Сонник знайти сумку, до чого сниться знайти сумку уві сні

Про «багажі» життєвого досвіду часто уві сні розповідає сумка. Якщо уві сні вам пощастило знайти сумку, то, на думку сонників, це символ того, що вас чекають нові знання або придбання, які непогано полегшать вам життя. Однак варто зауважити, для того, щоб отримати правильне тлумачення того,, до чого сниться така знахідка, потрібно також врахувати, що знаходилося всередині.

Пророцтва Густава Міллера

Ось, як характеризує мрію, в якій ви знайшли сумку сонник Міллера: якщо вам приснилося, що ви у себе під дверима виявили чиюсь дорожню сумку з речами, то це означає, що вам варто підготуватися до зустрічі гостей, причому в самому незабаром.

А якщо ви бачите уві сні, що посеред дороги лежить величезний баул, всередині якого сидить людина, то таке бачення означає наявність у вас таємниці, яка ускладнює вам життя.

Дипломат з грошима — ознака фінансових надходжень

Тлумачення сну, про те, що ви примудрилися наштовхнутися на дипломат, битком набитий грошима, пропонує Східний сонник. Багато купюр уві сні, як великого, так і дрібного номіналу, говорить про те, що незабаром вам посміхнеться удача, і ви непогано заробите. Таке ж значення має і портфель червоного кольору.

Однак слід пам’ятати, що цей заробіток може виявитися короткочасним або одноразовим, тому не варто витрачати всі зароблені грошенята, радить тлумач.

Ще момент такий: якщо наснилося, що ви знайшли сумку з грошима, що належить вам, то можете не побоюватися щодо чесності майбутньої роботи, а ось, чужа сумочка-баул з гаманцем може позначати участь в сумнівних аферах.

Жіноча штучка: Від суперниці до нових захоплень

До чого сниться знайти жіночу сумку, як ділового, так і повсякденного стилю, підкаже сонник пастора Лоффа. Бачите уві сні, що ви знайшли чужу сумочку-клатч? Це говорить про те, що у вашому житті може виникнути суперниця, причому станеться це досить несподівано.

Чоловікові примарилося, що він підібрав жіночу сумочку? Потрібно розібратися, чи знайомий він з її господинею, радить тлумач. Якщо ви знаєте, хто власниця знайденої речі, то незабаром вас і цю особу буде пов’язувати спільну справу. Не знаєте, кому вона належить? До зав’язування нових відносин.

Втратити, а потім знайти сумку — Вас чекають яскраві емоції

До чого сниться, що ви втратили, а потім знайшли свою сумочку, розтлумачить Циганський сонник: у вас є приховані таланти, про які ви самі і не підозрювали. Знахідка загубленої речі уві сні пророкує розкриття цих самих талантів.

Ще одна подія, про який пророкує приснився знахідка втраченої сумочки — зустріч з людиною, яка привнесе у ваше життя яскраві емоції. Якщо бачите уві сні, що ви виявили свою сумчонку, яку втратили багато часу назад, то не ігноруйте ніяких пропозицій познайомитися, радить сонник.

Яку сумку вдалося знайти

Всім тим, кому приснилось, що вони знайшли сумку, як вкрадену кимось, так і кинуту, слід звернути увагу, крім вмісту, ще й на зовнішній вигляд. Ось, за твердженням сонників, до чого сняться деякі їх «сумочних» представників:

 • Дамський ридикюль — до знайомства з жінкою, яка має ділову хватку;
 • Кейс — до грошових надходжень завдяки вашому вмінню вести переговори;
 • Авоська в сіточку — вас чекають клопоти;
 • Мінодьер або клатч — відвідайте модну тусовку або світський захід;
 • Чемодан — до поїздки.
 • Сонник знайти сумку, до чого сниться знайти сумку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: