Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зрада дружини, до чого сниться зрада дружини уві сні

Важко уявити більш травматичну ситуацію, ніж зрада дружини. Біль, крах надій, образа, відчай і лють — найсильніші емоції, найглибша депресія. Навіть якщо це сталося уві сні, сновидец знаходиться під владою сильних емоцій. Сонники трактують,, до чого сниться невірність, як відгомін реальних проблем, як пророцтво, яке попереджає про події, які пов’язані безпосередньо з подружжям.

Сновидіння чоловіки

До чого сниться зрада дружини чоловікові? В першу чергу цікаво дізнатися тлумачення сну від психіатра Зигмунда Фрейда.

Він виходить виключно з внутрішніх проблем сновидіння. Наснилася зрада дружини — знак, що чоловікові постійно не вистачає уваги і турботи з її боку. Невпевненість чоловіки в щирості, фантазії на тему можливого адюльтеру, втілюються уві сні в найболючіших сценах, змушуючи прокидатися, відчуваючи крижаний жах або лють.

Сонник Фрейда не тільки пояснює,, до чого сниться зрада дружини, але і дає рекомендації. Те, що наснилося, викликане дисгармонією в стосунках, охолодженням подружжя і невпевненістю у власній сексуальній мощі, психіатр радить відверто поговорити з партнеркою, зрозуміти, як саме слід урізноманітнити сексуальне життя і таким чином позбутися від причин глибокої депресії.

Тим часом далеко не всі тлумачі вважають, що причина кошмарів криється в невдалому шлюбі. Чаклунка Медея, пророкує змови і підступність з боку ділових партнерів або недоброзичливців. Велесов сонник пророкує лиха, пов’язані з вогнем — пожежа в будинку сновидіння.

Тлумачення сну в Англійському сонник найсприятливіший. На його думку, занепокоєння, викликане зрадою дружини, не має під собою підстав. Воно відображає переживання і ревнощі чоловіка, говорить про те, наскільки велике значення має для нього шлюб. А такі обранці наяву надають жінці достатньо уваги і, отже, не дають приводу для реального занепокоєння за міцність їхнього шлюбу. Навпаки, відносини в родині відрізняються благородством і чистотою.

Наснилася зрада колишньої дружини — подія однозначно говорить про неможливість змиритися з розривом, що не кращим чином позначиться на новій сім’ї.

Сновидіння жінки

Якщо дружині сниться її зрада, сонник Міллера каже, що вона схильна до брехні і зради. У тлумаченні сну відзначається ймовірність дійсної зради дружини, і Міллер радить їй, як вольовий особистості, не здійснювати фатальних кроків, які зруйнують все, що вона має.

Ісламський сонник категорично не сприймає невірність і загрожує розплатою. Згідно Ісламському сонником, дружина, яка лише уві сні зробила зраду чоловікові, наяву буде переживати постійні приниження.

Для дружини зрада уві сні з одним — відображення того факту, що ця людина дійсно викликає у неї інтерес. Не виключена ситуація, коли її з одним пов’язувала близькість в минулому: тоді так проявляється туга по колишньому хлопцю, і можна передбачити розлад у родині.

Наснилася зрада з одним з подружжя — це може бути своєрідною віртуальною помстою за його невірність. Чи мала вона місце в дійсності, або це лише припущення, слід з’ясувати невідкладно, щоб зняти душевне напруження, бо ніщо так не вимотує, як невідомість. Ще краще — проявити мудрість і відпустити ситуацію: адже чоловік залишається з вами.

Сновидіння про адюльтер свідчить про яскраве сексуальний темперамент. Якщо дама уві сні встоїть від спокуси, вона буде винагороджена — сонник Медеї обіцяє їй успіх і процвітання.

Сонник зрада дружини, до чого сниться зрада дружини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: