Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знахідка, до чого сниться знахідка уві сні

Будь-яка знахідка, побачена уві сні, на думку сонників, може символізувати як приємний подарунок, так і образливу втрату, причому не тільки матеріальних цінностей, а й відносин, удачі, особистих якостей. Тому перше, що необхідно зробити, підібравши уві сні якусь дрібницю — це згадати її в деталях, прокинувшись. А після цього можна і пошукати пояснення, до чого ж сниться подібне.

Парою рядків…

Якщо уві сні ви що-небудь знайшли, розгляньте свою знахідку і звіртеся з тлумачем,, до чого сниться дана річ.

 • Бажана знахідка втраченої речі — це знак відновлення старих зв’язків.
 • Знахідка чужих ключів — до переїзду на нове місце проживання.
 • Відшукати уві сні дитини — зумієте вирішити всі проблеми
 • Знахідка уві сні великих грошей — до багатства.
 • Бачити під ногами багато дрібниці — до сліз.
 • Повернути собі вкрадений мотоцикл або авто — сміливо починайте нові проекти.
 • Знахідка золотих прикрас — символ розкоші.
 • Тлумачення Г. Х. Міллера

  Сонник Міллера не пропонує велику кількість тлумачень,, до чого сниться знахідка чого-небудь. Він скромно повідомляє, узагальнюючи, що знайти уві сні щось цінне — це передвісник удачі. Особливо добре, якщо наснилося, що ви виявили старовинні скарби.

  Гроші — І з готівкою, і в печалі…

  У випадку з грошиками, можна сподіватися, що їхня знахідка обіцяє сновидцу успіх в справах кар’єрних, радує сонник Ванги. Але це актуально лише для паперових грошей, і чим більше великих купюр було в знайденому гаманці, тим більші блага чи дадуть на людину. Невеликі труднощі викличуть м’яті або рвані паперові гроші, але всі труднощі швидко «випаруються».

  А ось тлумачачи, до чого сняться монети, сонники розійшлися в думках. Одні стверджують, що монети — це символ сліз і принижень, особливо дрібного номіналу. Інші ж запевняють: наснилися монети в знайденому гаманці — чекайте веселощів і радості.

  Коштовності — знак розкішного життя

  Якщо вам пощастило розжитися цінною знахідкою, гляньте-но, що не коштовності чи це, радить Жіночий сонник. Так і є? Вітаємо, вам належить зануритися в світ розкоші і глянцю.

  Наснилося, що підібрали золоте кільце? Хоч з діамантом воно було, хоч без — вас чекає швидка одруження, причому з великої любові? Золотий ланцюжок стала вашою знахідкою? Знайдете вірного друга. А ось браслетик з срібла пророкує отримання спадщини. Наснилося, що ви підібрали з землі сережки? Згідно Місячним сонником — це знак веселого проведення часу.

  Артефакти — вісники радості

  Непогано бачити, як ви знаходите якісь історичні речі, особливо добре, якщо ви розкопали скарб. Якщо в знайденому скрині ви бачите багато золота — вас чекає несподіване подорож в країну, де ви раніше не бували. А якщо, знайшовши багато золота, ви віддали його на благодійність, то це означає ваше прагнення до меценатства.

  Розкопка скарбу була для вас очікувана? Ви отримаєте те, чого домагалися дуже скоро. А ось якщо ви несподівано натрапили на скарби, це означає, що вам пощастить на тому терені, куди ви навіть не сміли «сунути ніс», дарує надію Сучасний сонник.

  Цінні речі, як символ цінності відносин…

  Двояке тлумачення сну можна отримати, намагаючись з’ясувати, до чого сняться втрати і знахідки матеріальних цінностей.

  За версією Сімейного сонника мобільний телефон, як засіб зв’язку, символізує сімейні узи. Втрата або знахідка уві сні телефону, обіцяє або обрив «сімейної зв’язку», або її відновлення. А якщо ви знайшли чужий телефон і повернули його власнику, то вас чекає знайомство з людиною, яка стане вам дуже близький.

  Циганський сонник пропонує свій варіант трактування знайденим уві сні годинах. Наснилися годинник розбиті або зламані — будьте готові до «смузі невдач», яка обрушиться на вас незабаром. Знахідка годин порадувала вас дорогим і ексклюзивним екземпляром? Впливова особа зіграє партію «головною скрипки» у вашому житті.

  Сонник знахідка, до чого сниться знахідка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: