Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зорепад, до чого сниться зорепад уві сні

Бачити уві сні, як падає зірочка завжди приємно — можна таємно загадати бажання і знати, що воно обов’язково збудеться. До чого ж тоді сниться зорепад? Що обіцяють нам сонники? І як правильно трактувати своє сновидіння?

Зоряне небо

Зорепад можна порівняти з сплеском людських почуттів, райдужним захопленням і польотом душі. Розглядати уві сні нічні небесні світила, виявляється, дуже сприятливий знак. Для творчої людини — це показник вміння піднести свій талант, заявити про себе. Сонники стверджують, що задуми і мрії обов’язково будуть виконані. Для цього у людини, якій приснився зорепад, вистачить умінь, знань і сил. Маса цікавих і корисних ідей відразу ж відвідають голови любителів зоряного неба.

Тлумачення снів по Фрейду підносить зорепад як зустріч з таємним шанувальником, здатним подарувати світ феєричних спогадів і справжнє свято. Самотній молодий чоловік, якому присниться нічна височінь, зустріне довгоочікувану супутницю. Юна леді дочекається принца на білому коні. Будь-які відносини, розпочаті після такого солодкого сну, приведуть до гармонійним і довготривалим зв’язкам.

До чого сниться зорепад звичайній людині? Сонник Міллера пропонує згадати, якими були зірки, які вам наснилися. Яскравими і блискучими? Наяву вас чекає успіх у суспільстві, процвітання, міцне здоров’я. Бачити їх тьмяними і зблякли — до тимчасових труднощів і нудьги. Чим ясніше спалахують світила на небі, тим більше станеться подій, які залишать після себе незгладимий добрий слід.

Зникаючі зірки

Планети, яка покидає своє звичне місцезнаходження, але не падаючі вниз, несуть деякі розчарування. Сучасні тлумачення снів обіцяють непрості відносини з компаньйонами. Наяву вам доведеться бути обачними в питаннях фінансів, документальних звітах. Якщо сниться зорепад, а зникнення сфер в нікуди, не завадить перевірити наяву стан власного здоров’я. Традиційні сонники надають таким снам особливе значення.

Зниклі вмить крапки, що світяться на небі застерігають від появи в сім’ї «третього зайвого». Навіть найміцніші стосунки можуть похитнутися у тих, кому наснилися віддаляються і меркнущіе світила. Намагайтеся в такі моменти не давати приводу для ревнощів своїй половинці, інакше ризикуєте опинитися в епіцентрі домашніх скандалів. Зорепад зазвичай сниться тому, хто намагається зав’язати кілька інтриг одночасно.

Загадати бажання

Бачити на небі падаючі зірки можна часто. А ось встигнути загадати бажання виходить не завжди. До чого сниться усвідомлена здатність зловити момент зорепаду? Сонники говорять, що такі сновидіння сповіщають про настання важливого життєвого періоду. Сміливіпочинання будуть сприятливими, будь-які вкладення принесуть дивіденди. Найскладніші та відповідальні проекти будуть просуватися без найменших зачіпок і зупинок.

Встигли зрозуміти, чого хочете прямо уві сні? А ще краще проговорили свою мрію вголос в той момент, коли приснився час зорепад? Готуйтеся стати переможцем в відповідальній справі, відомим і загальновизнаним людиною. Все, що станеться, буде наповнене везінням і удачею. Кожна справа закінчиться прибутком, новими зв’язками, як стверджує сонник Міллера.

Сонник зорепад, до чого сниться зорепад уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: