Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник знайти сережки, до чого сниться знайти сережки уві сні

До чого сниться знайти сережки? Сонник трактує це бачення як передвістя удачі в справах, фінансах, на любовному поприщі, насиченому подіями періоді або довгоочікуваному відпочинку. Але іноді сюжет уві сні попереджає про неприємності, втрачених шансах або помилки.

Нові можливості

Сновидіння вказує: незабаром у сплячого з’явиться маса нових можливостей у фінансовій сфері. Дуже ймовірна зміна роботи на оплачувану більш високо або відкриття успішного бізнесу.

До чого сниться знайти сережки на землі? Сонник підказує: знайдете довгоочікуваний спокій після напруженого періоду.

Дорогоцінна знахідка лежала на землі? Отримайте ще один шанс виправити свою помилку. Не пропустіть його!

Дізнаєтеся неприємні новини

Наснилося виявити зламану або з дефектом? Почуєте неприємні новини або дізнаєтеся про невірність близької людини.

Втратити, але знайти сережки уві сні означає по сонником: через свою надмірну обережність підозрілості сновидец може втратити важливі можливості.

Особисте життя налагодиться

До чого сниться втратити одну сережку, а потім виявити пропажу? Наяву скоро зустрінете свою долю. Якщо ви не самотні — відносини ще більше зміцняться після великої сварки.Наснилося бачити, як втратили, але відшукали одну? Сонник обіцяє: наяву знову знайдете втрачену було надію. Бачення відноситься більше до особистого життя і оточуючим людям.

Жінці знайти сережки і кільце уві сні обіцяє: незабаром вона виявиться в ситуації, коли всі навколишні чоловіки будуть приділяти їй увагу.

Самотній дівчині знайдені сережки і кільце віщують удачу в особистих справах. З’явиться шанувальник, який її дуже зацікавить. Відносини можуть стати тривалими.

Вас чекає удача

Бачити уві сні, як відшукали другий, коли-то втрачений прикраса з пари — попереду несподівана удача.

Вони виявилися золотими? Сонник стверджує: дуже скоро доля почне благоволити: справи стануть складатися успішно, а на особистому фронті також все буде прекрасно.

Наснилося, ніби знайдені сережки — золоті? Наяву у сплячого з’явиться новий друг. Чоловікам-бізнесменам сновидіння віщує вигідне закінчення справи завдяки партнерам.

Якими були сережки?

Тлумачення сну враховує, які вони були:

 • Золоті — багатий шанувальник;
 • Срібні — попереду хвилювання, емоційні сплески, безліч турбот;
 • Як кільця — ходите в життя по колу;
 • Біжутерія — вас обдурять;
 • З камінням — порожні турботи щодо довгоочікуваної події.
 • Також виявити уві сні срібні прикраси означає: попереду період, насичений подіями. Мають бути злети, падіння, однак вони завершаться благополучно.

  Знайдете фінансове благополуччя

  Наснилося бачити, ніби знайшли сережки, прикрашені дорогоцінними каменями? Сонник підказує: всі залежить від каменю. Смарагди віщують отримання великої суми грошей, рубіни — успіх в роботі, сапфіри — марну боротьбу зі своїми почуттями.

  Знахідка коштовності, прикрашеної червоними каменями уві сні — відображення емоцій. Чим яскравіший і великий камінчик — тим сильніше прояв почуттів, проте це може спричинити за собою як торжество, так і проблеми. З діамантами — обіцяє набуття багатства, фінансового благополуччя.

  Сонник Міллера: багатий залицяльник

  До чого сниться знайти сережки з діамантами? У сновідіци з’явиться багатий кавалер. Однак слід дізнатися його трохи краще, перш ніж повністю покладатися на нього.

  Сонник знайти сережки, до чого сниться знайти сережки уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: