Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайти сережки, до чого сниться знайти сережки уві сні

До чого сниться знайти сережки? Сонник трактує це бачення як передвістя удачі в справах, фінансах, на любовному поприщі, насиченому подіями періоді або довгоочікуваному відпочинку. Але іноді сюжет уві сні попереджає про неприємності, втрачених шансах або помилки.

Нові можливості

Сновидіння вказує: незабаром у сплячого з’явиться маса нових можливостей у фінансовій сфері. Дуже ймовірна зміна роботи на оплачувану більш високо або відкриття успішного бізнесу.

До чого сниться знайти сережки на землі? Сонник підказує: знайдете довгоочікуваний спокій після напруженого періоду.

Дорогоцінна знахідка лежала на землі? Отримайте ще один шанс виправити свою помилку. Не пропустіть його!

Дізнаєтеся неприємні новини

Наснилося виявити зламану або з дефектом? Почуєте неприємні новини або дізнаєтеся про невірність близької людини.

Втратити, але знайти сережки уві сні означає по сонником: через свою надмірну обережність підозрілості сновидец може втратити важливі можливості.

Особисте життя налагодиться

До чого сниться втратити одну сережку, а потім виявити пропажу? Наяву скоро зустрінете свою долю. Якщо ви не самотні — відносини ще більше зміцняться після великої сварки.

Наснилося бачити, як втратили, але відшукали одну? Сонник обіцяє: наяву знову знайдете втрачену було надію. Бачення відноситься більше до особистого життя і оточуючим людям.

Жінці знайти сережки і кільце уві сні обіцяє: незабаром вона виявиться в ситуації, коли всі навколишні чоловіки будуть приділяти їй увагу.

Самотній дівчині знайдені сережки і кільце віщують удачу в особистих справах. З’явиться шанувальник, який її дуже зацікавить. Відносини можуть стати тривалими.

Вас чекає удача

Бачити уві сні, як відшукали другий, коли-то втрачений прикраса з пари — попереду несподівана удача.

Вони виявилися золотими? Сонник стверджує: дуже скоро доля почне благоволити: справи стануть складатися успішно, а на особистому фронті також все буде прекрасно.

Наснилося, ніби знайдені сережки — золоті? Наяву у сплячого з’явиться новий друг. Чоловікам-бізнесменам сновидіння віщує вигідне закінчення справи завдяки партнерам.

Якими були сережки?

Тлумачення сну враховує, які вони були:

 • Золоті — багатий шанувальник;
 • Срібні — попереду хвилювання, емоційні сплески, безліч турбот;
 • Як кільця — ходите в життя по колу;
 • Біжутерія — вас обдурять;
 • З камінням — порожні турботи щодо довгоочікуваної події.
 • Також виявити уві сні срібні прикраси означає: попереду період, насичений подіями. Мають бути злети, падіння, однак вони завершаться благополучно.

  Знайдете фінансове благополуччя

  Наснилося бачити, ніби знайшли сережки, прикрашені дорогоцінними каменями? Сонник підказує: всі залежить від каменю. Смарагди віщують отримання великої суми грошей, рубіни — успіх в роботі, сапфіри — марну боротьбу зі своїми почуттями.

  Знахідка коштовності, прикрашеної червоними каменями уві сні — відображення емоцій. Чим яскравіший і великий камінчик — тим сильніше прояв почуттів, проте це може спричинити за собою як торжество, так і проблеми. З діамантами — обіцяє набуття багатства, фінансового благополуччя.

  Сонник Міллера: багатий залицяльник

  До чого сниться знайти сережки з діамантами? У сновідіци з’явиться багатий кавалер. Однак слід дізнатися його трохи краще, перш ніж повністю покладатися на нього.

  Сонник знайти сережки, до чого сниться знайти сережки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: