши себе на місце інших людей. Прокинутися від приснився сновидіння, обіцяє випробувати жах і безвихідь.

Молодій дівчині, жахнутися уві сні від поведінки чоловіка, віщає сонником про перспективу піддатися нападу наяву. Обходьте стороною темні вулички і безлюдні місця, щоб уникнути нещастя.

Сонник злякатися, до чого сниться злякатися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: