Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник змагання, до чого сниться змагання уві сні

Будь-які змагання уві сні, за версією сонника, є своєрідною міні-моделлю прийдешніх подій, які відбудуться зі сплячою людиною в реальній дійсності. Перш, ніж дізнатися, до чого сняться змагання, важливо пригадати вид спортивного заходу і місце, які Ви зайняли в приснився поєдинку.

Сонник Міллера про успіх і перешкоди

Наснилося, що Ви спостерігаєте за лижними змаганнями, попереджає сонником психолога Міллера про застій у справах, причиною якого стане погане самопочуття сновідящего. Бігти уві сні разом з групою людей, віщує участь у веселому святі або заході, що посприяє успішної реалізації задуманих раніше планів. Бачити себе учасником велосипедних гонок — до блискучих перспектив проявити свої здібності.

Вид змагань визначає майбутні перспективи

Будь-які спортивні змагання уособлюють собою якусь боротьбу, яку веде сновідящій за першість в сім’ї або робочому колективі. Перш, ніж дізнатися, до чого сняться змагання, слід пригадати вигляд поєдинку, в якому довелося брати участь сплячій людині.

Із задоволенням брати участь в змаганнях з бігу, за версією сонника Нової Ери, віщає про прагнення сховатися від емоцій і спогадів, зайнятися духовним розвитком. Перемогти в приснився забігу, пророкує про бажання сновидіння усамітнитися і розібратися в собі.

Сонник XXI століття по-іншому тлумачить, до чого сняться змагання з бігу. Так, змагатися в бігу і перемогти — до вдалого виконання задуманих починань. Приснилося змагання з плавання обіцяє великий наплив роботи, що не дозволить Вам розслабитися.

Перемога не головне?

До чого сниться виграти велосипедні гонки, розповість сонник Стерво. Змагатися в заїзді на велосипедах, відображає прагнення сплячої людини розкрити свій творчий хист, правильно скористатися перспективами. Перемога в змаганні обіцяє нові цікаві пропозиції.

Жіночий снотолкователь пояснює,, до чого сниться перемагати в змаганнях з плавання. Так, плавати наввипередки з групою людей в басейні, передрікає сильне любовне почуття, що може відвернути сновідящего від основних справ і обов’язків.

Брати участь уві сні в забігу на лижах і перемогти, пророкує снотолкователем щасливі наслідки в досить несприятливих для Вас умовах. Перемога на спартакіаді в школі пророкує поразку Ваших заклятих ворогів.

Чоловікові, виграти змагання з боксу уві сні — до приємного проведення часу. Дівчині, бачити боксерський поєдинок уві сні, пророкує суперництво через неї двох молодих людей.

Тримайтеся, настав час напруженої праці

Приснився турнір з біатлону тлумачиться Сучасним поєднаним сонником майбутніми емоційними і розумовими навантаженнями. Змагатися в стрибках на батуті, попереджає про нестійкому матеріальному становищі сновидіння через непродуману витрати значної грошової суми.

Бути присутнім на підготовці до змагань з плавання — до інтенсивного і напруженої праці. Бачити себе дебютантом в будь-якому спортивному заході, означає, що Вам має бути виконаний марною і нікому не потрібною роботи.

Суперництво і конкуренція наяву

Езотерики тлумачення сну про змагання на автомобілях, пов’язують зі злістю і агресією певної людини по відношенню до Вас, яка незабаром вирветься назовні і спровокує грандіозну боротьбу і конкуренцію між вами.

Загальний снотолкователь пов’язує процес підготовки до спартакіаді уві сні зі стресовою ситуацією і напругою, яке відчуває сновидец в реальності. Можливо, наяву Ви готуєтеся пройти якесь випробування, яке проектується підсвідомістю в подібні сновидіння.

Сонник змагання, до чого сниться змагання уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: