Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зірки, до чого сниться зірки уві сні

Бляклий світло зірок на небі, повний місяць — ця картина навіює спокій і умиротворення. А, до чого сниться такий сюжет? Правильно розтлумачивши деталі уві сні за допомогою сонника, можна з досить точно дізнатися, що чекає людини в майбутньому.

Різні сонники дають часом абсолютно протилежні тлумачення зірок уві сні, на що варто звернути увагу, щоб не помилитися? В першу чергу, поняття зірка — досить широке, і це не завжди небесне тіло, це може бути і людина, і прикраса, і морську істоту.

За сонником XXI століття, бачити уві сні зірки — неоднозначний символ, що залежить від кількості кінців у предмета зоряної форми. П’ять-решт — пророкування щастя, несподіваною удачі, шість — знак випробувань, перешкод на шляху до мети, сім — передвістя виконання заповітних, найзухваліших мрій.

Якщо приснилися зірки, мерехтливі на нічному небокраї, і їх було досить багато, то передбачення сонника сприятливі. Той шлях, який ви обрали для досягнення мети, є найвірнішим, він допоможе досягти бажаного в найкоротший термін з мінімальними втратами.

Погони з зірками інтерпретується сонником з позиції того звання, до якого вони належать. Чим вище ранг, тим більший вплив ви надаєте на долі оточуючих вас людей. Бережіться, якщо погони відірвані — сонник попереджає, що ваше вплив може плачевно позначитися на життя близьких.

Зірка в руках — сприятливий символ сонника. Вам забезпечено майбутнє без проблем і турбот, ви отримаєте нечувані багатства, і для цього вам не доведеться робити дурних вчинків. Раптово з’явилися кошти не зіпсують характер сновидіння.

Орієнтир на долю інших людей уособлює поп зірка уві сні. Сонник радить побільше приділяти увагу власній особистості і не створювати собі кумира, не копіювати чужі звички.

До чого сниться морська зірка? Такий сюжет є пророкуванням налагодження життєвої ситуації. Навіть якщо ви втратили щось або когось, життя триває, і незабаром ви відчуєте її справжній смак.

Про наявність авторитетного покровителя свідчить те,, до чого сниться зірка естради. Що б ви не робили, помилки будуть виправлятися легко і просто за допомогою впливових друзів. Але не варто розслаблятися — удача не буває вічною.

Для дівчат побачити вві сні я багато зірок, що падають з неба — пророкування про зміни в любовній сфері життя в кращу сторону. Сновидицей буде оточена поклонників, і серед них знайдеться той, хто стане вірним і ласкавим супутником на все життя.

Зоряне небо уві сні

До чого сниться падаюча зірка? Сонник передрікає, що ви відчуєте моменти радості і щастя, але вони будуть скороминущі. За іншою трактуванні, якщо ви встигли загадати бажання, то з життя зникнуть лицеміри, брехливі друзі.

За езотеричних сонником зірки на нічному небі уві сні пророкують неймовірний душевний підйом, відкриття в свідомості сакральних знань. Сновидінню слід не упускати момент, і почати творити і творити — то, що він зробить у цей період буде просто чудовим.

До чого сняться яскраві зірки, що пробиваються крізь важкі грозові хмари? Це символ промінчика надії і щастя, який незабаром займеться перед вами. Всі негаразди, які так заважали жити, швидко і легко вирішаться, життя наповниться щастям і гармонією.

Для азартних гравців те, до чого сняться зірки і сузір’я уві сні — передвістя про одноразову удачі, яка принесе великий дохід. Сонник попереджає, що після великого виграшу не варто заново починати грати, доля дала вам лише одиничний шанс на перемогу.

Дивитися на зірки — двоякий знак. Якщо небесні тіла яскраві, блискучі, то і в реальності все буде просто чудово, вам буде супроводжувати удача. Багряне тьмяне зоряне мерехтіння на небесах — символ прийдешніх поганих подій. У житті починається «чорна смуга», яка внесе розлад у повсякденність.

Якщо зірка впала уві сні, то наяву вас чекає яскрава подія, і хорошим воно буде або поганим, повністю залежить від емоційного забарвлення сновидіння. Якщо ви відчували тугу і смуток, побачивши цього явища, то помре близька людина. Навпаки, радість уві сні пророкує виконання найважливішого бажання.

За сонником Міллера зірки, які то гаснуть то знову спалахують на небосхилі — знак змін, які відбудуться за дивним і безглуздого збігом обставин. Вони не будуть хорошими чи поганими, просто все зміниться.

Побачити уві сні падаючу зірку, яка летить прямо на сновидіння — негативний символ. Вашу сім’ю чекають втрати, і не відомо, в якій сфері вони будуть: ви можете втратити як фінансову незалежність, так і близької людини.

Зірки і місяць уві сні — знак того, що все невеликі досягнення сновидіння, ведуть до головної мети в житті. І чим ближче зірочки були до місяця, тим ближче до заповітного бажання ви наближаєтеся.

Сонник зірки, до чого сниться зірки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: