Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник загубитися, до чого сниться загубитися уві сні

Наснилося загубитися десь? Сонник дає різні трактування: сюжет уві сні попереджає про втрату чітких орієнтирів, життєвих цілей, невпевненості сплячого здійснити щось. Але якщо він знайшов вихід, значить і наяву зможе знайти його. Витлумачити,, до чого сниться бачення можна, орієнтуючись на деталі.

Невизначеність становища, внутрішній конфлікт

Загубитися в чужій країні, де люди говорять чужою мовою означає: з’являться обставини, коли від вас нічого не буде залежати, доведеться жертвувати власними амбіціями, поглядами. Треба звернутися за допомогою більш впливових осіб.

Бачили, ніби загубилися уві сні в чужому місті, країні? Це є символом розгубленості з приводу невизначеності свого становища. Переживання негативно позначаються на бажанні і здатності сновидіння досягати задуманого.

До чого сниться блукати в своєму місті, але не впізнавати оточуючих вулиць? Сонник підказує: у вас внутрішній конфлікт з намірами, пріоритетами для подальших дій, спілкування.

Можете втратити свій шанс

Наснилося загубитися посеред великого чужого міста? Сновидець не впевнений щодо вірності обраного курсу, власних можливостей досягати задуманого.

Бути десь з дочкою уві сні і втратити її означає, згідно сонником: пропустіть можливість проявити себе, просунутися ближче до мети. Але не варто засмучуватися, пізніше представиться новий шанс.

Загубитися разом з дочкою — великий ризик втрати життєвих цінностей, пріоритетів, тому що самі пропустіть свій шанс. Однак, проявивши увагу, можна виправити становище.

Попереду складності, будьте обережні

До чого сниться, як ходите по вокзалу, загубилися, не можете збагнути, куди треба йти? Сонник повідомляє: на піку вашої кар’єри почнеться якась невизначена ситуація.

Бачити аеропорт, по якому ви уві сні ходите в натовпі — з’являться проблеми, складності, вирішити які самостійно неможливо.

Наснилося розшукувати якийсь будинок і загубитися на дорозі? Сонник вказує: сплячого часто тягне на пригоди. Треба навчитися проявляти обережність.

Де саме загубилися?

Тлумачення сну розглядає і інші місця, де можна загубитися:

 • На ринку — сімейна сварка через побутових проблем;
 • Вулиці — період самотності, який створите собі самі;
 • В незнайомому місці — доведеться незвичайне захоплюючий захід;
 • Приміщенні — справи будуть просуватися з працею;
 • Метро — даремно втратите час;
 • Магазині — спочатку помилкове напрямок руху.
 • Сонник Міллера: втрата впевненості

  Наснилося бачити, ніби заблукали? Наяву накопичилося дуже багато питань, а ви втратили властиву раніше впевненість.

  Душевне сум’яття, депресія

  До чого сниться заблукати в лісі? Бачення відображає душевне сум’яття сновидіння: він прагне до майбутнього, але в той же час боїться його. Людини пригнічують розмови, що для благополучного майбутнього йому потрібно дуже багато зробити.

  Блукати по лісі уві сні, не знаючи, куди потрібно йти, за сонником означає: навколо вас багато панікерів і песимістів, постарайтеся абстрагуватися від них, зосередитися на власних цілях.

  Наснилося загубитися, коли ходили по лісі? Щось зіпсує сплячому настрій, деякий час у нього буде депресія. Потрібно поменше впиватися жалістю до себе.

  Чи зможете вирішити свої питання

  Загубилися у великій будівлі уві сні? Сонник попереджає: поруч з вами з’явиться неординарна, але сумнівна особистість. Однак спілкуючись з нею, зможете вирішити якусь внутрішню проблему.

  До чого сниться, як блукали по незнайомому будинку, але змогли знайтися, відшукавши вихід або просто знайомий коридор? Наяву також знайдете вихід зі скрутної ситуації.

  Сплячому вдалося самому знайтися уві сні? Завдяки мобілізації внутрішніх сил, цілеспрямованості людина навіть при складному перебігу справ знайде оптимальне рішення.

  Сонник загубитися, до чого сниться загубитися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: