Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знаходити золото, до чого сниться знаходити золото уві сні

Тим, кому уві сні пощастило знаходити золото, наяву варто розраховувати на велику удачу. Сонник обіцяє, що проблеми, які в реальному житті здавалися непереборною перешкодою до успіху, вирішуватися самі собою. Однак не всі тлумачення,, до чого сниться така дорога знахідка, мають позитивну трактування. Важливо пригадати вигляд виробу і місце, де довелося його відшукати.

Сонник Міллера про перспективи

Тлумачачи,, до чого сниться виявити прикраси з злата, психолог Міллер у своєму сонник, натякає на сприятливий період здійснити задумане. Наснилося знахідка дорогих прикрас обіцяє сновидцу стрімкий зліт кар’єрними сходами. Незаміжньої дівчини, якій пощастило відшукати уві сні золоті сережки, сонник пророкує доленосну зустріч з перспективним молодим чоловіком.

Що саме знайшли?

Сучасний суміщений сонник, особливу увагу при тлумаченні сну, основний сюжет якого — знаходити золото, приділяє увазі знайденого прикраси. Так, якщо вам вдалося виявити:

 • Кільця — сміливо йдіть назустріч своїй долі;
 • Сережки — настав час задуматися про головні цінності;
 • Ланцюжок з кулоном — символізує любов і вірність вашого обранця;
 • Зламана ланцюжок — натякає про розлад взаємин з другою половинкою;
 • Ланцюжок на руку — попереду веселий відпочинок з друзями;
 • Ікона, знайдена вами, говорить про високу шкалою цінностей.
 • Почніть діяти!

  Бачити багато коштовностей уві сні, означає ваше прагнення до багатства, розкоші і авторитету. Наснилося, що вдалося збирати кільця, значить, наяву ви хочете мати особливими повноваженнями і відповідальністю. Попалося кільце з коштовним каменем? Радійте — вас чекає успіх і визнання.

  Езотерики в однойменному сонник дають докладний виклад,, до чого сниться знаходити золото. Якщо вдалося виявити золотий годинник уві сні — це знак, який означає, що не варто втрачати часу на роздуми, пора переходити до активних дій в реальності.

  Забудьте про зайвої…

  Деякі сонники впевнені, що бачити багато злата уві сні — свідоцтво порожніх і непотрібних речей, захаращують життя сплячої людини. Особливо, якщо сновидец спромігся втратити знахідку. Тому, втрачати золото в сновидінні — знак переглянути свої життєві принципи і пріоритети.

  Невдачу і обман обіцяють приснилися ланцюга з благородного металу. Худо справу, якщо знайдену ланцюг сновідящій відразу ж одягає на себе. Подібний сюжет говорить про те, що наяву доведеться мати справу з корисливим людиною.

  Де знайшли коштовності?

  Сновидіння, в якому довелося знаходити золото в море, символізує втрачені можливості. Як стверджує снотолкователь Медеї, доля саме для вас приготувала шанс і можливості поліпшити свій добробут, важливо не пропустити його, здійснивши задумане. Підібрані дорогоцінні години уві сні — зайве тому підтвердження.

  Наснилося, що відкопали золотце в землі — будьте обережні при спілкуванні з оточуючими. Бачити, як дістали монети з бруду — заповітна таємниця може стати надбанням громадськості. Погане самопочуття, стреси і втому, ось,, до чого сниться сюжет, в якому доводиться знаходити золото в воді.

  Радійте — попереду фінансове процвітання!

  Бачити, що уві сні скарб складається з безлічі монет, відповідно до загального сонником, позначає швидку надбавку до зарплати. Знаходити золото у вигляді прямокутних злитків, віщає про небувалі успіхи на діловому терені. Це відповідний момент для здійснення найзаповітніших ідей і задумів.

  Сонник знаходити золото, до чого сниться знаходити золото уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: