Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайти годинник, до чого сниться знайти годинник уві сні

Знайти годинник уві сні — в цілому хороший символ. Сновидіння означає, що у всіх сферах життя вас чекають нововведення. Сонники обіцяють пожвавлення в справах, отримання заохочень, нагород за свою роботу, поява важливого людини. Щоб зрозуміти,, до чого сниться бачити золоту або просто дорогу знахідку, потрібно розглянути кожну деталь окремо.

Сонник Міллера і його інтерпретації

Знайти годинник в робочому стані хоч чоловічі, хоч жіночі — означає успішне просування проектів і запланованих справ. Великий психолог тлумачення сну в своєму сонник не зводиться до простого благополуччю. Він детально роз’яснює, до чого сняться хронометри наручні, настінні і навіть пісочний.

Отже, будь-яка знахідка уві сні має позитивне забарвлення. Особливо добре, якщо наснилися речі:

 • Дорогі — до підвищення зарплати, отримання премії;
 • Золоті — до великої відповідальності за себе та інших;
 • Чоловічі — до шлюбу, продовження роду;
 • Жіночі — ви отримаєте вигоду навіть там, де її бути не повинно.
 • Виплутатися зі складної ситуації легко

  Бачити щасливого власника знахідки — те ж саме, що ступити на світлу смугу життя. Якщо довелося знайти наручний годинник, або настінні в робочому стані, знайте — ваші справи різко підуть вгору. Сонники стверджують, що зміни відбудуться раптово і підказки прийдуть самі собою.

  Ланцюг сприятливих подій: від підвищення заробітної плати до отримання справжнього спадщини — саме те, до чого сняться що цокають наручні прилади. Найкраще, якщо наснилися речі золоті, антикварні, багаті за своїм зовнішнім виглядом. Розкішні придбання, покупки уві сні — це завжди перелом в потрібну сторону наяву.

  Відпустіть самотність

  Ручні чоловічий годинник знайти уві сні — означає, залучити в своє життя не просто шанувальника, а майбутнього супутника життя. Великі і добротні речі добре описані в сонник Нострадамуса. Дорога ланцюг або браслет говорять про те, що ви зв’яжете своє життя з цією половинкою, ніколи не будете знати бід і поневірянь.

  Бачити милу біжутерію — значить, зіткнутися з скороминущим, але вельми запам’ятовується романом. Обранець виявиться поступливим і щедрим, якщо наснилося, що уві сні ви раділи і захоплювалися такому нехитрому набуття.

  Трохи про обережність

  Втратити шикарну дрібничку — погана ознака. Відразу ж задумайтеся про відпочинок та профілактиці здоров’я. Крім того, якщо наснилося, що ручний хронометр зупинився, розбився, або втратив презентабельний вигляд — будьте готові до перешкод.

  До чого сниться втратити, а потім знайти годинник знову, можна дізнатися з сонника Ванги. Віщунка трактує сновидіння як низку важливих справ вимагають пильної уваги. Чим більше сил і терпіння прикладіть до своїх проектів в найближчі дні, тим продуктивніше буде віддача в майбутньому.

  Сонник знайти годинник, до чого сниться знайти годинник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: