Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злодійство, до чого сниться крадіжка уві сні

Вас обікрали уві сні або ви самі пішли на злодійство? До чого сняться такі події? Тлумачі виходять з втраченого предмета і ролі сновидіння в події.

Вкрасти

Ті, кому приснилось, ніби вони крадуть уві сні — в реальному житті ніколи цього не зроблять. Однак, згідно з сонником Ванги, їх чекають важкі часи, провиною чому буде млявість і нездатність прийняти правильне рішення в критичній ситуації.

За сонником Чаклунки Медеї, якщо людина уві сні робить крадіжку в магазині, наяву йому буде потрібно проявити всі свої таланти, щоб бути поміченим, в боротьбі за справедливість також доведеться докласти максимум зусиль.

Що вкрав?

До чого сниться поцупити якісь речі першої необхідності — їжу, одяг? Людина відчуває потребу, недолік, відчуває себе жебраком і безпорадним.

Сонник Для стерви дає таке тлумачення сну про крадіжку чогось визначеного: людина турбується за просування нового проекту, постійно розмірковує про те, що необхідно для його завершення. Йому може приснитися злодійство того, чого не вистачає для успіху, наприклад, грошей або машини.

Крадіжка документів, що компрометують чоловіка, означає, що з’являться підозри щодо його зради — за версією сонника Від «А» До «Я».

Незалежно від обставин, злодійство в сонник Міллера пророкує збитки і труднощі. Езотеричний сонник віщує в цьому випадку подарунки.

Випадковий свідок

Комерсанту бачити, як кишеньковий злодій в магазині витягує у незнайомця гаманець — поїздка за товаром завершиться невдало.

До чого сниться бачити пограбування на вулиці або в магазині? Новий Сімейний сонник закликає його діяти рішучіше, щоб уникнути ускладнень у житті. Торговцям Давньоперсидською сонник Тафлісі пророкує зниження прибутку через загальне падіння цін.

Бути пограбованим

Якщо приснилося, що пограбували, це ознака настання потреби в чомусь, хоча, можливо, доведеться вигідна угода, а для жінки — одруження.

Важливо знати, які саме речі саме вкрали уві сні, щоб зрозуміти,, до чого сниться злодійство.

Якщо викрали гроші, це прогнозує пониження прибутку через нерозумних витрат. Чим більше грошей вкрадено, тим серйозніше проблема. Занадто емоційна реакція сновидіння на те, що відбувається уві сні відображає його корисливість.

Виявити в квартирі пропажу шуби, коштовностей означає, що наяву сімейний бюджет страждає від надмірних витрат на престижні речі, а сновидец — від перебільшення їх значимості.

До чого сниться крадіжка машини? Тлумачі пророкують не просто втрату свободи пересування і перешкоди на шляху, але і сумніви в обраної мети.

Золото в усі віки уособлювало влада, злодійство золотих прикрас трактується, як втрата соціального статусу, привілеїв, важелів впливу. Перше, чого слід остерігатися — втрати роботи. Постарайтеся, щоб це не сталося з власної вини.

Дрібні крадіжки

Наснилося позбутися при пограбуванні годин — це більше, ніж просто крадіжка. Під загрозою — час, відпущений на виконання свого призначення. Через відсутність цілей, ви втрачаєте його даремно. Можливо, його крадуть друзі, і у вас не залишається часу на головне.

Наснилося, як поцупили сумку — це розцінюється, як нерозумне розпорядження накопиченими знаннями та творчим потенціалом. Крадіжка телефону має практично пряме тлумачення сну — людина буде обмежений у спілкуванні.

Побачивши, що в квартирі потягли взуття, згадайте про те, що коли дуже треба — можна і босоніж добігти. Так, труднощі змушують переглянути плани, але можна знайти нестандартні рішення і здійснити задумане. Забрали обручку — до сварки з коханою.

Крадіжка уві сні паспорта символізує занепокоєння за збереження конфіденційності особистих даних.

Сонник злодійство, до чого сниться крадіжка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: